Sferie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeFri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeWed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeWed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeTue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Navrhy uprav povolani a kouzel I_icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Navrhy uprav povolani a kouzel

+19
xondikus
Morgisek
WooDoo
Dron
Legition
sircervic
sandofime
KaTo
Wolf
Enesek
Pipi_CZ
Kapik
Srubak
George
Vertex
Gran
Nalk
Croden
Puppy
23 posters

Strana 1 z 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Puppy Tue Sep 28, 2010 9:07 am

Udělané změny:

Vložen tento spellfix.
Stínový tanečník
-Hips na 6 lvlu.
pravdive videni
-Přidává ultravidění a odhalí neviditelné
-Za každý level +1 ke všímavosti
-Neustálý efekt pravidelného vidění nad postavou, aby bylo poznat, že ho má
trvalý plamen
-Trvalý plamen už není trvalý. Je stejný jako světlo s tím, že trvá 2x takovou dobu.
-po relogu by se nemeli doplnovat kouzla
-na kazdy levl se vam automaticky hodi max hp
-U zachranych hodu jednicka neznamena automaticky neuspech

Navrhované změny:

Úpravy systémů:
-Bic jako jednoducha zbran. tj. neni potreba feat na exoticke zbrane
-plosna kouzla zranuji i sesilatele a spojence
Zmeny povolání a dovedností:
Mnich
- minimalni pocet levlu mnicha 7
hraničář
- dovednost povolani akrobacie.
zaklinac, mág, knez, druid
- za kazde dva epic levli se zvysuje TO u kouzel o 1
thormuv hrdina
- prejmenovani na "bozi bojovnik"
- muze mit jakekoliv presvedceni
- nebude mit rozdrt zlo
- jeho schopnost bozsky hnev, ktery ziska na 5 levlu - +1k utoku, zachranym hodum a snizeni zraneni +1/3 za kazde dva levli. tj. na sestem levlu bozskeho bojovnika, vam bozsky hnev prida +3 k utoku a zachranym hodum a +3/3 snizeni zraneni na pocet kol jake je vas modifikator charisma.
pán smrti
- jedine zle presvedceni
-Úroveň pána smrti se počítá do úrovně sesílatele u kouzel patřících do školy nekromanie
- Silnejsi nemrtve ktere vyvolava
- vetsi TO u nemrtve ruky

Úpravy kouzel:
Isaacova vetsi boure strel(Isaac's greater missile storm)
- zachrany hod na reflexy 1/2
slovo víry(Word of faith)
- zachrany hod na vuli proti omameni
vylepsene utociste(Greater sanctuary)
- 1kolo/levl
slabsi potvory u kouzla vyvolej bytost
timestop
-nelze sesilat neustale za sebou
kouzla na staty
-vzdy pridaji +4

Nova kouzla:
zrus nakouzleni
-Ze sesilatele jsou odstraněny veškeré viditelné pozitivní magické efekty jako je Kamenná kůže, Kůra, Vzhled ducha, Stínový štít atd.


Naposledy upravil Puppy dne Sat Dec 11, 2010 10:52 pm, celkově upraveno 16 krát
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Croden Tue Sep 28, 2010 10:31 am

Přesunuto - bylo ve špatné části fora.
Btw pěkně hnusný barvy si použil, ale to je off topic ;-).


Naposledy upravil Croden dne Tue Sep 28, 2010 10:33 am, celkově upraveno 1 krát
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Nalk Tue Sep 28, 2010 10:32 am

proč by se mnich nekombinoval?
proč by i druid neměl epická TO?
proč z torma dělat vševěrce?

Isaacova - uznávám, že v situaci 1 na 1 je to kouzlo celkem silné. Jenže když nejsou magiony, tak hnedka klesá síla blíže k vyrovnanému stavu. Pak si vem, že když budeš střílet Isaaca na bandu skřetů bo něco, tak ti půlka uhne a skoro žádné dmg. IMHO to nemá save z dobrého důvodu.

Slovo víry - když se nechájí původní efekty dle lvlů, tak sice zabijí low lvlíky atd. ale cokoliv nad 4. lvl to jen dočasně ochromí a nechá to klerikovi čas na útěk/útok - při použití proti lvlům 5-11 je to v podstatě Bigbyovka, 12+ jen slepota, která umožňuje případný útěk, dočasné zneschopnění castera apod. Navíc trvá polovinu času Bigbyovky..nechal bych NWN standart.

Pravdivé vidění - tady nevím jestli souhlasit s tou všímavostí, nebo ne. A pak bych rozhodně nenechal efekt.

EDIT: jen abysme se chápali, tak já jsem defakto odpůrce Conanovek atd., kdy jeden magor, s velkým mečem po dědečkovi a jinak jen v trenkách, naběhne a sejme hafo moc vojáků, pak dojde k velkému mágovi, kterého sejme jednou ranou a po cestě zpátky si ještě vychutná draka. Magie by podle mě (nevím jak podle tvůrců světa) měla vždy dosáhnout větších výsledků, než když člověk využívá jen své schopnosti, jakožto člověk.
Nalk
Nalk

Počet příspěvků : 218
Den registrace : 21. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Puppy Tue Sep 28, 2010 11:33 am

-mnich je bezkomentare :D jako to ze si da kazdy jeden levl mnicha je jasne, tim se delaji ty nejvetsi PB, tim ze se mnich zakaze kombinovat vyresis hromadu problemu s presilnenymi buildy.
-na druida jsem zapomel
-lol isaac a bez savu to je to nejhorsi co na nwn snad muze byt :) kouzlo kterym ubiras az 300dmg a neni na to zachrana no lol. a navic je to uz na 7 okruhu. i se zachranym hodem je to kouzlo dost silne, staci ho pouzivat sprave, nekdo kdo nema refelxy proti tomu i tak nema moc sanci.
-slovo viry, jako ja nazacatek napsal kouzla ktery bezpochyb musi byt zmeneny.
reknimi proc by knez na 13 levlu mel diky tomu ze na slovo viry neni zachrany hod, sejmul klidne 4 epici zaroven. Mozna ze ty bys to nezvladl, ale jsou hraci ktery stim dokazi vybit cely servr.
-efekt u pravdiveho videni musi byt :) je to pekne hnusne a je to jen na eq ze ostatni nevidi ze jina postava ma na sobe TS, jasny je to mile pro ty co chteji hrat castery, ze jsou nakouzleni a ostatni ani otom nevedi.

-jeste jsem zapomel na pracky ze by se nejak meli upravit aby nebyli tak ultimatni

to ze by se ti neliblo ze bojovnik sejme vsechno to fakt nehrozi :D i stemihle upravy budou casteri porad neznicitelni ale aspon ani hned neznici taky vsechno i kdyz ktomu jeste maji dost dalsich kouzel.

thormuv hrdina je povolani z nwn singlu, kde je jasne ze jeho uctivac zly nemuze byt. Na sferii zadny thorm neexistuje, proto by to byl bozi bojovnik a tam neni duvod aby nemohl byt zly. takovy paladin pro jakehokoliv boha a tudiz jakekoliv presvedceni. normalne v nwn je thorm dost slabe povolani a diky tomu malo vyuzivane.

ja sam budu mit postavu castera a kdyby se neudelali tyhle zakladni upravy tak by asi do tydne listov lehl popelem :D
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Nalk Tue Sep 28, 2010 11:50 am

mnicha - co dát povinný počet lvlů v buildu, resp. něco jako na TH prestižky (dáš lvl mnicha a musíš dát X dalších), protože mnich samotný bez přídavků, není až tak silný jak se říká... osobně jsem se dost smál, když jsem zjistil, že na TH mají lidi problém sundat monka, když je to jen čistej

slovo víry - no když už vysaješ lvly, abys s tím mohl teda zabíjet, tak už stejně ti lidi nemají takovou vůli, aby si to přehodili ... kdežto když by to někdo chtěl použít jen k vytvoření lepších podmínek v boji pro útok/útěk, tak si to druhá strana přehodí a klerik může jen smutně šoupat nohama

packy možná úprava na výcvik, nebo jen trochu snížit tu nutnou sílu..těžko říct..packy ze šestky si přehodí bojovník s doporučenou silou (16 bo kolik) resp. kolem síly 18 (8. lvl - caster musí být 11 minimálně) a jedním buffem síly (lektvar, kouzlo, ionské kameny, modlitby atd.) kterým se dostane tak na 20+(20-25 přehodí to tak 50 na 50..samozeřjmě s 20 spíš míň jak 50 na 50..ale i tak) .. přehodí první packu, s trochou štěstí doběhne k mágovi, který to nečeká a srazí ho..konec

EDIT červeně
Nalk
Nalk

Počet příspěvků : 218
Den registrace : 21. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Puppy Tue Sep 28, 2010 12:17 pm

jasne ale porad je lepsi ze uspech u maga je 50 ku50 nez ze to ma mag uspech na jistotu

mnich-na th je mnich cistej neznicitelny kvuli tomu ze je jednoduche se dostat na 20 levl a tam mnicha prakticky pak nemas jak sundat, leda nejaka 30 levlovka.
takze on mnich jako samotne povolani se vyrovna ostatnim povolanim myslim bez problemu. kombinovany mnich hned prelci vsechny ostatni povolani.

jak je slovo viry postavene z nwn, tak jen hlupak by ho vyuzil ktomu aby utekl :) tahle to proste nemuzes brat to kouzlo bez zachrany je tak silne ze ti to tahle nikdo nepouzije, omamis napar kol automaticky vsechny v obri oblasti a zaroven jim odvolas vsechny bytosti a pritelicky, to je proste moc silne na to ze proto tomu neni zachrana. Myslim ze si knez i tak dovede u tohodle kouzla udelat pekne TO s kterym bude dosti uspesny ale aspon uz proste druha strana bude mit nejakou sanci tomu aspon odolat.
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Nalk Tue Sep 28, 2010 12:26 pm

u toho mnicha narážíš na s 20. lvlem na http://nwn.wikia.com/wiki/Perfect_self ? Já jen, že i kdyby to bylo 1000/+1 tak +1 zbraň není tak těžké si sehnat (kouzla prvního kruhu, případně podle všeho běžně v obchodech). Takže v tom problém nevidím.

Já bych mnicha dal tak nějak, že musíš dát minimálně pět lvlů za sebou (nebo podobně..ale těch pět mi příjde tak akorát). S tím, že ty další (když bychom se dohodli na čísle) už můžeš dávat jak chceš. Tím zlikviduješ zaklínačopaladinomnichy, shifteromnichy, buildy na dvě kamy z nemnichů. Ale furt tam necháš monkovi možnost být dobrá postava.
Nalk
Nalk

Počet příspěvků : 218
Den registrace : 21. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Puppy Tue Sep 28, 2010 12:26 pm

Jinak u pracek, mag, zaklinac maji pracky proti vsemu co snad existuje. maji pracku s hodem na silu-proti slabym bytostem, pracku s hodem na AC proti bytostem kteri ho nemaji velky, a dalsi pracky jsou ruzne kombinace, sily, ab, ac, velikosti bytosti jeji vydrze, na to vsechno se vtom hodu hazi a caster ma dotech hodu az moc velke bonusy aby to savnul i ten kdo tyhle hodnoty ma i tak celkem velke.

treba u pracky na devatem okruhu mag haze:
1k20 +modifikator+jeho levl+11
proti AC cili, kdyz cil neuspeje provadi se dalsi hod
caster haze: 1k20+modifikator+jeho levl+16
proti cili ktery si haze: 1k20+modifikator sily+velikost bytosti+jeho zakladni ab
pokud cil neuspeje, je parazilovan na dobu 1kolo/levl castera,+ dostava kazde kolo okolo 25dmg


Naposledy upravil Puppy dne Tue Sep 28, 2010 12:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Puppy Tue Sep 28, 2010 12:30 pm

ale i s peti levli mnicha si tam hodis dotoho kneze a hned mas PB s kterym bych se fakt nechtel setkat :)
kdyz tak bych dal aspon 7 levlu min
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Nalk Tue Sep 28, 2010 12:38 pm

packy jsou složitý byznys :D mě stačila dycky srážečka a byl jsem happy :D

Ten limit lvlů je o diskuzi, ale jsem rád, že už k něčemu docházíme. Jde o to, že největší "prasárny" jsou s jedním lvlem. A když to někdo bude chtít s klerikem, tak už s pěti lvly příjde o 3 kruhy a tím pádem to bude nějaký takový mnich s božskou mocí a né jen kněz, co umí i bojovat na mnišském principu.
Nalk
Nalk

Počet příspěvků : 218
Den registrace : 21. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Puppy Tue Sep 28, 2010 12:51 pm

prave ze se delaji jeste pb ze jedes 6 levlu mnicha a pak vsechno knez a toho kneze jedes akorad na to ze si mnicha nakouzlis a hodis tam treba slovo viry na ktery neni zachrana tudis nepoutrebujes nejaky vysoky levl kneze abys mel velke TO na to kouzlo, staci ti 6 monk/13kleric a s tim mnichem si vyndas kohokoliv.
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Nalk Tue Sep 28, 2010 1:06 pm

fajne..takže 7.. jinak teda s kouzlama jsi mě přesvědčil ty powerbuildere :D

samozřejmě to není na mě, nebo spíš ani na nás...ale v rámci diskuze jsem přesvědčen, co udělá Croden uvidíme
Nalk
Nalk

Počet příspěvků : 218
Den registrace : 21. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Gran Tue Sep 28, 2010 1:12 pm

Multi-class je něco, na čem celá DnD stojí a co v nich umožňuje tvorbu trochu hlubších charakterů, takže jsem proti zakazování jakéhokoliv multi-classování, tj. i proti zakázání buildů s mnichem.
Samozřejmě mohou DMka víc hlídat "RP" zázemí daného buildu, když se v něm bude vyskytovat mnich, a pokud to hráč neobhájí, můžou mu ten level s mnichem zase vzít.

EDIT: A když už omezení na počet levelů, tak 7 mi přijde zbytečně moc. Klidně by stačilo 5.
Ono upřímně - buildy nejsou _špatná_ věc a těžko je zakážete _všechny_. Když zakážete ten nejsilnější, tak se holt nejsilnějším stane jinej build - zakážete i ten?
Navíc mě nějak moc nenapadá RP odůvodnění k tomu omezení na levely.

Ale je fajn, že jste se tak pěkně dohodli. xD
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Puppy Tue Sep 28, 2010 1:17 pm

no to je sice pekny, ale to pak ten servr bude cely v chaosu a dost nevyvazeny, a jde o jediny multiclass a to mnicha, a dohodli sme s eze ho muzes kombinovat akorad ze musis mit min 7 levlu toho mnicha.

Edit: ver grane fakt to ma svuj duvod tech 7 levlu:D ano tim ze se mnich omezi, zrusis ty nejsilnejsi PB a budou tu zase samozrejme jine pb ale uz to nebudou aspon takove extremy.
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Gran Tue Sep 28, 2010 1:32 pm

Jaký to má RP důvod?
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Puppy Tue Sep 28, 2010 1:41 pm

no tady se bavime o systemech a ne o realiich .)
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Nalk Tue Sep 28, 2010 2:07 pm

Gran napsal:Multi-class je něco, na čem celá DnD stojí a co v nich umožňuje tvorbu trochu hlubších charakterů, takže jsem proti zakazování jakéhokoliv multi-classování, tj. i proti zakázání buildů s mnichem.
Samozřejmě mohou DMka víc hlídat "RP" zázemí daného buildu, když se v něm bude vyskytovat mnich, a pokud to hráč neobhájí, můžou mu ten level s mnichem zase vzít.

EDIT: A když už omezení na počet levelů, tak 7 mi přijde zbytečně moc. Klidně by stačilo 5.
Ono upřímně - buildy nejsou _špatná_ věc a těžko je zakážete _všechny_. Když zakážete ten nejsilnější, tak se holt nejsilnějším stane jinej build - zakážete i ten?
Navíc mě nějak moc nenapadá RP odůvodnění k tomu omezení na levely.

Ale je fajn, že jste se tak pěkně dohodli. xD

To si myslím i já. Když jsou tam divný věci, maj to DM sledovat, zeptat se hráče, probrat to rozumně atd. Osobně bych classy taky neomezoval, jen hlídal.

EDIT: pro mě platí - neomezovat..a když omezovat, tak najít rozumný kompromis
Nalk
Nalk

Počet příspěvků : 218
Den registrace : 21. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Vertex Tue Sep 28, 2010 2:20 pm

Osobně pořád přesně nevím, jak se zde bude rychle expit, ale pokud by na mnicha byl pouze limit lvlů, které musí dát za sebou tak můžu ject 15 klerik a na 16 lvl dám 1ho mnicha (sice poté další lvly musí být pouze mnich), ale hned je z toho PB build, který nemá soupeře.
Vertex
Vertex

Počet příspěvků : 28
Den registrace : 17. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Nalk Tue Sep 28, 2010 2:38 pm

Všechno má soupeře...všechno jde zabít
Nalk
Nalk

Počet příspěvků : 218
Den registrace : 21. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Gran Tue Sep 28, 2010 2:39 pm

Puppy: Já vím, že se bavíme o systému (OOC), ne o reáliích (IC), ale to jde holt ruku v ruce.
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro George Tue Sep 28, 2010 3:54 pm

Jsem proti jakýmkoliv úpravám NWN kouzel... i přesto, že to nemusí být vyrovnaný, každej hráč ví, co to číselně umí.... powerbuildy vždy budou, jen budou jiný.
Třeba na Thalii mě neuveřitelně štou všechny ty úpravy... jsou zakázaný tripply? tak si vymyslím double, jsou zakázaný kombinace mnicha a paladina? tak je nezahrnu, nakonec stejně udělám PB jak sviňa... jen musím znát systémy ne NWN, ale danýho světa....
To neřešte, není třeba ani upravovat TS nebo IGMS.. proč? TS bude mít oči, jo je to hnus, ale půjde to poznat a proto to hráči ani mít nebudou (zvlášť, když je magie zakázaná)... a IGMS? jo je to ultimátní.. nadruhou stranu i proti němu je obrany a pokud nepůjde na mága bojovník jeden, ale dva.. IGMS už je nezruší.
V low-magic světě prostě musíte počítat s tím, že bojovník bude slabší, když nemá magický předměty... nadruhou stranu jsou mágové potlačovaní IC... takže chudáci klerici z toho vyváznou hezky, ale to už je o něčem jiným....


A co jsem tím chtěl říct? vpodstatě to, co Gran... smažte nejsilnější buildy => nejsilnější budou zase jiný.
Já jsem proti úpravám... svět bude v chaosu, pokud bude všechno upravený jak na TH.. každý druhý kouzlo jinej efekt nebo doba trvání, než normálně...

Answers.com napsal:What is the best character build in neverwinter nights?


Theres not one, every character has a weakness.
You switch according to who your trying to kill.
Its all just trial and error.
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Croden Tue Sep 28, 2010 4:44 pm

George zní rozumě.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Puppy Tue Sep 28, 2010 5:03 pm

jenze chapej kdyz se neupravi ani tenhle zaklad tak je to proste nehratelne. Klidne si to tak nechte a brzi toho budete litovat ze vam do vesnice prijde mag na 13 levlu a nebude ho schopny nikdo zastavit. Opakuju tohle jsou jen zakladni upravy, jedna se o par uprav, bez nich si nikdo nezahraje. Nejde oto se snazit vymazat vsechny PB co to jde jako na Th kde maji tech uprav stovky. Jde oto vymazat aspon to nejsilnejsi. Stale tu samozrejme zustava hromada dalsich PB " neporazitelnych" ale zmizelo by aspon to nejhorsi co jde. Jak napsal Vertex nechat monka ze musi mit min levlu je blbost protoze se to da obejit. takze u monka jedine zakazat ze nemuze ovladat jine povolani, ic vysvetleni je jednoduche. Monk je proste zamereny na svuj vycvik prochazi jim cely zivot a nemuze si odbehnout vpulce nekam jinam a zacit se ucit uplne neco jineho.

ja sam budu mit zaklinace, woodoo kneze a beztehlech par zakladnich uprav bysme si nikdo nezahral to knam nekdo prijde ja za jedno kolo stim zaklinace na 13 levlu uberu 500dmg aniz by mel super sanci an nejakou zachranu, knez hodi slovo viry aby projistotu nikdo neutekl to fakt bude zabava. Navic se tahle utoci z GS kdy to souper nikdy neceka.

takze si to tak klidne nechte ale naopak bez tehle uprav ten svet bude za chvili v chaosu
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Puppy Tue Sep 28, 2010 5:07 pm

A ten kdo tam prijde stim ze neumi nic stavet ho to brzy prestane bavit, ti buildari si sami budou prochazet vsechny dungy bez problemu a ti co to neznaji si tak vubec nezahraji. Tim ze je jednoduse budou prochazet se dungy budou kvuli nim stezovat coz zase omezuje ty co stavet neumeji.

jeste me napada toho monka nechat ale upravit to ze unik dostava az na druhem levlu a ze ac za moudrost se mu zvysuje s levli a ne ze si hodis jeden levl mnicha mas moudrost 30 a hnedka ti to zvysi ac o 10, musel bys ktomu mit 10 levlu monka s moudrosti 30 aby ti to dalo 10 ac+

ale uz se docela tezsim az si tam nekdo zalozi jentak postavu ze servr vyzkousi, dostane se za tyden na 13 levl a pak si tam pujde dobit par vesnic a zase odlogne :)
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Nalk Tue Sep 28, 2010 6:42 pm

Na EQ kouzla takhle oslabovaný nejsou..povolání nemají radikálnější úpravy a funguje to dobře. Mágové tam sice mají navrch, ale pořád mají dost slabin na to, abys je dokázal zlikvidovat. Vždycky tu budeš mít buildy, vždycky tu budou postavy, které budou lepší prostě než jiné, ale vše má slabiny, vše jde porazit, vše jde zničit. Když si DM pohlídají ty největší věci kolem mnichů a paladinů (a budou to řešit rozumem, né cybermíšou), když si ohlídají bugery, kteří zneužijí nastavení kouzla k rychlolikvidaci čehokoliv, tak to může jet v základu.
Nalk
Nalk

Počet příspěvků : 218
Den registrace : 21. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru