Sferie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
experience (XPy) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


experience (XPy)

+5
Street_cz
Srubak
Uradin
Kapik
Croden
9 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro George Sat May 23, 2009 2:51 pm

Croden napsal:
Croden napsal:Je to dělané podobně jak na Eq a dostat se přes 25 lvl je nerealné.
Ale zase naopak NPC př. strážných nepobíhaj 40 lvl bojovník / paladin .), ale průměrný NPCčka jsou kolem těch 5 - 10 lvlu. Přičemž samozřejmě potom bossové.
Hloupost.. stále tam chybí ty epický blbosti.... svět, ve kterým jsou hráči 10. lvly a NPC 5. lvly není to samý jako svět, kde jsou hráči 30.lvly a npc 15.lvly...
Některý věci tam prostě chybí a některý povolání jsou udělaný třeba spíš pro vyšší lvl .. (Kolik je na EQ pánů smrti?) ...prostě bych to dal tak aby na 20. lvl se dostat nebylo vůbec jednoduchý, ale aby se šlo dostat i na 30. .... a to spíš nějakýma haluzema.. artefakt nějaká knížka nebo rituál, co dá lvl a podobný... (ale vždy bez DM!)
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Croden Sat May 23, 2009 3:07 pm

Občas je lepší se bez epických věcí obejít.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Street_cz Sat May 23, 2009 3:08 pm

Croden napsal:Občas je lepší se bez epických věcí obejít.
tenhle výrok moc nových hráčů nepřitáhne (tím nechci říct, že je špatný...)
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Kapik Sat May 23, 2009 3:10 pm

A kolik je an EQ černejch strážců, i kdž ti an něj bohatě stačí 12 lvl a seš děsnej ničitel? kolik je vůbec na EQ zlejch postav? To že tam nejsou PM bych nepřisuzoval lvlu
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Street_cz Sat May 23, 2009 3:12 pm

Kapik napsal:A kolik je an EQ černejch strážců, i kdž ti an něj bohatě stačí 12 lvl a seš děsnej ničitel? kolik je vůbec na EQ zlejch postav? To že tam nejsou PM bych nepřisuzoval lvlu
PM se vyplatí jet až od nějakého 10, 11 lvlu aby se dal uplatnit... a PM je úplně na nic, bez své chladné ruky smrťoucí (netuším, jaký lvl, ale takový 8-10 určitě)...
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Kapik Sat May 23, 2009 3:15 pm

Street_cz napsal:
Kapik napsal:A kolik je an EQ černejch strážců, i kdž ti an něj bohatě stačí 12 lvl a seš děsnej ničitel? kolik je vůbec na EQ zlejch postav? To že tam nejsou PM bych nepřisuzoval lvlu
PM se vyplatí jet až od nějakého 10, 11 lvlu aby se dal uplatnit... a PM je úplně na nic, bez své chladné ruky smrťoucí (netuším, jaký lvl, ale takový 8-10 určitě)...

myslim že 6.....takže to máš tak 16-17 lvl aby ti k něčemu byl, což není tak zlý, holt to jen není hned. Navíc to TO na tu ruku je docela na prd(v singlu 20 na výdrž)
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Street_cz Sat May 23, 2009 3:16 pm

Kapik napsal:
Street_cz napsal:
Kapik napsal:A kolik je an EQ černejch strážců, i kdž ti an něj bohatě stačí 12 lvl a seš děsnej ničitel? kolik je vůbec na EQ zlejch postav? To že tam nejsou PM bych nepřisuzoval lvlu
PM se vyplatí jet až od nějakého 10, 11 lvlu aby se dal uplatnit... a PM je úplně na nic, bez své chladné ruky smrťoucí (netuším, jaký lvl, ale takový 8-10 určitě)...

myslim že 6.....takže to máš tak 16-17 lvl aby ti k něčemu byl, což není tak zlý, holt to jen není hned. Navíc to TO na tu ruku je docela na prd(v singlu 20 na výdrž)
no tím víc se nevyplatí a tím víc se využije až okolo 20 lvlu celkově, kdy máš různé imky na smrt....
EDIT: smrtící ruka je od 10. lvlu PM (takže se vyplatí takovej 10-11 lvl mág a 10 PM)
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Croden Sat May 23, 2009 4:49 pm

Street_cz napsal:
Croden napsal:Občas je lepší se bez epických věcí obejít.
tenhle výrok moc nových hráčů nepřitáhne (tím nechci říct, že je špatný...)
Nedá se lákat na všechno a nejde skombinovat všechno dohromady. Bude to dost stilizovaný do low magic světa -> tedy stylem středověk, gotika, chudoba atp. (nevím jak to stručněji popsat). Tedy bude to opak světa (nebudu přirovnávat k nwn světu, ale př. ke hře MU online či WoW), kde všude jsou epický mágové s křídlama, zářej na sto honů a realitě se to absolutně nepřibližuje.
http://images.mmorpg.com/images/screenshots/092007/11977.jpg (hightmagic)
http://www.doupe.cz/Files/Obrazky/art2/m/mediveal2/med2-03.jpg (lowmagic)
<- jen jako pro přibližnou představu (nehledal sem se s těma screenama nějak výrazně dlouho)
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro George Sat May 23, 2009 5:46 pm

Croden napsal:
Street_cz napsal:
Croden napsal:Občas je lepší se bez epických věcí obejít.
tenhle výrok moc nových hráčů nepřitáhne (tím nechci říct, že je špatný...)
Nedá se lákat na všechno a nejde skombinovat všechno dohromady. Bude to dost stilizovaný do low magic světa -> tedy stylem středověk, gotika, chudoba atp. (nevím jak to stručněji popsat). Tedy bude to opak světa (nebudu přirovnávat k nwn světu, ale př. ke hře MU online či WoW), kde všude jsou epický mágové s křídlama, zářej na sto honů a realitě se to absolutně nepřibližuje.
http://images.mmorpg.com/images/screenshots/092007/11977.jpg (hightmagic)
http://www.doupe.cz/Files/Obrazky/art2/m/mediveal2/med2-03.jpg (lowmagic)
<- jen jako pro přibližnou představu (nehledal sem se s těma screenama nějak výrazně dlouho)
Low a high magic hlavně odlišíš předmětama... a ne lvlama... třeba u mága je celkem jedno jestli má 17. nebo 25. lvl.. oba maj jen 9. okruh a tím to končí....
K tomu pánovi smrti a blackguardovi.. blackguardů je málo protože jsou až od poměrně vysokýho lvlu narozdíl od PM...pamatujete si hlášku ze singlu "Pán smrti/mnich je nebezpečný protivník"? to na EQ nejde protože je to alespoň 20. lvl...je jasný, že má být těžký a trvat to udělat epickej lvl.. a mělo by ho mít jen pár hráčů jinak by nebyli epičtí, ale chtělo by to aby se taky ještě někam dostali.. ne že končí na 24. lvlu a dál se nedostanou.
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Uradin Sat May 23, 2009 8:01 pm

tak prostě budou slabé věci a je to
Uradin
Uradin

Počet příspěvků : 75
Den registrace : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Gran Sat May 23, 2009 9:57 pm

Jen tak mimochodem, to jste se tu skutečně dostávali do debaty "RP přísněji vs HCRP mírněji"? =P Docela vtipné, opravdu .)
Fakt nevím, proč vůbec řešíte, jestli RP nebo HCRP... fakticky ten druhý pojem totiž nemá žádný význam navíc. Říkáte si sice "hard-core", ale je to jen zbytečná snaha odlišit se - jde totiž o to, že spousta RP serverů to RP _nedodržuje_, a tak to působí, že RP je volnější než HCRP, kde jsou pravidla _RP_ (ne HCRP) prostě jen dodržována.

Takže jsem pro to, aby byla Sferie RP serverem. ;))
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Croden Sun May 24, 2009 3:26 pm

Takže už je vcelku rozhodnuto:
XPy za creepy -> ANO.
XPy za PC -> NE.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Puppy Sun May 24, 2009 4:28 pm

me se moc libi na Th ze dostavas Xp za cas porad stejne, a jedine co s emeni je zisk zkusenosti za zabite creepi, pokud jde o ty runy co ti zvysuji levli, tak ty jsou zrovna uplne na prd, 5 levl je uplny nic a pritom je to tak drahy, to je lepsi si vzdit ryhlejsi xp a za tyden jsi na tom levliu taky za symbolickou cenu. Na patem levlu toho moc nezmuzes a zrovna od pateho levlu uz tak rychle nepostupujes, takze stejne pak musis dlouhodobe s postavou hrat nez je aspon a 12 levlu kdyz muzes rozject svoji kratkou karieru bandity. Proto ybch klidne udelal ze si nazacatku muzes vzit 12 levl. stim ze nebudes uz dostavat za cas xp.
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro George Sun May 24, 2009 5:55 pm

Croden napsal:Takže už je vcelku rozhodnuto:
XPy za creepy -> ANO.
XPy za PC -> NE.
To jsi rozhodoval ty? ok, je to tvůj svět
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Croden Sun May 24, 2009 8:01 pm

George napsal:
Croden napsal:Takže už je vcelku rozhodnuto:
XPy za creepy -> ANO.
XPy za PC -> NE.
To jsi rozhodoval ty? ok, je to tvůj svět

Tak samozřejmě, poslední rozhodnutí jsem řekl já, ale alespoň jak jsem si povídal s lidma + co je tady napsané tak mi to tak vyšlo. Přip. píšu " už je vcelku " (tím myslím, že kdyby se náhodou stalo, že by většina byla proti, tak to ještě můžu změnit, ale pochybuji). Kde vidíš problém, Georgy?
Btw. proč za PC, xpy ne. Jedná se o to, že by to podporovalo anti-rp, pvp konflikty místo cvc konfliktů.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Street_cz Sun May 24, 2009 8:05 pm

¨k tomudle jsem se ještě nevyjádřil, i když už asi pozdě, něco sem prcnu... já bych dal XP za postavy, protože tohle bude trochu CvC server ne? dám příklad Kapikův lovec upírů... když bude mít někdo postavu upíra, měl by za ní dostat xpy...a takhle to je u všch (když třeba udělaj nemrtvácí zátah na město a pozabíjej tam kupu PC)
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Kapik Sun May 24, 2009 8:23 pm

Já jsem proti, jo důvodu proč ano je dost. Ale zase vždycky se najdou hráči který to bude motivovat zabíjet jen tak z hecu, a když už nci jinýho, chce to čas DM na řešení, kterej by mohli použít na něco jinýho a a zkazí to chuť ke hře
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Gran Sun May 24, 2009 8:30 pm

Když jsem o tom s Crodenem mluvil, původně jsem mu navrhoval, aby expy za creepy byly (samozřejmě, dodávám jen pro úplnost) a aby, co se týče postav, aby byly expy pouze v rámci cizí frakce.
To znamená, že když se potkají dva lidi, kteří jsou přátelští, a jeden druhého zabije, nebude vrah nijak odměněn. Je to proto, že Sferie je zatím stavěna tak, že může ke konfliktům docházet velice snadno - a další prvek, který vyzývá k boji namísto k nekonfliktní komunikaci, není dle mého skromného názoru žádoucí...
Na druhou stranu, jsou-li hráčské postavy v rozdílných frakcích, tak není nikde žádný problém - navzájem se považují za creepy, není důvod, aby zde nebyly xpy.
Je ale potřeba zvážit to, že to není technicky úplně nejjednodušší, na což mě Croden upozornil. Crodenovo rozhodnutí tedy nakonec podporuji, protože jsem si po krátké úvaze uvědomil, že je lepší situace, kdy za PC postavy nejsou vůbec (a tedy na straně stejné frakce není prvek vybízející k vraždě, na straně jiných frakcí je pak holt zvýšena nebezpečnost střetů (a dá se říct, že expy za případná setkání s nepřátelským PC jsou vlastně rozmístěny mezi creepy, které se na území daného PC také vyskytují a také je zabíjíte) - a teoreticky drobounce zvýšena možnost vyjednávání (protože může dojít k situacím, kdy se o tom, zda ke konfliktu dojde, rozhodne na základě výše odměny (a v tomto případě není odměna, co se xpů týče, žádná)).

Samozřejmě můžete nabídnout, že si Sferii představujete bojovější, chcete si spíš založit volnější postavy, pobíhat po kobkách a bít se v pořádném PvE i PvP - a ano, je to zábava a je to v pořádku a myslím si i, že svým způsobem by to měla Sferie _umožňovat_, ale na druhou stranu, dle mě by k tomu neměla vyzývat a neměla by to přímo podporovat - obojí činí už tím, jak je postavena (tj. samotnou existencí jiných frakcí, možností být v kterékoliv z nich, rozmístěním míst náležícím dané frakci ve světě), nyní by měla všem jasně připomínat, že stále preferuje spíše silný příběh a RP. Zavedením xpů za PC by toto podle mě nebylo podporováno, spíš naopak, jak jsem již vysvětlil výše.

=)

P. S. Doufám, že to nevyznívá, že Crodenovi říkám, co má dělat, či že se chytá každého mého návrhu a dělá to podle něj, to vůbec ne. =) Kdyby vás něco takového napadalo, pročtěte si pozorně právě výše uvedený text, zjistíte, že skutečně dochází k diskusi, neboť Croden naopak přivádí na nové myšlenky mě ;)) (jakoby na tom záleželo, já tady stejně jen tak kecám a píšu, protože se takhle o svaťáku nudím, a co, třeba tahleta věta už je totálně zbytečná, vlastně ani nechápu ty, co se dočetli až sem... pevně doufám, že máte lepší věci na práci xD ;P ;))
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Gran Sun May 24, 2009 8:31 pm

Street_cz napsal:*povzdechne si* psal jsi RP s přísnějšími poměry... no je to fuk, můj názor znáte ... nebudu to dál rozebírat páč to ej jak mluvit do zdi
George napsal:
Croden napsal:Takže už je vcelku rozhodnuto:
XPy za creepy -> ANO.
XPy za PC -> NE.
To jsi rozhodoval ty? ok, je to tvůj svět

lol


Naposledy upravil Gran dne Sun May 24, 2009 8:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro George Sun May 24, 2009 8:42 pm

Croden napsal:
George napsal:
Croden napsal:Takže už je vcelku rozhodnuto:
XPy za creepy -> ANO.
XPy za PC -> NE.
To jsi rozhodoval ty? ok, je to tvůj svět

Tak samozřejmě, poslední rozhodnutí jsem řekl já, ale alespoň jak jsem si povídal s lidma + co je tady napsané tak mi to tak vyšlo. Přip. píšu " už je vcelku " (tím myslím, že kdyby se náhodou stalo, že by většina byla proti, tak to ještě můžu změnit, ale pochybuji). Kde vidíš problém, Georgy?
Btw. proč za PC, xpy ne. Jedná se o to, že by to podporovalo anti-rp, pvp konflikty místo cvc konfliktů.
No to je jednoduchý...lovec lidí (apod.) by měl mít vždy výhodu před obyčejnýma creeperama, každá hráčská postava je svým způsobem boos a je mnohem silnější a boj je nejistější než proti creepům, podle mě to buď ošetříte tak, aby bylo co nejmíň creeperů celkově a nebo omezíte hlavně na hráčích...
Pokud omezujete xp za hráče kvůli tomu, že se bojíte PvP světu, tak z toho mám takovej pocit, že se s omezování creepingu nebude dělat nic.... a podle mě je vždy lepší hráčská interakce s jinýma hráčema než jen no-live vybíječi kobek....
Naopak pokud bude hodně xp za hráče a málo za creepy, hráč bude mít z takového zabítí mnohem větší radost. No a samozřejmě si hráči budou muset dávat náležitej pozor na ostatní.... je to snad frakční svět ne? tohle je válka.
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Gran Sun May 24, 2009 8:45 pm

George napsal:...

Ano, tohle je frakční svět, je to "válka" - ale ne tak, jak ty si to představuješ, aspoň myslím. Nesnaž se v tom vidět nic jako Age of Conan, World of Warcraft či Warhammer - podle všeho tyto světy by tvé představě vyhovovaly víc.

Jedna věc je něco umožňovat, druhá věc je to přímo podporovat - a třetí je vyzývat k něčemu jinému, než je žádoucí. Chce se RP - když se přidají expy za PC, vzdálíš se od RP. Je to vzdálení žádoucí? Nejsme už takto dost daleko?
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Gran Sun May 24, 2009 8:47 pm

K dalším tématům:

Různá rychlost přibývání expů: Jj, to je hezká věc, také bych to nepojmenovával podle ras a každému bych dal možnost se libovolně rozhodnout (bez postihu).

Instantně na nějaký lvl: Tak myslím si, že pokud bude mít NPC průměrný lvl 5. - 10. - proč neumožnit hráčům dát si "prostší" postavu? Budou začínat třeba na 6. lvlu a nebudou moct dostávat žádné expy (dá se, pokud by se zdálo, že je to technicky obtížné, udělat, aby v případě postavy s tímto označením vždy tolik expů, kolik přibyde, také ubylo, to mě jen tak napadlo ;)). =)
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Street_cz Sun May 24, 2009 8:59 pm

to se opravdu plánuje lvl 5-10 u NPC a u PC 6-25?
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Kapik Sun May 24, 2009 9:06 pm

Nerozumím pořádně zkratkám, ale rozhodně sem proti PvP i na sferii. PvP vnímám jako hráč vs. hráč, takže třeba vidim(jakoukoliv, přátelskou, nepřátelskou) postavu jinýho hráče s nickem XXX, tak ho zabiju, a to se mi vážně nelíbí. Zatímco CvC vnímám jen jako konflikt postav(normální dobrodruh uvidí upíra, tak ho prostě sejme, aniž by upír nějak interagoval(děsný slovo), ať už přátelsky či nepřátelsky), což schvaluju
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Uradin Sun May 24, 2009 11:21 pm

nezapominej na zaporné vrahouny co vraždí čístě pro okradení oběti a zabavu z krveprolití
Uradin
Uradin

Počet příspěvků : 75
Den registrace : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

experience (XPy) - Stránka 2 Empty Re: experience (XPy)

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru