Sferie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Problém ... - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Problém ...

+7
Danny
Paklic
DenGrasse
Enesek
Kapik
Puppy
Croden
11 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro George Mon Nov 03, 2008 10:48 pm

Croden napsal:ješiši možnost hrát za cokoli to by teprve bylo. Už takhle dělat nějaký rozhovory u nemrtvejch, lidí, monster bude hrůůůza.
Ale teda nvm mno. Nepříjde mi to přeplácaný a jen ještě jednou povidám, nebude to tak brutálně oddělený jako podtemno a norml. Bude to normálně spojený -> mělo by to bejt norml. CvC (u smrti se bude rozlišovat zabití PCčkem a NPCčkem) do pohody.
Prostě když zajdeš do kobky tak tam můžeš potkat i PCčko =) a taky může se ti stát, že do nějaký vesničky najede "družinka" kostlivců =P. A to mi příjde hrozně supr a otevírá to zase další a další možnosti hraní =) a oživuje to tu akčnost světa.
OK, takže pokud budeš mít registrovaných hráčů 50 (což je podle mě docela dost ze začátku) tak takových 20 hráčů z toho (když hodně moc) bude online, kolik nemrtvích bude z těch 20-ti hráčů? 3lidi 3 elfy 2 trpové 1 půlork 1 půlčík a zbytek mají být všechno nemrtví? :)) předevčírem byla na Thalii velká výprava drowů, bylo jich asi 7... a to je Thalie.... nevím kde bys nabral 10 kostlivců, vím, je to asi jen příklad ale jde o to, že by ten svět musel být hrózně malinkej aby se tam ti hráči potkali... a čím menší svět, tím silnější příšery aby skupinka hráčů neovládla celej svět.
A ještě jednou, bavilo by někoho hrát za nějakou zombii v kobkách?? ;)
A když jo, tak jak dlouho... :)
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Croden Tue Nov 04, 2008 6:30 am

Proč jenom zombíka. Kostlivce, upíra cokoli z nemrtvé řady. Svět bude velký dle počtu hráču a proč zesilňovat NPC? Hráči můžou ovládat svět a tím pádem i ty NPC vydírat .)
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro DenGrasse Tue Nov 04, 2008 10:47 am

Danny napsal:
Ale proč by tam ta možnost být nemohla? když nebudeš chtít tak za to hrát nebudeš muset...
Croden napsal:
Proč jenom zombíka. Kostlivce, upíra cokoli z nemrtvé řady. Svět bude velký dle počtu hráču a proč zesilňovat NPC? Hráči můžou ovládat svět a tím pádem i ty NPC vydírat
ale lidi, já nevím jak už to mám říct. jasně že tam za možnost může bejt. jasně že si to někdo zkusí. možná i já si to zkusím.

to, co říkám, je: domnívat se, že pouhá možnost hry za zombii (upíra, psodlaka, prďoucha ušatého, kybertučňáka a já nevím co ještě) přitáhne na sferii zástupy spokojených a trvalých hráčů, je BEZPŘEDMĚTNÉ! je to chvilkové rozptýlení, nic víc (i kdyby se našla skupinka, která ti bude hrát déle, stále to bude totéž). NEDÁ se na tom stavět image modulu - max. pro vzbuzení zájmu. ale vzbudit zájem je snadné, na to stačí i míň. mnohem těžší je ten zájem si udržet a na to už ti tohle nestačí.....

já crodene nic nezavrhuju. jen se snažím pomoct, abys pochopil, v čem je podstata problému, který lze zjednodušeně nazvat hráčským zájmem. kdybychom byli v anglofonním světě, vůbec nic bych neřekl - tam si každý server najde své hráče, protože základne je mnohem masivnější. určitě bys našel pár desítek nadšenců do nemrtvých.
když už chceš mermo mocí jít touhle cestou jako nosnou, udělej tedy svět kompletně nemrtvý, škrtni živé (jenom jako NPC) a vyrob levelový systém postupu ze zombie na mumii, upíra nebo kdví co ještě. to bude 100% originální a možná to pár lidí přitáhne...

ale, ani tohle (a žádný systém, který můžeš v modulu zprovoznit) není tím, o čem jsem mluvil. já mluvím o světě, v němž modul existuje. mnoho lidí si mezi tyto dva pojmy klade rovnítko, jenomže to je chyba.
EQ má dvět Desky, pidi sféřičky zavěšené volně v prostoru, pevně ohraničený, uzavřený a tím velice omezený. jistě, je tu možnost svět poznávat, jenomže to nevydrží donekonečna. ten svět je prostě malý a pro lidi, co jsou zvyklí pohlížet na věci komplexně, jako jsem třeba já, totálně neživotaschopný, což ho v mých očích deklasuje natolik, že dávám před EQ (s dokonalými systémy) přednost EfU, které sice moc systémů nemá, ale zase má ten svět.
Thalie je na tom lépe, protože její svět není ohraničený modulem. Nicméně, je to svět neznámý (stejně jako na EQ), byť má možnosti rozvoje a makroekonomické vztahy (fuj, to je ale ošklivé slovo) v něm můžou fungovat. Nicméně, pořád je to extra svět.
Escape from Underdark je situováno do světa Forgotten Realms (Baldurs Gate, Icewind dale, ostatně i Neverwinter). Díky tomu těží z masivní podpory settingu a ohromného množství reálií, známých příběhů, knih atd. Když si udělám postavu v takovém světě, můžu jí vymyslet spoustu variant historie s různými zápletkami (pokud mám tým, který toto zajímá a chce vytvářet příběhy). prostě, pole pro fantazii je neorané.
většina hráčů se vybíjí na tom, jaký build si udělá a co mu modul dovolí. většina modulů se předstihuje v tom, co hráčům dovolí nebo zakáže. o reálie a setting nikdo moc nedbá. EQ má background světa pěkně propracovaný, jenomže opět: tým EQ nevytváří příběhy, ale kulisy pro sóla sebestředných jedinců, čemuž se pak říká RP...

No a Sferie? Jak to popisujete, bude to další "deska zavěšená v prostoru". Ano, bude se lišit svou supermagickou hranicí, high-magií a možností hrát za nemrtvé. Jinými slovy, zůstává tam, kde jsou i ostatní, jen v jiné variantě. A má se co činit, neboť je musí dohánět a prát se s nimi o hráče, kteří jsou už dnes dost zmlsaní. Možná nabídne příběh. ale to znamená seznamovat se s dalším světem, světem sferie a vymýšlet celý background, panteon, reálie atd., což je ještě jedna další práce navrch k práci na modulu. jak to dopadne? v nejlepším případě jako EQ, v horším to bude dlouho chaos a pak se to utne a začne se znovu. to je, oč tu běží.
DenGrasse
DenGrasse

Počet příspěvků : 8
Den registrace : 17. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Croden Tue Nov 04, 2008 2:38 pm

Ty říkáš, že chceš příběh. Sferie NENÍ hotová a příběh bude mít.
Některým hráčum jde o příběh.
Některým zase o možnosti systému, proměn všeho.
Ale já nechci jenom pro jeden typ hráču (ne jenom třeba nemrtváckej svět, jak tam píšeš). Snažím se je všechny spojit a udělat ten "zlatej střed".
"deska zavěšená v prostoru" -> Jestli se ti to nelíbí, dej návrh, něco vymysli, jestli se bude hráčům líbit = změní se to. Stejně jak to udělal Puppy. Ty to akorát neustále odsuzuješ a kritizuješ a přitom Sferie je ohebná a dá se libovolně měnit. Není to klacek jako Eq (xD) kde s tím nepohneš ve velkým měřítku.
Líčíš to tak, že to bude proměna tím stylem, že prostě se objevjej jako kosťáci v kobkách, řeknou si supr, tenhle semnou kosťák kecá, tady je tohle tohle -> konec. Ale tohle má bejt jak když se připojíš za NORMÁLNÍ postavu NAPOVRCHU a hraješ za ní a užíváš si další neobyčejné možnosti RP -> tohle to má být. A samozřejmě, že se někdo najde (a je jedno jestli napovrchu nebo v kobce) a řekne si, že je to supr a vomrzí ho to = a protože tohle nechci, Sferii snažím tvořit s hráči (sice ji tvořím já (ne každý umí skriptovat), ale snažím se ji udělat jako VÁŠ svět, ne můj (to by si pak mohl každý dělat svět dle svého, George s Gunama, ty zas svůj o kterém mluvíš a sami si tam hrát (jak v singlu) - tady jde o to, že já se tyhle VAŠE světy snažím spojit do jednoho, ať si všichni zahrají a vyhovuje jim to dle svého).

Pokud chceš opravdu pomoct, neklaď otázky, neodsuzuj Sferii a přednes návrh řešení problému, který tady vznášíš.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro DenGrasse Thu Nov 06, 2008 9:56 am

Je mi líto, že to bereš takhle. Použil jsem expresivnější výrazy, neboť jsem z předchozí debaty měl pocit, že to co říkám se nedostává k vašemu sluchu. ale nyní vidím, že to není tím, prostě to tak nechceš. dobrá, nemám s tím problém.

k tomu cos napsal dodám jen pár slov. podle mého se snažíš o nemožné. nikdy to neuděláš jako můj svět a když, tak ne jako georgův svět a když, tak ne jako svět někoho dalšího. prostě ty věci nejdou takhle skloubit, aby byli všichni spokojení, to jednoduše není technicky možný.
a abys pochopil co říkám - mně vůbec nejde o to, aby svět vypadal podle mého. mnohem radši budu hrát svět, který vymyslíš a objevovat jeho tajemství.
to nastavení podle hráčů - mluvíme tu křížem o nastavení světa, modulu a příběhu. modul jde nastavit jakkoli, s kouzly, bez kouzel, s proměnami do kostlivců nebo ne. to jsou věci modulu, technikálie. svět takhle nastavit nejde. buď vymyslíš vlastní (hráči ti ho nikdy nevymyslí tak aby se shodli a aby se to líbilo i tobě) nebo přejmeš nějaký už existující a modul zasadíš jen do jeho malé části - což je řešení, ketré podporuji a výrazně doporučuji. no a ves větě se pak hrají příběhy - což je ale silně závislé na tom, jaký ten svět zvolíš. mně zatím přišlo, že zvolíš variantu 1, svět uzavřený a soustředíš se spíše na technické záležitosti. snažil jsem se jen upozornit, že to není řešení, které považuji za optimální. ale je možné, že to máš promyšlené, svět vykreslený a příběhy v něm se odehrávající naplánované. nevím. pokud je to tak, rád se podívám.

nejsem scripter a nemám moc času an to, abych se věnoval tvorbě modulu. můžu ti pomoct se světem jako takovým a jeho popisem, s backgroundem. vyslovil jsem názor, že technikálie, byť zajímavé, nezajistí trvalý hráčský zájem. možná se mýlím, to se může stát každému. moje idea je, že je dobré vytvořit svět v souvislostech a nabídnout hráčům širokou příběhovou interakci (což je do značné mítry otázka nejen nastavení modulu, ale i pak přístupu DM). Ale chápu, že to nemusíte vidět stejně. přeji ve tvorbě hodně štěstí.
DenGrasse
DenGrasse

Počet příspěvků : 8
Den registrace : 17. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Puppy Thu Nov 06, 2008 2:36 pm

Mě spíš připadá že nevíš o co tady jde, všechno co tady řešíme a vymýšlíme ženeš do svých extrému, ano system a technika nezajistí stálí zájem hráčů a je to přesně to co donutí hráče aby to zkusili a podívali se na ten svět(server) ze začátku a ne příběhy a promyšlenost světa, na to se nikdo nedívá když jde na servr co je tam za hystorii a stvoření a všechny pověsti a báje atd... Až ho teprve servr chytne začne zkoumat všechny ostatní možnosti a ty to možnosti se budou právě tvořit pomocí hráču a hry.
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Croden Thu Nov 06, 2008 2:48 pm

NIKDY nebude svět ani modul co by vyhovoval každému. Ať dělám cokoli, ať se jakkoli snažím, nejde to. Kdybych dělal svět podle George a tebe (př.) tak to nebude komplet. Z Georgový strany bude něco a s tvojí strany něco (co se nejvíce líbí). A tady to samé, z Georgovy strany něco, z tvojí strany něco, ze streetovy něco, z mojí něco, z dannyho něco, z theurga něco, z grana něco, z woodooa něco atakpod.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Street_cz Thu Nov 06, 2008 3:08 pm

Croden napsal:NIKDY nebude svět ani modul co by vyhovoval každému. Ať dělám cokoli, ať se jakkoli snažím, nejde to. Kdybych dělal svět podle George a tebe (př.) tak to nebude komplet. Z Georgový strany bude něco a s tvojí strany něco (co se nejvíce líbí). A tady to samé, z Georgovy strany něco, z tvojí strany něco, ze streetovy něco, z mojí něco, z dannyho něco, z theurga něco, z grana něco, z woodooa něco atakpod.
jooo =P jinak tohle jsem už rozepisoval... nikdy nebude nic dokonalý...
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Street_cz Thu Nov 06, 2008 3:19 pm

Jo a k tý předchozí stránce... myslím, že jak den, tak Croden, tak všichni sotatní mají v něčem pravdu... jde už jen o to, jak se na tu pravdu ostatní dívají...jestli si nakloní svojí víc k sobě nebo si otevřou někoho jiného... nevím, navíc, mě teď přijde, že ta Sferie je poslední dobou dost zamotaná...už se v tom ani nevyznám, ale bude to nesjpíš tím, že se tady o tom dohadujete jak to má být a je to najednou moc informací najednou a můj mozek to nebere...ale abych přešel k jednotlivým bodům.
1: Dokonalej svět neexsituje.
tohle jsem už vysvětloval...ani vlastní svět nemůže být dokonalej...pro vlastníka ano, pro ostatní ale NIKDY nebude
2: "Zlatej střed".
o tomhle si myslím (nic proti) ale Crodene, toho taky dosáhnout nelze...už jen proto, že každý hráč má jiný pohled na to, co by chtěl...a abys od každýho hráče vzal něco a vrazil to do smotaného klubka balvny, co z toho pak vznikne? sračka :lol!: už jen z toho důvodu, že nevíš, kdo všechno tam bude hrát...a určitě se vždycky najde někdo, kdo by tam dal něco svýho a aby ses víc přiblížil k tomu středu...ale tědlech lidí bude enspočetně...
3: Sferie.
věřím tomu, že už jen proto že to bude CvC server si udrží stálý hráče, věrníky, a podle mě, sice to potrvá, ale přecijen, se uchytí hodně dalších hráčů i časem (jde o hráče jak budou Sferii propagovat). a to spestření o nermtvý svět tomu akorát přidá...sice to časem možná omrzí, ale proč si pak nezkusit (ne)nemrtvýho? no a hráč si najde další zábavu...

Jde o můj osobní názor... nikomu jiný neberu, takhle to cítím
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Uradin Thu Nov 06, 2008 6:04 pm

tak tam prostě vraz napady od lidí které máš rád :D nebo aspoň je bereš jako kamoše to bude jako takový zaklad pak se to už bude dal rozvíjet jen podle hraní prostě kašli na napad abys pobral napady od všech co se tu kdy nabídnou někdy je nutné mít aspoň trochu mít stanovené věci jako na EQ ikdyž to nepoženeš do extremu jak labir to by byla katastrofa :affraid:
Uradin
Uradin

Počet příspěvků : 75
Den registrace : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Street_cz Thu Nov 06, 2008 6:43 pm

to by se zas mohlo jiných dotknout :bounce: xD
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Croden Sun Mar 29, 2009 7:47 am

Mno, ale myslím, že v tuhle chvíli to vyhovuje celkem dost lidem a dyž se udělá dobrá reklama, tak o hráče nebude nouze.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Enesek Mon Mar 30, 2009 7:28 pm

No to nebude ale měly by se někam hodit ty haky a všechno ke spuštění, perzistentně :) aby si to mohl SÁM VELKÝ Enesek stáhnout =P
Enesek
Enesek

Počet příspěvků : 309
Den registrace : 22. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Croden Mon Mar 30, 2009 7:33 pm

Tak Sf není hotová a ty haky budu upgradovat teďka v brzké době.
Ce to vymyslet kam to hodit, aby to nějak vydrželo déle...
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Kapik Mon Mar 30, 2009 8:33 pm

Croden napsal:Tak Sf není hotová a ty haky budu upgradovat teďka v brzké době.
Ce to vymyslet kam to hodit, aby to nějak vydrželo déle...
)

Profi hosting, profi hosting *rýpe* xD xD ne, ale nějakej server kde by to dlouho vydrželo měnnenapadá....snad jen rapidshare, ale tam musíš mít účet aby ti to nesmázli
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro George Mon Mar 30, 2009 8:53 pm

Koukněte na něco z toho....

# ULOZISKO.SK
# NAHRAJ.CZ
# EDISK.CZ
# ZDIELANIE.SK
# WEB-SHARE.NET
# ULOZ.TO
# MULTI-SERVER (XLICE.NET)
# MEGAUPLOAD.COM
# MEGAVIDEO.COM
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Enesek Tue Mar 31, 2009 10:13 am

no vidíš jeden si Crodíku vyber a šup na to UPLOAD ať může i SÁM VELKÝ Enesek hrát :rendeer:
Enesek
Enesek

Počet příspěvků : 309
Den registrace : 22. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Croden Tue Mar 31, 2009 1:34 pm

Kapik napsal:
Croden napsal:Tak Sf není hotová a ty haky budu upgradovat teďka v brzké době.
Ce to vymyslet kam to hodit, aby to nějak vydrželo déle...

Profi hosting, profi hosting *rýpe* xD xD ne, ale nějakej server kde by to dlouho vydrželo mě nenapadá....snad jen rapidshare, ale tam musíš mít účet aby ti to nesmázli

Tak ho zaplať. Mě něpříjde tak vtipný takhle rýpat a i když to bereš jako srandu, mě to sere a už mi stačilo jen to, jaks rejpal na icq.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Kapik Tue Mar 31, 2009 2:37 pm

Croden napsal:
Kapik napsal:
Croden napsal:Tak Sf není hotová a ty haky budu upgradovat teďka v brzké době.
Ce to vymyslet kam to hodit, aby to nějak vydrželo déle...

Profi hosting, profi hosting *rýpe* xD xD ne, ale nějakej server kde by to dlouho vydrželo mě nenapadá....snad jen rapidshare, ale tam musíš mít účet aby ti to nesmázli

Tak ho zaplať. Mě něpříjde tak vtipný takhle rýpat a i když to bereš jako srandu, mě to sere a už mi stačilo jen to, jaks rejpal na icq.

no jo, promiň....měl sem včera nějakou divnou rejpavou.

problém u těch neplacenejch serverů je, že to většinou po nějaký době mažou, když to nikdo nestahuje

EDIT:tak jen abych nerejpal, napadla mě jedna možnost. Koukám na edisku na svůj profil, je tam 500MB, je to zadarmo a soubory nemažou(za více místa se už ovšem platí). Takže kdyby se haky rozdělily a pár lidí si udělalo na edisku účet, vydrželo by to tam do aleluja a měli bysme po problému


Naposledy upravil Kapik dne Tue Mar 31, 2009 2:40 pm, celkově upraveno 1 krát
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Croden Tue Mar 31, 2009 2:39 pm

Zkusím pak zařídit, aby se to hodilo na nějaký placený server známého či tak x).
Teď musí stačit iskladka =P
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Croden Mon Apr 20, 2009 4:45 pm

Mno tak si řikám, že sem nějak dolouval s Granem, že by to šlo hodit na Arag... co Grane? =)
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Gran Mon Apr 20, 2009 5:11 pm

Jj, nějak se domluvíme. .)
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Danny Thu May 21, 2009 3:56 pm

i s linkem na stáhnutí nwn? xD
Danny
Danny

Počet příspěvků : 54
Den registrace : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Croden Thu May 21, 2009 5:34 pm

Danny napsal:i s linkem na stáhnutí nwn? xD

hehe, zas warez foro nejsme =P
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Problém ... - Stránka 2 Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru