Sferie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeFri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeWed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeWed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeTue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Vidím postavy, co se logují na jiných serverech I_icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Vidím postavy, co se logují na jiných serverech

4 posters

Goto down

Vidím postavy, co se logují na jiných serverech Empty Vidím postavy, co se logují na jiných serverech

Příspěvek pro Wolf Fri Nov 12, 2010 3:39 pm

To je děsný a už je to tu zase. Na sferii se mi logují postavy, které ve skutečnosti logují na Eq. Tehdá se mi to stávalo, když jsem hrál na Thalii. Viděl jsem tam taky postavy (V playerlistu) co se logují na Eq. Třeba dám příklad - na Sf se mi lognul Catigern a když mu chci napsat tell, napíšu to někomu, kdo je ve skutečnosti na Sf a jakoby zastupuje toho Catigerna. Třeba psal jsem si se Sircervic... najednou se v logu objeví, že se Sircervic odlognul, přitom hraje dál.. a po chvilce se logne Aefar a vídím místo postavy Sircervica Catigerna. Když chci v chatovém okně odpovedět potavě Sircervica, tak to nejde. Musím na něj kliknout před playerlist a to na Catigerna, kterej ho jakoby zastupuje.
Nevíte někdo co s tím? :)
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Vidím postavy, co se logují na jiných serverech Empty Re: Vidím postavy, co se logují na jiných serverech

Příspěvek pro Nalk Fri Nov 12, 2010 3:43 pm

Mě osobně to dělá, když předtím lognu na EQ jen abych viděl seznam hráčů. Buď to nedělej vůbec, nebo pokud spoustíš NWN normálně (žádný upravený zástupce), zruš výběr serveru ze seznamů a pak znova vlez do výběru.
Nalk
Nalk

Počet příspěvků : 218
Den registrace : 21. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Vidím postavy, co se logují na jiných serverech Empty Re: Vidím postavy, co se logují na jiných serverech

Příspěvek pro Wolf Fri Nov 12, 2010 3:56 pm

No, dělá mi to i normálně, aniž bych se předtím na Eq díval.
A taky ještě poznamenám, že když se podívám do playerlistu, tak jsem tam teď viděl postavu Nico Lane (což je postava z eq) a měl jsem ji neutrální (=je někde blízko mě a měl bych ji vidět) Jenže já žádnou PC psotavu nikde neviděl! :D prostě zmatek.. děs.

A nwn spouštím nenormálně (zástupce)
Tohle to co se mi děje, je naštěstí vyjmečný =)
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Vidím postavy, co se logují na jiných serverech Empty Re: Vidím postavy, co se logují na jiných serverech

Příspěvek pro Gran Fri Nov 12, 2010 8:39 pm

Wow. To máte z toho, že hrajete na EQ. Je jako virus...

xD
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Vidím postavy, co se logují na jiných serverech Empty Re: Vidím postavy, co se logují na jiných serverech

Příspěvek pro lukasaspire Mon Dec 27, 2010 2:04 am

Wolf napsal:No, dělá mi to i normálně, aniž bych se předtím na Eq díval.
A taky ještě poznamenám, že když se podívám do playerlistu, tak jsem tam teď viděl postavu Nico Lane (což je postava z eq) a měl jsem ji neutrální (=je někde blízko mě a měl bych ji vidět) Jenže já žádnou PC psotavu nikde neviděl! :D prostě zmatek.. děs.

A nwn spouštím nenormálně (zástupce)
Tohle to co se mi děje, je naštěstí vyjmečný =)


hehe...Nico je všude xD

lukasaspire

Počet příspěvků : 7
Den registrace : 11. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Vidím postavy, co se logují na jiných serverech Empty Re: Vidím postavy, co se logují na jiných serverech

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru