Sferie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeFri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeWed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeWed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeTue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) I_icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

+4
Gran
George
Croden
Absinthorix
8 posters

Goto down

Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) Empty Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

Příspěvek pro Absinthorix Wed Nov 03, 2010 12:02 pm

Croden: Problém byl vyřešen. Pokud vám stále nefunguje připojení, napište do tohoto topicu IP adresu. Vyřeším to.

Ahojte,

tak jsem se po delší době rozhodování dokopal nainstalovat NWN a nezbytné serepetičky, abych se na SF mohl kouknout. Nastal všal problém v připojení, neboť ani za nic se mi nedaří připojit k serveru.

Když server pingnu, tak odpověď je okamžitá, ale když se pokusím připojit skrz NWN tak to hodí hlášku connection timed out (nebo tak něco :) v tom stylu - zkrátka jako by server nebyl aktivní, nebo měl hustodémnské lagy). Firewall down a podobné legrácky nepomáhají, portama to (snad) nebude. Na konkurenční server se dostanu v pohodě na character list a kouknout aspoň kdo je on-line, ale u SF se nedostanu lautr nikam.

Nějaké nápady co s tím? Stojí za zmínku, že se pokouším připojit ze Sinkuleho koleje v Dejvicích, wifi z Kladna a mám W7. Vůbec už netuším co by tam mohlo haprovat.

Zdraví Jára
Absinthorix
Absinthorix

Počet příspěvků : 10
Den registrace : 03. 11. 10

http://lampyridaes.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) Empty Re: Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

Příspěvek pro Croden Wed Nov 03, 2010 12:21 pm

Pošli IP adresu ze které se pojíš.

Na školských wifinách to z nějakého důvodu nefunguje. Mě, Granovi a ani kapikovi (vždy z jiného místa).
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) Empty Re: Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

Příspěvek pro Absinthorix Wed Nov 03, 2010 12:32 pm

Díky moc za rychlou reakci, večer jak přijdu ze školy to hned pošlu :) těším se do světa!
Absinthorix
Absinthorix

Počet příspěvků : 10
Den registrace : 03. 11. 10

http://lampyridaes.blogspot.com/

Návrat nahoru Goto down

Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) Empty Re: Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

Příspěvek pro George Thu Nov 04, 2010 7:11 am

No... šlo by jet zároveň přes net a zároveň přes hamachi? protože co jsem zkoušel, tak min. na hamachi se dá připojit (ikdyž to jinak píše timeout)
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) Empty Re: Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

Příspěvek pro Gran Thu Nov 04, 2010 10:02 am

Teoreticky asi ano, ale spíš se podíváme, co tam má server bloklé, že se mu nelíbí kolejní a školní ipiny.
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) Empty Re: Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

Příspěvek pro Kapik Thu Nov 04, 2010 10:37 am

Gran napsal:Teoreticky asi ano, ale spíš se podíváme, co tam má server bloklé, že se mu nelíbí kolejní a školní ipiny.

Moje školní ipina se nelíbí ani klientu gamespy
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) Empty Re: Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

Příspěvek pro Croden Thu Nov 04, 2010 5:25 pm

Gran napsal:Teoreticky asi ano, ale spíš se podíváme, co tam má server bloklé, že se mu nelíbí kolejní a školní ipiny.

Jako jo šlo by to, ale je to ta nejdementnější možnost co jde. Server nemá bloklého vůbec nic, je tam trošku jiný komplikovanější problém. Ještě pak upřesním.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) Empty Re: Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

Příspěvek pro Croden Thu Nov 04, 2010 7:00 pm

OPRAVENO
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) Empty Re: Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

Příspěvek pro Legition Fri Nov 05, 2010 11:08 am

Crodene: Ip: 62.168.43.210
Pro všechny na H je stejná koukli jsme na to ;-)
Legition
Legition

Počet příspěvků : 185
Věk : 30
Den registrace : 28. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) Empty Re: Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

Příspěvek pro Jon Fri Nov 12, 2010 1:41 am

Ehm, já mám tenhle problém pořád. IP se mi pořád mění, mám doma wifi. Nějakej nápad, co s tím?
Jon
Jon

Počet příspěvků : 2
Věk : 35
Den registrace : 12. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) Empty Re: Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

Příspěvek pro Croden Sat Nov 13, 2010 12:33 am

Jon napsal:Ehm, já mám tenhle problém pořád. IP se mi pořád mění, mám doma wifi. Nějakej nápad, co s tím?

Peerblock co blokuje bioware blokuje občas i nějaké "divné" IP adresy (většinou školské). Musím je povolovat samostatně. Rozhodně povoluju každý den jich tak 5. Zkus znovu, jestli náhodou to už nepojede ;-).
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) Empty Re: Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

Příspěvek pro Jon Mon Nov 15, 2010 9:36 pm

Bohužel, nic. Moje stará šunka asi stejně nestíhá :))
Jon
Jon

Počet příspěvků : 2
Věk : 35
Den registrace : 12. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) Empty Re: Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

Příspěvek pro Croden Mon Nov 15, 2010 9:56 pm

Teď jsem tam měl bloklou nějakou Ball State University (poskytovatel) ve 22:34 pokus o připojení. Zkus to prosím ještě jednou, ať to vošfujem ;-).
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) Empty Re: Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

Příspěvek pro Novas Sat Feb 02, 2013 6:53 pm

Stejný problém

Novas

Počet příspěvků : 3
Věk : 31
Den registrace : 02. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) Empty Re: Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

Příspěvek pro Novas Sat Feb 02, 2013 6:54 pm

77.48.79.3

Novas

Počet příspěvků : 3
Věk : 31
Den registrace : 02. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out) Empty Re: Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru