Sferie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Názory na sferii - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Názory na sferii

+5
George
Street_cz
Croden
Kapik
Puppy
9 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Croden Sun Nov 23, 2008 5:02 pm

Neboj. Ještě zaměstnám =P. Rozhodně šiknul by se mi ještě další WB lebo skripter. Dyž to dělám sám nejde to tak rychle jak by to mohlo jít.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Street_cz Sun Nov 23, 2008 5:37 pm

Croden napsal:Neboj. Ještě zaměstnám =P. Rozhodně šiknul by se mi ještě další WB lebo skripter. Dyž to dělám sám nejde to tak rychle jak by to mohlo jít.
co má WB za povinnosti? :D:D
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Croden Sun Nov 23, 2008 6:12 pm

Street_cz napsal:
Croden napsal:...
co má WB za povinnosti? :D:D

Já jsem WB =P tak víš ne? ,). Rozhodně jenom pro tvorbu lokaček zatím nikoho nepotřebuji -> vyplatí se mi to udělat sám (rychlejší než spracovávat, přepracovávat cizí práci). Teď by se mi fakt hodil nějakej skritper, aby práce šla rychleji - většinou dyž vemu Thalii, DH tak tam je dycky tým tak to jde rychleji.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro George Thu Nov 27, 2008 10:08 pm

Po tom, co jsem viděl screeny nový, tak si říkám, že by Sferie i mohla mít svoje kouzlo; ale bude to chtít hodně práce a propracovat. GL&HF Crode, snad se ti to povede.
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Croden Sun Mar 29, 2009 7:45 am

Mno v tuhle chvíli, je už jasné, že Sf dodělám -> už je v ní tolik práce a navíc už vcelku by mohlo perzistentn fungovat.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Gran Mon Apr 20, 2009 2:21 pm

Co se týče toho rozutečení hráčů po světě.... proto je dobré, že se Sférie bude až postupně rozšiřovat, ze začátku to vlastně bude velmi malý svět. Pokud bude Croden fikaný, bude rozšiřovat až s nárůstem hráčů ;) Tj. ve chvíli, kdy lokace začnou bejt plnější a plnější, bariéra udělá "rup", trochu se roztáhne... a hned se postavy zase trochu rozutečou ;) Tím bude možné udržet plnost světa na chtěné míře. =)

Jinak myslím si, že Sférie má veliký potenciál. Ve světech, kde říkají, že máte svobodu v tom, co budete hrát... kecají. Představme si svět - typicky městečko s lidma, kousek za ním dungeon s nemrtvými, kolem lesy plné zvěře... na jiných serverech můžete hrát kohokoliv, ale jen z těch "v městečku". Ve sférii můžete hrát KOHOKOLIV - kamkoliv bodnete prstem, to můžete hrát: lidi ve městě, potvory v dungu i lesní zvěř.
Tohle samo o sobě má obrovskou sílu - a je úplně jedno, že nikdo nebude chtít hrát za zombii: stejně by tam ta možnost měla být, právě, aby se udržel tenhle hlavní, svobodný princip. A vůbec, co vy víte - _vy_ ji možná hrát nechcete, ale třeba se najde někdo, kdo by si ji chtěl zahrát. .)
Tím oponuji i obavám o "pejska a kočičku" - dokud to funguje tak, že máš funkční svět a vše v tom světě zpřístupňuješ, _nemůže_ to být zplácané. Až ve chvíli, kdy ten svět bude přeplácaný a ty všechno z něj zpřístupníš, tak to bude na prd... tam ale není chyba v tom zpřístupnutí ("odemknutí"), nýbrž právě v tom světě. .)

Takže Crodene, nenech se zastrašit a drž se myšlenek, které tě na Sférii přivedly! ;)) Budu ti v tom držet palce... a když budeš chtít, rád se budu podílet na tom, aby ten svět byl "funkční". ;)
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Gran Tue May 26, 2009 6:27 am

Do prčic, jak pořád tady diskutuju a přemýšlím nad Sf a tak, tak jsem se začal na tu Sferii úplně neúnosně těšit... =))
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Kapik Tue May 26, 2009 9:19 am

Gran napsal:Do prčic, jak pořád tady diskutuju a přemýšlím nad Sf a tak, tak jsem se začal na tu Sferii úplně neúnosně těšit... =))

ty radši nediskutuj a nerozebírej a padej se učit!
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Gran Tue May 26, 2009 9:20 am

Lol, ani mě nenapadne, kecat tady je zábavnější... ;P
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Gran Sun Aug 02, 2009 9:37 am

Croden napsal:Screen z tvorby

Awesome ;)
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Street_cz Thu Aug 06, 2009 2:24 pm

Croden napsal:Screen z tvorby
nice!
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Puppy Thu Aug 06, 2009 2:27 pm

Croden napsal:Screen z tvorby

Beautiful !
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro George Thu Aug 06, 2009 4:43 pm

Croden napsal:Screen z tvorby
Seno!
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro George Fri Aug 21, 2009 5:52 pm

Kolik máme lokací? máme nějaké NPC? předměty? obchody?? .. jsme nedočkaví!
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Gran Fri Aug 21, 2009 7:07 pm

Jako Crodenův tiskový mluvčí prohlašuji, že výzkumy neprokázaly, že by čekání na SF mělo jiné vedlejší účinky než bezvědomí a smrt, takže klídek.
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Puppy Fri Jan 22, 2010 9:37 am

Mimochodem, tedka zvnikl novy svet v nwn a vsichni hraci se tam hrnou ze vsech servru aby to vyzkouseli a to z toho duvodu ze ostatni servry jsou uz proste ohrane a zastarale hraci chteji neco noveho a to ten novy svet tedka ani nenabizi zadne vychytavky a veci ktere by nejak meli lakat hrace proto si myslim ze by sferie mela urcite uspech, a zpousty hracu by to aspon prislo vyzkouset neco noveho. A myslim ze by je to urcite chytlo na to co sferie nabizi co u ostatnich servru neni.
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Wolf Fri Jan 29, 2010 5:08 pm

Taky bych chtěl moc moc vyzkoušet Sférii... škoda mno, že nebude.
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Street_cz Sat Jan 30, 2010 1:13 pm

nehledě na zo že ani dragon age datadisk multiplayer nepřinese...
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Wolf Sat Jan 30, 2010 2:41 pm

Hmmm ... no než by to přinesl, stejně už bych to asi nepařil :D A kdo ví jaký možnosti tam budou. Třeba horší jak v NWN??!!
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Croden Sat Jan 30, 2010 8:41 pm

nwn už je fakt na houby. Moc starý. Myšlenka Sferie je skvělej nápad, ale k nwn se vracet nechcu...
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Street_cz Sat Jan 30, 2010 9:55 pm

ale je to jediná hra která ti ty možnosti nabízí ... a budoucnost inovaci nepřinese (ani nečekám od DA multiplayer)
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Wolf Sun Jan 31, 2010 11:56 am

Street_cz napsal:ale je to jediná hra která ti ty možnosti nabízí ... a budoucnost inovaci nepřinese (ani nečekám od DA multiplayer)

Jo přesně tak... Jinde tyhle možnosti nemáš... a podle mě jinde bys Sf nemohl stvořit tak jako v NWN ....
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Gran Mon Feb 01, 2010 8:09 pm

@Street: Třeba bude. =) A třeba bude jiná hra. =) A rozjet tu SF v NWN, tam prostě není dobrej cena/výkon. Docela Crodena chápu, ono když si uvědomíte, kolik práce to dalo a kolik by jí to ještě chtělo... fakt, že NWN za chvíli půjde do důchodu, je jen poslední hřebíček do rakve. Já si radši počkám třeba 2 roky na hru, která to taky umožní, a pak rok na SF v ní. =)
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Street_cz Mon Feb 01, 2010 8:23 pm

buďme realisté, produkce her se musí přizpůsobovat pooptáce... o "NWN 3" už nikdo nestojí (když se podívám, co dnes vychází za hry a ty nominace na hru roku... atd.) ani já být producentem tak se do žádného dalšího projektu nepustím.. je to buď vše nebo nic, a já zas na druhou stranu chápu vývojáře, že o propadáky nestojí a raději zůstanou dnes v již zajetých kolejích (btw. na DA měl vyjít mulitplayer pouze na kampaň)... takhle to vidím já a za tím si budu stát.. AD NWN důchod, tos vzal kde? ta hra se drží X let a ještě držet bude... je stále populární mezi novými hráči (nejen veterány)
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Gran Mon Feb 01, 2010 8:46 pm

Buďme realisté - 10 až 500 hráčů přece neznamená, že je hra populární. Spíš naopak, řekl bych.
To, že DA plánují bůh ví jaký multi-player, ještě neznamená, že nevyjde něco jiného. RPG online jsou náhodou velice dobrý trh a vlastně i ověřený, RPG singly mají obrovskou popularitu (viz. právě Dragon Age), takže není důvod, aby se do toho nikdo nepouštěl.

Každopádně, co my tady víme, kdo ví, jak to bude. =) Třeba se mýlím. Nic vám nebrání vzít haky SF a dodělat to! Pokud se SF takhle někdo chopí, rád mu nabídnu stejnou pomoc, jakou jsem nabídl Crodenovi - vývoj IC světa (náboženství apod.), možná i klidně pomoc ve hře (DS, hráč... přecijen mám díky EQ pro NWN takovou tu nostalgickou slabost (a mně zas tak nevadí pařit staré hry, teďka smažím The Lost Vikings a GTA1 ;P).

Jen holt musíte pochopit, že Croden má už taky trochu jiné priority a prostě se mu nevyplatí to dodělávat. Tohle vezměte jako fakt - pak už je jen logické, že ji dále nevytváří. =)

Ještě jednou, co se snažím říct je, že uznávám, je tu určitá naděje, že by se SF v NWN uplatnila, ale Croden, coby její vývojář, se prostě rozhodl zaměřit svou energii jinam. To je jeho věc, jeho rozhodnutí - a řekl bych, že nad ním dlouze uvažoval, takže těžko sem kdokoliv předhodí argument, který by změnil jeho názor (ledaže by ho někdo začal platit od hodiny ;P).

Pokud se někdo jiný rozhodne projekt dokončit, rozhodně mu popřeju hodně štěstí. =)
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Názory na sferii - Stránka 2 Empty Re: Názory na sferii

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru