Sferie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeFri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeWed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeWed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeTue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE I_icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

+4
Street_cz
Croden
Enesek
Arash
8 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Arash Thu Feb 04, 2010 7:31 pm

Zdravím vás, chtěl bych pokračovat v tvorbě světa Sferie.
Jelikož bych se stal hlavním WB, tak chci zde informovat o cílech tvorby a dát každému možnost se vyjádřit.
Shrnu to do bodů. Pokud se vám něco nebude líbit, napište který bod konkrétně.

1) Modul zařadit do kategorie RP. Tady to trošku rozvedu. Celý modul bude na vyšší úrovni RP, nicméně vzhledem k tomu že chci aby byl hráčsky oblíbený i u jiných skupin hráčů tak všechny HCRP systémy budou volitelné - hráč ho bude moci zvolit a získá tím nějakou výhodu.
2) Svět chci koncipovat tak aby byl co nejméně náročný jak na server tak pro hráče, přecijen velké množství hráčů má starší PC.
3) Chci povznést zdejší demokracii v tvorbě modulu na vyšší úroveň, kde se hráči budou moci přímo podílet na tvorbě světa.
4) Chci aby svět nebyl kopií EQ, tzn. nebudu se na EQ odkazovat ani ji nijak napodobovat, vím že většina z vás tam hraje, ale pokud chceme přilákat na svět hráče musíme nabídnout něco originálního.
5) Chci aby hráči měli možnosti měnit svět. (do určité míry)
6) Nechci rozlišovat mezi dobrými hráči a špatnými hráči - a některé zvýhodnovat speciálníma schopnostma. Jednou je to hráč, tak at panuje určitá rovnoprávnost.
7) Chci zajistit aby na foru byla volnost projevu, každý by měl snést kritiku.
8) Chci vytvořit systém odměn za nahlašování bugů jako motivaci pro hráče.
9)Chci zavést ToDo list. viz dále.

Dále bych rád věděl kdo se chce podílet jakkoli na tvorbě. Všiml jsem si že tady je dost lidí co se angažují ale nevím kdo do jaké míry, proto prosím napište co umíte či co jste už dělali. (nechci vás nijak využívat a rozkazovat vám co dělat, nicméně budu dávat některé systémy na udělání do ToDo listu a kdokoli se bude moci přihlásit a navrhnout ten systém podle sebe.

Nakonec bych chtěl říct že i samotná tvorba modulu je zábava. Člověka baví když může něco navrhnout podle sebe.

Arash

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Enesek Thu Feb 04, 2010 8:15 pm

Všechno si myslím zní vcelku fajnově ;) ale u prvního bodu nějak nevím jak to přesně myslíš ..."u jiných skupin hráčů tak všechny HCRP systémy budou volitelné - hráč ho bude moci zvolit a získá tím nějakou výhodu. "
Enesek
Enesek

Počet příspěvků : 309
Den registrace : 22. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Croden Thu Feb 04, 2010 8:15 pm

1) Tohle se nedá posoudit dokud se to neuvidí v praxi x)
2) Pokud nedojde k zásadnímu omezování tak je to jedno. V každém případě na tohle jsem moc nehleděl při tvorbě...
3) To zní dobře ,)
4) Tak to má bejt. S Eq se Sf především srovnávala a původní myšlenka Sf měla bejt "Eq s novejma věcma a jen dobrejma systémama".
5) To zní fajn .)
6) To je dobře.
7) Sem bych udal vyjímku na George.
8) Skvělej nápad!
9) jj to tady bylo akorát jsem ho stáhnul když jsem začal dělat lokačky aby se hráči měli na co těšit. Nečekal jsem, že už Sf nedodělám....

Počítej s tím, že ti příležitostně pomůžu, přecejenom začátek budeš mít pěkně složitej jestli se chceš v tom zorientovat co jsem udělal.

Jo zezačátku je to sranda xD =P

Croden x)
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Arash Thu Feb 04, 2010 8:43 pm

Dobrá uvedu příklad.
Jeden ze systémů který mi příjde omezující do takové míry že je to beru jako systém HCRP je třeba systém staminy (vynuceného jídla a pití). K tomuto systému tedy dodám druhý systém - alternativu, která nebude vyžadovat hlídaní si jídla a pití. Ale postava co bude mít HCRP systém bude moci se jídlem i částečně vyléčit nebo i obnovit část schopností jako při spánku.

Tohle byl jen příklad. Prostě jde mi o zvýhodnění HCRP systému ale ne k nucení je využívat.

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Street_cz Thu Feb 04, 2010 8:53 pm

no zrovna na žrádlo a chlast jsem vysazenej - ať to zní jakkoliv, prostě žrát se musí a chlastat ještě víc :)
jinak co se týče angažovanosti, já jsem ochotnej udělat všechno co bude v mých silách... ovšem co se NETÝKÁ skriptování a tvoření modelů, textur a já nevím čeho všeho - prostě s modulem neumím pracovat a nemám v plánu se to učit...
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Wolf Thu Feb 04, 2010 9:17 pm

Já souhlasím se Streetem. Zrovna na Eq mě drží to, že postava "trpí" únavou, hladem, zimou, žízní, teplem... atp.
Rád bych se klidně taky nějak angažoval, ale nemumím nic =D
Leda nápady na lokace atp... těch mám spousta *zazubí se*
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Puppy Thu Feb 04, 2010 9:30 pm

Zradlo a chlast urcite. Podle me to neni HCRP ale jen RP mit tam jidlo a piti, take to dost podporuje hru RP a postavy jen necrafti a necreepi. Pokud by si nasel cas tak doporucu precist vsechny mozne prispevky do sferie ktery sme tady sesmolili je tam toho dost napsane jak o svete tak systemech a otom jak jsme se na tom dohadovali co bude.

1.To RP ktere sme tu chteli zavest melo byt "prisnejsi" nez je na Thalii nebo na Kandelabrii, ale zdaleka ne takove jako je na EQ. ( spis jako neco ze by hraci hrajici HRP byli velice zvyhodneni od tech co nanej kaslou)
3. jeden z duvodu taky vytvoreni toho sveta byl ze ostatni svety jsou az moc diktatorske. Tady by mel kazdy hlas hrace hodnotu, kdyby se o necem uvazovalo o zmenene upravach kazdy hrac by mel svuj hlas. Samozrejme by tu byli porad postaveni a hodnosti hracu, jako je radce, kronikar, Ds, Dm.
Wb bych nechal ciste jako systemovou vec. Ma svuj svet systemu, ve kterem si kraluje. Tim nemyslim ze by o vsech systemech rozhodoval jen on. (mno tohle by se asi muselo jeste nejak vic promyslet)

Radce voli hraci, kdyz se vice hracu schodne na tom ze tenhle hrac by mel byt radcem bude radcem, stejne tak hraci muzou rozhodnout o tom ze nekdo radcem prestane byt, radci zase rozhoduji o Ds a Dm stejne tak je mohou i zrusit. ten kdo je Ds nebo Dm ma pravomoce bavit hrace :)) a vytvaret udalosti vehre, stejne tak jednat na ruzne ooc zadosti hracu.

4. svet rozhodne nema byt kopii eq, hraci co tenhle svet zacli vytvaret byli s eq nespokojeni. Svet ma nahrazovat to co na EQ a jinych servrech chyby.
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Street_cz Thu Feb 04, 2010 9:39 pm

To není možný! oni se mnou souhlasí
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Arash Thu Feb 04, 2010 10:10 pm

Wolf napsal:Já souhlasím se Streetem. Zrovna na Eq mě drží to, že postava "trpí" únavou, hladem, zimou, žízní, teplem... atp.
Odpěvěděl jsis sám.
Tohle drží hráče na EQ. Kopie těhle systémů by nepřinesla užitek.
Se zanesením těchto možností do hry počítám, ale budu volit z 90% jiné řešení než je na EQ.
-------------------------------
Potřeboval bych aby admin fora vytvořil novou kategorii v tomhle foru aby rozdělili staré diskuse od těch nových.
Zatím do toho fora přidat tyto položky(samotné fora)

1)
Nazev položky: ToDo List
Popis: Věci co se mají udělat.

2)
Název položky: Diskuse nad návrhy

3)
Název položky: Hotové návrhy
--------------------------------
Díky moc, Arash

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Wolf Thu Feb 04, 2010 10:10 pm

Street_cz napsal:To není možný! oni se mnou souhlasí

Streete... Ano, je to možné...
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Wolf Thu Feb 04, 2010 10:12 pm

Arash napsal:
Wolf napsal:Já souhlasím se Streetem. Zrovna na Eq mě drží to, že postava "trpí" únavou, hladem, zimou, žízní, teplem... atp.
Odpěvěděl jsis sám.
Tohle drží hráče na EQ. Kopie těhle systémů by nepřinesla užitek.
Se zanesením těchto možností do hry počítám, ale budu volit z 90% jiné řešení než je na EQ.

Jo, ale jak jsi slyšel, jsme pro, kdyby tu bylo alespoň jídlo a pití. Už vidím totiž jak toho hráči zneužívají, když tu pití a jídlo nebude. Když sežere taková malinká hobitka 100kusů tučného masa, aby se jen vyléčila... Atp. (berte s rezervou) Pak mi to děsně zhnusí hru...

EDIT: Když už by jídlo léčilo (jakože proč ne, energii dává) pak po minimálních životech... ne po desítce a podobně.)
K tomuhle moc nevím. Jen samozřejmně tu nechci dělat Eq... ale EQ co má mnoho dalších plusů! =D
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Arash Thu Feb 04, 2010 10:22 pm

To s tím jídlem byl jen příklad :)
Realizace je úplně někde jinde.
Systém staminy a únavy - s tím počítám, ale v jiné podobě.
Nechci zacházet do detailů, chci nejdřív udělat hotový návrh a dát ho k diskusi. Nicméně úroven těchto systému hodně souvisí se systémem času ve světě.
Tzn. poměrem mezi jednou hodinou real a hodinou ve hře.
Pokud dny plynou moc rychle tak každý systém staminy se stává pomalu otravným. Nicméně naopak při pomalém plynutí času je to vítané zpestření.

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Street_cz Thu Feb 04, 2010 10:36 pm

nemůžeš se divit, že chcem abys zacházel do detailů, když tu jsi prakticky "nový" a musíš se zorientovat... :) všechny tyhle věci byly právě už vyřešeny, jak by sis představoval jejich změnu? popiš nám tvoji vizi - a klidně jí porovnej s EQ, když tak moc chceš, aby to nebyla její kopie... a mluvím konkrétně o tom jídle, pití, stamině atd. :)
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Puppy Thu Feb 04, 2010 10:40 pm

z vice jak 90% jsme ten svet uz udelali a vymysleli, tedy predevsim Croden, a stojim za tim aby tech 90% se uz drzelo anehybalo se snimi a stavelo na nich. Jde jen o dodelani tech 10% zbyvajicich veci coz jsou jen lokaci skripty knim a dalsi mensi blbustky. Realie sveta,systemy a dalsi veci uz sme na tom pracovali a je to celkem hotove, nechtel bych asi se to cele prekopavalo
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Arash Thu Feb 04, 2010 11:18 pm

Puppy:Tak mi prosím tě napiš rovnou sem co už je hotovo. At vím z čeho mám vycházet. Zatím to tady nebyl nikdo schopný specifikovat.
Napiš rovnou které systémy jsou hotové.

Street: Dobrá pitvat to stejně ale moc nebudu na to bude jiné téma kde budeme tohle řešit ale chci:
Systém únavy
- únava se bude počítat z celkového času ve hře, budu se snažit do systému únavy započítat všechny možné (i nemožné) stavy postavy. Jestli spí, jí, vyrábí něco, bojuje, umírá, krvácí, odpočívá, baví se ve skupině atd....
- únavu se bude skládat z více složek - určitého měřítka energie, zatímco spánek bude doplnovat všechny, budou alternativy které budou doplnovat jen jednotlivé, bud reálné jako třeba meditace, nebo magické.
- Dodám standartní featy pomocí kterých postava bude moci tohle více ovlivnit.

Systém staminy
- bude existovat mnoho druhů jídel a pití (alkohol do toho nepočítám na to bude jiný systém)
- Jídlo nebude zastupovat energegická hodnota ale jídlo samotné. To už souvisí s craftem, do toho se nechci moc zatahovat, ten bude problematičtější. Každé jídlo bude mít své suroviny ze kterých je vyrobeno.
- s tím souvisí systém extras, postavy si nebudou moci vybírat dílčí výhody aby se zamezilo nepříjemným kombinacím bude se jednat o minulost postavy . Ted to proberu z hlediska systému jídla. Řekněme že postava bude sirotkem, živit se jako dělník - její standartní jídlo bude chléb voda, sem tam maso. Řekněme že se dostane do lepší společnosti a dostane zmrzlinu - postava co ji v životě nejedla - takže se může stát že jí z toho bude špatně.
- Jídlo ale nebude zase tak vyžadováno, když den nebudete jíst, nic se vám nestane, na další 2 dny už začínáte upadat. atd..
- Typ jídla bude zaviset na aktuálním stavu postavy, pokud se s obyčejného člověka stane šlechtic a začne si častěji dávat pokrmy bohatých a pak někdy dostane k dispozici suchý chleba tak nebude moc rád.
- Množství jídla bude záviset na rase, statech, únavě, některrých dovednostech, phenotypu, a dalších atributech.

Stačí takhle, prosím nediskutujte zde o tom, prodiskutujeme jednotlivé body v jiném tématu at je pořádek.

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Puppy Thu Feb 04, 2010 11:33 pm

http://sferie.roleplaylife.net/novinky-z-prace-na-sferii-f1/tvorba-novinky-t1.htm

jinak myslim ze to chce proste jen dodelat ty male zbytky a s ostatnim bych se zajimal az vehre. Ruzne systemy napady a nove navrhy a tak se daji delat uz ve hre a rovnou je zkouset atd :)
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Puppy Thu Feb 04, 2010 11:35 pm

nejradeji bych aby na vzlhedu lokaci pracoval Gran a Enesek =PP
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Puppy Thu Feb 04, 2010 11:40 pm

ono jako croden to mel celou dobu vsechno v hlave a mysme mu akorad podavali na vrhy a kdyz uz si je zaznamenal tak jsme nadtim dal nepremysleli a tak je docela tekze aby sme si na vse vzpomeli a davali to zase dohromady :)
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Gran Fri Feb 05, 2010 1:57 am

Možnost vypnutí HCRP? Oj, neumím si představit systém (např. únavy, jídla..), u kterého by mi to přišlo OK. Ale co já vím, třeba mě překvapíš. =)

Mimochodem, je supr, že se snažíš "nekopírovat" od EQ, zase ale aby to nebylo na škodu. Nemusíš být za každou cenu originální - někdy je lepší použít staré dobré metody. Co nezvládneš udělat líp, radši udělej stejně! ;)

Jinak já jsem dělal jednu lokačku (chrám) a podílel se na světě jako takovém (mytologie, historie, geografie, sociologie...) a rád bych v tom pokračoval. =) I když lokačky ode mě moc čekat asi nemůžete, jsem docela zavalenej různejma dalšíma projektama. .) (Taky mám zkušenosti se skriptováním obecně, takže kdyby byl někde nějakej krutej zásek, můžu pomoct to rozlousknout, ale to se teď spíš jen tady tak chvástám než že bych si přál, aby k takové situaci došlo xD ;))

Jinak asi by bylo fajn se dohodnout s Crodenem na nějaké formě spolupráce, přecijen je to 1) jeho dítě ;) a 2) má spoustu věcí v hlavě, který neměl čas poskládat do písmenek, ale rozhodně by byla škoda je zahodit. =)

EDIT: A ještě k té EQ: někdo (tuším, že Puppy) tu napsal, že to tu začali tvořit hráči nespokojení s EQ: Jen bych chtěl upozornit, že hlavním kamenem úrazu na EQ nejsou ani tak systémy (když vynechám relativně nové PGR (ono už je staré, ale když přišlo, tak já akorát přestal hrát)), jako spíše přístup vedení - nemožnost se volně vyjadřovat na fóru, neférový přístup DM ve hře apod., tj. všechno je to o lidech. Spousta lidí by na EQ zůstala, kdyby tamní Tým prostě jenom prozřel (nebo spíš vyměnil ;P). =) Proto má také SF jako heslo "Svět tvořen hráči" - protože si každej může kecat, co chce... a tým mu naslouchá. ;)

EDIT2: Jo a samozřejmě ještě klidně budu spravovat ten web, pokud teda bude vyhovovat. ;)

EDIT3: Btw jsem rád, že se toho chceš chopit. =) SF je super věc a na jiné platformě bychom si naň ještě dlouho počkali. A když už Croden holt na to nemá čas...
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Enesek Fri Feb 05, 2010 7:49 am

Puppy napsal:nejradeji bych aby na vzlhedu lokaci pracoval Gran a Enesek =PP
Na tvorbě lokací se velmi rád podílím ;)
Enesek
Enesek

Počet příspěvků : 309
Den registrace : 22. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Arash Fri Feb 05, 2010 8:47 am

To Gran: Stránky jsou super. To na čem jsi se podílel, - (mytologie, historie, geografie, sociologie...) shrni to a pošli mi to nějak.
S Crodenem se dohodnout snažím ale nějak nám vázne komunikace - neodepisuje mi (jako by mě měl v ignore listu) :)
Grane máš icq? dej na sebe nějaký kontakt.

MOHL BY NĚKDO UPRAVIT TO FORUM JAK JSEM PSAL VÝŠE AT MŮŽU KONEČNĚ ZAČÍT POSTOVAT JEDNOTLIVÉ NÁVRHY? :)

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Arash Fri Feb 05, 2010 8:54 am

Puppy: Nevím odkud máš že je hotovo 90%, podle mě tak 40%.
Co jsem se zatím díval, modul má hotovo:
- haky a paleta - to nejdůležitější
- pár bázových systémů - exp atd...
- pár desítek lokací
- několik lokalních systémů jako ten katapult třeba
-------------------
Ale chybí
- systém craftu
- systémy ochrany proti bugům(+některé systémy by se dali bugovat)
- zbytek lokací a jejich doskriptování - což je více než 40% celkové práce na modulu
- systémy questů
- a mnono dalšího.

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Gran Fri Feb 05, 2010 9:42 am

Ty bláho, jako shrnout a poslat? No, to si počkáš. =P Víš, kolik roztříštěných myšlenek a nápadů to je? A neumím si představit, že bych teď měl tvořit slohovku, kde bych formuloval, v jakém podnebním pásu je SF umístěna... hlavně když už, tak potřebuju vědět, jestli chceš zachovat původní "mapu". =)

Jinak ICQ mám, ale moc ho nezapínám... chjo, to je zase otrava. ;P Ale jo, někdy se tam objevím, dneska mám ale cestovní den, takže spíš až o víkendu.

A co se týče procent, tak právěže takovej ten základ SF (_bez lokaček_) by mělo bejt hotovej z nějakých 90% (podle toho, co mně bylo řečeno). =) Lokačky se brali (tuším) odděleně, protože ty už se vytváří s použitím už existujících palet, skriptů apod.

A taková věc - "systém questů"? Tak tady's mě vyděsil... nechceš doufám závést statické questy typu "zabij 20 jelenů" (a nejde ani tak o typ, jako o "statické")?

A s tím fórem, to by asi bylo nejlepší, kdyby ti dal Croden k němu přístup, abys ho mohl editovat sám...
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Arash Fri Feb 05, 2010 9:46 am

Questy vysvětlím jindy nechci se zamotat.
Potřeboval bych ty nové fora, první s čím začnu je mapa světa.
Mám určitý nápad který se na české nwnscéně nepraktikuje a byl by vcelku originální a taky vyplývá z názvu sférie, zatím jsem to řešil jen s Eneskem....
Bylo by dobré si na lokacích ušetřit práci, přecijen návrh lokací je jedna z nejvíce časově náročných věcí.

Arash

Počet příspěvků : 144
Den registrace : 03. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Gran Fri Feb 05, 2010 10:00 am

Máš teď čas? Nemůžu tu nikde najít to tvoje ICQ, tak mi napiš na 201003168 =)
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE Empty Re: Cíle mé tvorby - pokračování SFERIE

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru