Sferie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

+10
Srubak
Anatheres
Enesek
Street_cz
Uradin
Kapik
George
DenGrasse
Croden
Puppy
14 posters

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Jste pro to, aby na Sferii bylo legální otroctví?

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty40%Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty 40% 
[ 2 ]
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty0%Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty 0% 
[ 0 ]
Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty60%Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty 60% 
[ 3 ]
 
Celkem hlasů : 5
 
 
Poll closed

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Arash Fri Feb 05, 2010 12:15 pm

Né ? já budu muset vše podle nich dělat?

Řekni mi co je špatné na tom dávat práva za zásluhy, mi se prostě nelíbí to že mi jako WB bude do tvorby kecat někdo kdo tomu vůbec nerozumím neví jak to jde či nejde technicky realizovat atd....

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Puppy Fri Feb 05, 2010 1:33 pm

no ale to mas pak stejny pristup jako Labir, Rejty nebo Neus, a takovy svety uz tu jsou a dalsi nejsou potreba
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Arash Fri Feb 05, 2010 1:37 pm

Nenavážej se ale řekni co je na tom špatného?
Podívej já tomu budu obětovat nějaký svůj čas tak mi příjde divné abych se nechal kýmkoli buzerovat - když to řeknu do extrému.

Labir, Rejty a Neus hmmm to není pravda.
Jejich týmy jsou uzavřené, já chci aby se na tom podíleli hráči, ale chci zároven aby každý kdo se chce na tom podílet prokázal nějakou aktivitu - protože kibicovat umí každý.

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Puppy Fri Feb 05, 2010 1:39 pm

Arash napsal: já chci aby se na tom podíleli hráči, ale chci zároven aby každý kdo se chce na tom podílet prokázal nějakou aktivitu - protože kibicovat umí každý.

presne tohle ale tvrdi i labir rejty atd
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Arash Fri Feb 05, 2010 1:59 pm

To že to nedodržují je jejich věc. Ne moje.
Ale jde o to že ty nechápeš že modul si musí zachovat určitou hratelnost, né všechno musí být snadné atd....

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Arash Fri Feb 05, 2010 2:00 pm

Proto jsem se ptal, co jsi schopný udělat ty sám pro server?

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Wolf Fri Feb 05, 2010 2:05 pm

Budu jen teď trochu OT
Arashi.. mám dotaz - na Eq Forum jsi určitě měl účet, mohu se zeptat jaký?
Díky za odpověď
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Arash Fri Feb 05, 2010 2:08 pm

Hehe, nevytahujte na mě špínu :)
Ale jak chceš, můj účet je ArashX. Jsem tam na nějaké černé listině nebo něco takového za to že vím jak obejtí PLACOS, a napsal jsem o tom na foru a dostal za to BAN.

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Wolf Fri Feb 05, 2010 2:12 pm

Právě, že vím a myslel jsem si to. Je to škoda.. WB na Sf rozhodně potřebujem... ale to co jsi tam napsal, bylo dsoti (když to přeženu) "Sviňácké". Po pravdě to cos tam předvedl je... dosti na zamyšlení. No nic... teď se začínám dosti bát co se Sf hodláš dělat.. a co z ní děláš.
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Gran Fri Feb 05, 2010 2:17 pm

Ale ale, kontroverzní minulost. =P

I když hláška...
"RP mě vůbec nezajímá, je to způsobeno určitým návykem na standartních RPG systémech.
Je naprosto jedno jak tomu říkáte jestli hcrp, rp, light, pvp - nwn je nwn."

...je vzhledem k zaměření Sferie dost, mno, děsivá.
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Arash Fri Feb 05, 2010 2:19 pm

Podívej na EQ jsem přišel jak jsem psal. Chtěl jsem udělal server. A hledal jsem inspiraci, nejprve mě DM poslali někam a pak i WB. Dělal jsem vlastně to co chcete vy, kopii EQ a WB a hráči mě začali šikanovat za to že kopíruju jejich nápady. Další částí byla kontrola bugů - žádné obohacování se nekonalo ale prostě všude jsem slyšel že placos je dokonalý tak jsem to vyzkoušel - placos dokonalý není, dá se obejít a proto je naprosto k ničemu. To jsem si začal psát s labirem a řekl jsem mu co a jak, byl jsem označen za bugera, tak jsem to písnul na to forum. Jako já nevím co je na tom špatného.

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Arash Fri Feb 05, 2010 2:21 pm

Gran napsal:Ale ale, kontroverzní minulost. =P

I když hláška...
"RP mě vůbec nezajímá, je to způsobeno určitým návykem na standartních RPG systémech.
Je naprosto jedno jak tomu říkáte jestli hcrp, rp, light, pvp - nwn je nwn."

...je vzhledem k zaměření Sferie dost, mno, děsivá.
Nesmíš to vytrhávat z kontextu. RP mě na EQ nezajímalo, zajímali mě systémy. Jako takové RP hraju rád, ale v té dané souvislosti mi bylo k ničemu povídat si někde s někým ve městě, chtěl jsem objevovat a dokumentovat :)

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Gran Fri Feb 05, 2010 2:22 pm

Arash napsal: Dělal jsem vlastně to co chcete vy, kopii EQ

Nevím o tom, že bychom se tu doposud snažili o kopii EQ, takže tady se pleteš...

A jinak to, že's tam hlavně zkoušel systémy a ukazoval, že Placos je naprd, o to ani tak nejde (alespoň mně ne), to pro mě podstatné jsem citoval (kurzivou). =)

Arash napsal:chtěl jsem objevovat a dokumentovat :)

Ale musíš to dělat s použitím RP, jinak narušuješ jiným lidem hru. =)
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Arash Fri Feb 05, 2010 2:24 pm

Nojono bylo to skoro před rokem a měl jsem rudo před očima z toho jak se tam ke mě chovali tak jsem je chtěl vytočit.

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Gran Fri Feb 05, 2010 2:26 pm

To znám. =)
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Wolf Fri Feb 05, 2010 2:53 pm

Chápu tě Arashi, ale zase se jim po tvém prvním příspěvku vubec nevidím. Napsal jsi ho s Extra velikým frňákem nahoru. Napsal jsi to namyšleně a urážlivě...
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Arash Fri Feb 05, 2010 2:56 pm

To byl první příspěvek na foru, ale celkově diskuse s DM a WB trvala dýl.

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY) - Stránka 7 Empty Re: Svět Sferie z velkým "S" (VŠEOBECNÉ NÁPADY)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru