Sferie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

+10
Srubak
Anatheres
Enesek
Street_cz
Uradin
Kapik
George
DenGrasse
Croden
Puppy
14 posters

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Jste pro to, aby na Sferii bylo legální otroctví?

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty40%Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty 40% 
[ 2 ]
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty0%Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty 0% 
[ 0 ]
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty60%Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty 60% 
[ 3 ]
 
Celkem hlasů : 5
 
 
Poll closed

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro George Sat Nov 01, 2008 7:41 pm

Ehm, nevím kde jsou všeobecný nápady, ale cestou lodí na Thalii mě napadlo...
Při lodní bitce by výherce mohl třeba získat všechny peníze prohraného nebo něco podobného... výbava lodi, výbava postavy, loď atd....
Tak by uplně krásně vznikali např. piráti :)... kteří by mohli za nakradený věci koupit další vybavení do lodí apod... a tak by opravdu vládli moři, ne jen nějaký low levely a okolo high lvlů by to brali obloukem ;)
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Croden Sat Nov 01, 2008 8:06 pm

George napsal:...

Supr nápad ! *napíše poznámku* kouknu na to =)
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Uradin Wed Nov 05, 2008 6:59 pm

ŠILENEJ NAPAD přišel sem na něj ze hry kterou bracha hraje warhammer(nevim jak dal ale je to mmorpg) tam za zabiti jineho hráče jsou expy a někdy dropujou fajn věcičky ale ty věci nespadnou z hrače ale vygenerují se:D tak mě tak napadlo jestli by to šlo :twisted:
Uradin
Uradin

Počet příspěvků : 75
Den registrace : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Kapik Wed Nov 05, 2008 7:04 pm

Máš pravdu,šílenej nápad xD není divný aby ze zabitýho hráče vypadlo něco co v životě neviděl? mě to teda docela přijde:-)
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Uradin Wed Nov 05, 2008 7:07 pm

neni to realny ale chapej za prvé nenasereš tím hrače kterého si zabil protože tu věc neměl a za druhe tohle není reálná EQ :affraid:
Uradin
Uradin

Počet příspěvků : 75
Den registrace : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Kapik Wed Nov 05, 2008 7:13 pm

stále je to RP server...a o to de...i když ne tak HC jako EQ, tohle je prostě divný. Já se třeba od majetku dokážu oprostit(asi proto že toho moc cennýho nikdy nemám xD) takže mě to zas tak netrápí když mi někdo něco veme no...
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Uradin Wed Nov 05, 2008 7:18 pm

proto říkám ne každýmu by to bylo jedno a mohlo by mu to dost znepříjemnit hru
Uradin
Uradin

Počet příspěvků : 75
Den registrace : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Kapik Wed Nov 05, 2008 7:19 pm

Ale zase...odpadly by vraždy za účelem získat určitou věc...a to by byla škoda :)
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Croden Wed Nov 05, 2008 7:28 pm

no to je fakt hodně šílenej nápad. Jako nvm mno.
Až budou z jelena padat truhličky se zlatem bude to vtipný .)
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Uradin Wed Nov 05, 2008 7:32 pm

mě by spíše hlavně šlo o ty expy:D ja bych do toho dal fakt hodně :twisted: ale jinak klidně ať padaji věci co maji hrači u sebe aspoň to bude víc rp no :cyclops:
Uradin
Uradin

Počet příspěvků : 75
Den registrace : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Kapik Wed Nov 05, 2008 7:36 pm

Jo ty expy by bodly...přecijen na to zabít hráče musíš většinou vynaložit větší úsilí než na nějakou příšeru->odneseš si víc zkušeností->víc xp
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Street_cz Wed Nov 05, 2008 7:50 pm

pche :-D to by se pak zabíjel každej
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Kapik Wed Nov 05, 2008 7:55 pm

No myslel sem spíš za velký lvly...kde na zabití musíš udělat taktiku,najmout družinu apod.,že to prostě není jen o tom,přijít,zabít,okrást
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Street_cz Wed Nov 05, 2008 7:58 pm

no fakt nevím :lol!:
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Street_cz Wed Nov 05, 2008 8:00 pm

myslím, že se tohodle ani tak nedočkáme..to by musel bejt high lvl tyran aby po něm šlo tolik hráčů... a to žádnej takovej snad ani nebude :) by se ani an ten high lvlu kůlis výmu chování nedostal...
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Puppy Wed Nov 05, 2008 8:32 pm

Ja jsem teda rozhodně proti tomu aby za postavy byly získávány expy, je to stoho duvodu aby se postavy mezi sebou doslova necreepovali což by určitě nastalo a pokud jde o zabiti vižších lvl neni problém to udělat hvězdičkováním xD a pokud už chce nejaka postava zabit svou low lvl nějakou high lvl, bude mit ktomu asi hodně dobrej duvod a o expy by mu určitě jít němělo..
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Puppy Wed Nov 05, 2008 8:34 pm

a vypadávání předmětů s PC mi přijde hodně ujetý =P
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Croden Wed Nov 05, 2008 8:39 pm

Sice to má bejt CvC server, ale přecijenom by sem to taky nepřeháněl. Jako, dyžtak dostanou oba Xpy za pěknou hru =)
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Street_cz Wed Nov 05, 2008 8:41 pm

jj přesně tohle jsem měl na mysli...a vypadávání řpedmětů - jsem zásadně proti... je to strašně NERP a kazilo by to tu hru podle mě...to by se pak mohli zabíjet postavy už jen ze zvědavosti....si řeknou..."Tak co mi vypadne dneska. *x zabil y*" :evil:
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Uradin Wed Nov 05, 2008 11:08 pm

ale frakce tu prece budou ne? takže například ja jako nemrtvý(samozřejmě :D ) du vybílit město a zabiju vše co se připlete do cesty kromě PC? chudáci NPC ti musí odřít vše a my PC mame takové vyhody nikdo nemuže okrast naši mrtvolu a dokonce když s nami bojují tak ani nezatrenuji ikdyž je to RP :affraid: RP myslite že by někdo neokradl mrtvolu svého protivníka dit to je dokonce víc RP než na EQ :bounce: ale mě to je fuk byl to je crazy napad jinak PC postavy by se měli brat stejně jako NPC protože v RP se nerozlišují :suspect:
Uradin
Uradin

Počet příspěvků : 75
Den registrace : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Croden Thu Nov 06, 2008 5:50 am

Když budeš jako vybít nemrtvý město (spíš vesnici .) a potkáš tam PCčko tak ho killneš uplně stejně, jako kdyby šel někdo vybít kobky (jen s RP =P). Problém je v tom, že nesmíš tomu druhému tím zkazit hru. Proto když zemřeš a za zemření může jiné PC nebude takovej postih (protože CvC bude častější) jako když tě zabije NPC. Systém smrti tu bude fungovat jinak -> aby bylo RP vysvětlení, proč některé postavy se "vrací".
Bojím se toho, že když se povolí vypadávání itemů tak pak vznikne nějaký opravdu "tyran" (Třeba Asar =P) a začne masit uplně všechny a už bude mít takovej lvl, že by mohl ovládnout celé město a to je problém, že v tuhle chvíli už to těm zabitím tu hru kazí mnohem víc. Člověk todiž nikdy neví co se může stát.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Puppy Thu Nov 06, 2008 2:47 pm

v CvC bych expy proste daval jen za pěknou hru třeba, nevidim vubec duvod proč by měl hráč dostat xp za zabiti jineho PC jentak, to mu jinému hráči zabije postavu a ještě za to dostane xp kdyz tak bych už dával xp té zabité postavě když ji zabije jine PC xD (to není špatný napad =P), a předměty ktere vypadnou z postavy a přitom je vubec nema xDxDxDxDxDxD u npc se muze brat ze je opravdu vlastnila ale pokud chces z mrtveho pc dosta nejake předměty tak bych to řešil normálně z hráčem nebo přes DM.
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Croden Thu Nov 06, 2008 2:50 pm

Puppy napsal:kdyz tak bych už dával xp té zabité postavě když ji zabije jine PC xD.

Už to vidím xD
A: //Zabij mě pls.
B: //Proč?
A: //Chci new lvl vole
B: *zabije A*
A: *cink*
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Kapik Thu Nov 06, 2008 5:02 pm

No stále je tu možnost zabít PC a pak okrádání :) ale já myslim že to bude na domluvě mezi hráči, třeba okrást o peníze klidně(RP je moje postavy,pokud sou aspoň trochu chytrý nebo poučený životem stejně nosej na několika místech, aby když jim někdo ukradne váček s mincema nepřišly o všechno). Naopak např. mám postavu lučištnice a dostal bych nějakej prastarej a cennej luk a ty mě zabiješ a já o něj přijdu -> to by mi hru znechutilo hodně
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Kapik Fri Nov 07, 2008 6:28 pm

Na fórku EQ někdo hodil odkaz na tohle, vypadá to hodně zajímavě

http://nwvault.ign.com/View.php?view=Hakpaks.Detail&id=7332#Files

myslim že by to nebylo špatný sem přidat(ačkoliv mě se to stejně moc netýká :) )
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 2 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru