Sferie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Problém ... I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Problém ... I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Problém ... I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Problém ... I_icon_minitimeFri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Problém ... I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Problém ... I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Problém ... I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Problém ... I_icon_minitimeWed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Problém ... I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Problém ... I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Problém ... I_icon_minitimeWed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Problém ... I_icon_minitimeTue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Problém ... I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Problém ... I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Problém ... I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Problém ... I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Problém ... I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Problém ... I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Problém ... I_icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Problém ... I_icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Problém ...

+7
Danny
Paklic
DenGrasse
Enesek
Kapik
Puppy
Croden
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Problém ... Empty Problém ...

Příspěvek pro Croden Sat Oct 25, 2008 9:52 am

Tak včera jsem se bavil s Kucikem (DM thalie) a upozornil na hodně důležitý problém ...
Vemte si, kolik je modulů (světů a servrů) :
Alhambrie
Arkhalia
Arkhalia 2
Demona
Dragon Hammer
Equilibrie
Gwain Tharr
Ilandria
Kandelábrie
Validia
Thalie
...
a kolik je hráčů. Mají velmi široký výběr a chodí na ty kvalitnější servry (Eq, Thalie a Demonu) a trochu se bojím, že Sferie upadne kvůli počtu hráču =|


Naposledy upravil Croden dne Fri Nov 14, 2008 6:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Puppy Sun Oct 26, 2008 4:41 pm

Právě proto bych sferii nestavěl na počtu hráčů, ale na možnostech..= tak aby klidně sferie mohla začit i se dvěmi hráči, to čeho se bojíš bude problém třeba já nevím za dva roky, že svět už bude dost velikej ale nebude dost hráčů.
- !Další věc je že sferie se bude rozrůstat v závislosti na hráčích a jejich aktivitě!, takže by nemělo hrozit že bude málo hráčů aspoň v dohlednu.
tj. kdyz bude malo hráčů, svet bude malí, kdyz zacnou pribyvat hraci, svet se zacne v zavislosti nanich rozrustat. :)
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Kapik Sun Oct 26, 2008 9:57 pm

Hlavně bych udělal sferii ze začátku menší...tak aby se ti dva hráči potkali :) aby to nebylo jak na thalii,když hraje třeba 10 hráčů tak stejně máš mizivou šanci někoho potkat
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Enesek Mon Oct 27, 2008 10:36 am

Jo to je pravda menší svět s méně hráčema ale více možností a volnosti
Enesek
Enesek

Počet příspěvků : 309
Den registrace : 22. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Puppy Mon Oct 27, 2008 11:01 am

no tak sem to myslel :) pokud budou hrat jenom dva hráči, svet bude velice malí tak aby jim akorad vyhovoval, dyz zacnou pribyvat hraci svet se jednoduse zacne rozsirovat
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro DenGrasse Wed Oct 29, 2008 1:18 am

to je to, o čem jsem už mluvil dříve. nemůžeš soupeřit s těmi velkými světy na jejich hřišti. pokus chceš vyrobit další desku zavěšenou v prostoru, je to bez šance. sejde se t u pár nadšenců, občas zaskočí někdo na kukačku, omrkne a zmizí. pokud to myslíš vážně, musíš nabídnout hráčům něco, co jinde neni...
DenGrasse
DenGrasse

Počet příspěvků : 8
Den registrace : 17. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Paklic Sun Nov 02, 2008 6:49 pm

V tom případě si myslím, že je třeba nabídnout toto, nevím o českém NWN světě, který by to nabízel.
kód:
http://nwnwiki.neverwinter.cz/index.php?title=Kategorie:PRC_Prestižní_Povolání

Paklic

Počet příspěvků : 23
Věk : 38
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Danny Sun Nov 02, 2008 7:10 pm

Paklic napsal:V tom případě si myslím, že je třeba nabídnout toto, nevím o českém NWN světě, který by to nabízel.
kód:
http://nwnwiki.neverwinter.cz/index.php?title=Kategorie:PRC_Prestižní_Povolání

Je ... Gwain Thar myslim :)
Danny
Danny

Počet příspěvků : 54
Den registrace : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Kapik Sun Nov 02, 2008 8:18 pm

ehm,budu za debila,ale co je to PRC? :D
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro George Sun Nov 02, 2008 8:27 pm

Ne, já říkám ne.... Gwain Thar kvůli tomuhle skončil, i Sylmael říkal, že je to nanic....
Podle mě je to cesta do pekel... jako, když to vyzkoušíte, tak si budete říkat, že je to haluz, jenže.... není to nic, co by Croden nedokázal.
Já říkám tomuhle NE.
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Puppy Sun Nov 02, 2008 8:31 pm

To vypadá hodně dobře, už i tak si myslím že toho sferie nabyzi spousty co jiné servry ne..to george: nějak sem nepochopil ten tvuj duvod proč ne =P
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Kapik Sun Nov 02, 2008 8:39 pm

Georgi,když už říkáš, že je něco na nic a cesta do pekel, tak aspoň řekni proč?
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Croden Sun Nov 02, 2008 8:51 pm

Mno jak na to koukám, tak myslím, že se opravdu vyplatí, když si to naskriptuju sám, než spracovávat už hotové. To co tam je, není nic, co by nešlo skriptama dosáhnout a je podle mě lepší, když se staty mění třeba podle proměn než prestižkama.
Člověk by pak zvažoval jestli si nezahraje za tu proměnu když má tyhle a tyhle bonusy a tak =) (třeba zjistí, že se vyplatí jet víc kosťáka než obyčejnýho člověka a tak zkusí něco nového .)
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Danny Sun Nov 02, 2008 9:25 pm

Croden napsal:Mno jak na to koukám, tak myslím, že se opravdu vyplatí, když si to naskriptuju sám, než spracovávat už hotové. To co tam je, není nic, co by nešlo skriptama dosáhnout a je podle mě lepší, když se staty mění třeba podle proměn než prestižkama.
Člověk by pak zvažoval jestli si nezahraje za tu proměnu když má tyhle a tyhle bonusy a tak =) (třeba zjistí, že se vyplatí jet víc kosťáka než obyčejnýho člověka a tak zkusí něco nového .)


myslim že tu je další možnost že by si hráči vymysleli vlastní povolání :) než aby to vymejšlel dm ... samozřejmě s mírou a dm by pak poupravilo podle potřeb ...
:geek: :geek: :geek:
Danny
Danny

Počet příspěvků : 54
Den registrace : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro DenGrasse Mon Nov 03, 2008 11:21 am

no, jak to říct... tohle jsem tím zrovna nemyslel.překvapuje mně, crodene, že zrovna ty nevíš co mám nam ysli, když jsi s brettem na eq měl ty problémy kolem té hospody.

ale možná se pletu a víc tě zajímala možnost hrát za zombii než mt hospodu a nějaký background postavy.

to sco jsem myslel, jsou příběhy a background a s tím související pojetí světa. ale nebudu vám to nijak vnucovat, zjevně máte představu, co je správné a co potáhne. já souhlasím s georgem, prc je nanic (PRC - player resource censorcium, víc na stránkách modulu gwain tharr). já nemám třeba potřebu hrát za zombii, chci hrát za postavu s příběhem, který se může rozvíjet.
no co se dá dělat, tato debata mne přesvědčila, že jediná cesta je udělat si vlastní modul, na kterém budou platit vlastní pravidla (a reálie vlastního světa).
DenGrasse
DenGrasse

Počet příspěvků : 8
Den registrace : 17. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Danny Mon Nov 03, 2008 12:57 pm

DenGrasse napsal:no, jak to říct... tohle jsem tím zrovna nemyslel.překvapuje mně, crodene, že zrovna ty nevíš co mám nam ysli, když jsi s brettem na eq měl ty problémy kolem té hospody.

ale možná se pletu a víc tě zajímala možnost hrát za zombii než mt hospodu a nějaký background postavy.

to sco jsem myslel, jsou příběhy a background a s tím související pojetí světa. ale nebudu vám to nijak vnucovat, zjevně máte představu, co je správné a co potáhne. já souhlasím s georgem, prc je nanic (PRC - player resource censorcium, víc na stránkách modulu gwain tharr). já nemám třeba potřebu hrát za zombii, chci hrát za postavu s příběhem, který se může rozvíjet.
no co se dá dělat, tato debata mne přesvědčila, že jediná cesta je udělat si vlastní modul, na kterém budou platit vlastní pravidla (a reálie vlastního světa).

Ale proč by tam ta možnost být nemohla? když nebudeš chtít tak za to hrát nebudeš muset...
Danny
Danny

Počet příspěvků : 54
Den registrace : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Puppy Mon Nov 03, 2008 1:09 pm

Přesně tak, prokaždého tam je něco a kdyby někomu nahodou něco chybělo tak není problém si to tam dotvořit. DenGrasse nechápu proč narážíš pořád na tu možnost hrát za cokoliv? když se to nikomu nelibi a nechce zato hrat tak si toho přece nemusi vubec všímat je to tam jako bonus, někdo si třeba rád zahraje na chvili za nějakou tu potvoru.
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Danny Mon Nov 03, 2008 1:32 pm

nebo jako vedlejší postavu :D
Danny
Danny

Počet příspěvků : 54
Den registrace : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Croden Mon Nov 03, 2008 1:36 pm

Popravdě na Eq jsem chtěl s Bretem hospodu vždycky, ale tam to nejde. Uplně mi ji rosekali jak hráči tak DMka a aby nebylo málo tak mě Piti proměnila v zombii a Q odřízla, přičemž tím zničila postavu Breta barda, Victora, Safiru a téměř Listera.
Chci nabídnout tady ten PŘÍBĚH a možnost mít tu svou vysněnou hospodu či cokoli jiného. Ale někomu opravdu jde víc o to, být ta zombie. A proto chci nabídnout obojí (jde mi o každého hráče). Jak říká Puppy, když se třeba ta hra za zombíka někomu nelíbí, nikdo ho dotoho nutit nebude a může si udělat tu svou hospůdku =).
Snažím se nabídnout co nejvíc co to de a co hráči chtějí a ne jen třeba ten "příběh". Proč je špatně když chci "příběh" + "proměny" (v širokém měřítku)?
Jen malá vložka. Extras dotvoření postavy (už je rozhodnuto) je jen postavy schválené DM (stačí i napsání stručně IG po vytvoření postavy). Je to z toho důvodu, že nechci aby to nakonec dopadlo tak, že každej si tam nahází andělé co začnou nelogicky do všeho rubat bez RP důvodu, pak je to přestane bavit a jinou postavu ... Je to z toho důvodu, aby se hráči zamysleli nad svou postavou a charakterem. Samozřejmě to schválení DM to nebude jak na eq měsíce řešení a pak nepovolení. Jelikož Sferie je HM (hight magic) svět tak by mělo být povoleno cokoli za co hráči budou pěkně hrát =).
DenGrassy nevzdávej to hned a Sferii neodsuzuj. Ještě není hotová a tvaruje se dle hráču a tedy i podle tebe.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Street_cz Mon Nov 03, 2008 1:47 pm

DenGrasse napsal:no, jak to říct... tohle jsem tím zrovna nemyslel.překvapuje mně, crodene, že zrovna ty nevíš co mám nam ysli, když jsi s brettem na eq měl ty problémy kolem té hospody.

ale možná se pletu a víc tě zajímala možnost hrát za zombii než mt hospodu a nějaký background postavy.

to sco jsem myslel, jsou příběhy a background a s tím související pojetí světa. ale nebudu vám to nijak vnucovat, zjevně máte představu, co je správné a co potáhne. já souhlasím s georgem, prc je nanic (PRC - player resource censorcium, víc na stránkách modulu gwain tharr). já nemám třeba potřebu hrát za zombii, chci hrát za postavu s příběhem, který se může rozvíjet.
no co se dá dělat, tato debata mne přesvědčila, že jediná cesta je udělat si vlastní modul, na kterém budou platit vlastní pravidla (a reálie vlastního světa).

K tomu bych řekl jedno...nic není dokonalý...svět může být skvělej i bez něčeho co bys rád ty (beru obecně)... nemůžeš tam mít všechno...na to ti nevystačí jak nwn paleta (místo) tak systém je na to krátkej a nejde všechno nahradit *...*, v každé záležitosti jsou zapotřebí kompromisy - o kterých se tady na foru diskutuje ... a jak řekl croden, počkej, si na "konečnou" podobu Sferie... která se bude i nadále potom rozvíjet...ono na EQ toho je taky HODNĚ věcí na prd...na Thalii.... něco tomu chybí co bys tam třeba doplnil... ale stejně na tom hraješ (obecně) protože tam jsou "skvělí" lidi a "skvělá" kompanja... kdyžsi budeš tvořit vlastní modul ke své dokonalosti, ostatním se to nebude muset líbit tak, jak to chceš ty...a ostatní se na to vykašlou...tady je dobré to, že můžeš nabídnout svůj vlastní názor, nabídku, ostatní se k ní vyjádří a poté se uváží zda je to k výhodě či k ubytku... tohle není někoho konrkétního svět (Crodena) tohle je NÁŠ svět... tady si určujem pravidla MY (tady jsem použil češtinářskej tvar "hyperbola" , takže to může leckoho i urazit (sry)...kdo to nezná ať jukne na wikipedii a pochopí, co chci říct =P)... TOHLE je můj osobní názor, tak, jak to cítím já...
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Puppy Mon Nov 03, 2008 4:32 pm

Croden napsal:
Jen malá vložka. Extras dotvoření postavy (už je rozhodnuto) je jen postavy schválené DM (stačí i napsání stručně IG po vytvoření postavy).

S tím naprosto souhlasím :) ( měl by aspon každej vědět co od té své postavy očekává a kam ji povede)
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Street_cz Mon Nov 03, 2008 5:05 pm

Puppy napsal:
Croden napsal:
Jen malá vložka. Extras dotvoření postavy (už je rozhodnuto) je jen postavy schválené DM (stačí i napsání stručně IG po vytvoření postavy).

S tím naprosto souhlasím :) ( měl by aspon každej vědět co od té své postavy očekává a kam ji povede)
ten novej systém je pěknej....gj ;)
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro George Mon Nov 03, 2008 8:56 pm

Možnost hrát za cokoliv je ..ehm, moc, je to přeplácaný... uplně stačí rozdělení povrchu a podtemna a už tak je to dost!
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Puppy Mon Nov 03, 2008 8:59 pm

George napsal:Možnost hrát za cokoliv je ..ehm, moc, je to přeplácaný... uplně stačí rozdělení povrchu a podtemna a už tak je to dost!

No možnost hrát za cokoliv tam tak uplně není :tongue: , je tam nějaky výběr asi tak tuším 5% bytosti z nwn xD
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Croden Mon Nov 03, 2008 9:30 pm

ješiši možnost hrát za cokoli to by teprve bylo. Už takhle dělat nějaký rozhovory u nemrtvejch, lidí, monster bude hrůůůza.
Ale teda nvm mno. Nepříjde mi to přeplácaný a jen ještě jednou povidám, nebude to tak brutálně oddělený jako podtemno a norml. Bude to normálně spojený -> mělo by to bejt norml. CvC (u smrti se bude rozlišovat zabití PCčkem a NPCčkem) do pohody.
Prostě když zajdeš do kobky tak tam můžeš potkat i PCčko =) a taky může se ti stát, že do nějaký vesničky najede "družinka" kostlivců =P. A to mi příjde hrozně supr a otevírá to zase další a další možnosti hraní =) a oživuje to tu akčnost světa.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Problém ... Empty Re: Problém ...

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru