Sferie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeFri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeWed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeWed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeTue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Nové schopnosti povolání / ras I_icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Nové schopnosti povolání / ras

+4
Puppy
Enesek
Uradin
Croden
8 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Croden Mon Apr 13, 2009 7:35 am

Sem můžete psát nové nápady na nové schopnosti povolání a ras.
Pár už jich je hotových:
Klerik
-Bitevní modlitba
Druid
-Souznění s přírodou
--Taková druidská modlitba
Zaklínač
-Meditace
-Runy
Čaroděj
-Meditace
-Runy
Zloděj
-Prozkoumej
--Může prozkoumat určitou bytost v blízkosti a vyhodnotit ji
-Lezení po stěnách
Bard
-Útěk
Hraničář
-Hledej
--Může vyhledat stopy v lokaci a určit kdo v ní je (ne jen zvířat)
Paladin
-Najdi zlo
Mnich
-Sprint
Černý strážce
-Najdi dobro

Schopnosti, které se plánují:
Hraničář
-Založit ohniště
Bard
-Založit ohniště
Zvěř
-Volání stejný druh mezi sebou (rituál páření)
Výtvor
-Příkazy (pár jich je hotových, ale nejsou hotový)
--restart, vypnout, zapnout, bojový mód, atp.


Naposledy upravil Croden dne Mon Apr 13, 2009 4:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Uradin Mon Apr 13, 2009 1:06 pm

co takhle barbarovi a zloději dát vlastnost omračení ze zadu?(při plížení samozřejmě) + musí dotyčný mít tupou zbraň
PS:a když už je tam paladin s najdi zlo tak muže byt i černý strážce s najdi dobro :sunny:
Uradin
Uradin

Počet příspěvků : 75
Den registrace : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Enesek Mon Apr 13, 2009 1:36 pm

udělal bych něco spešl pro zvěda Harfeníků ... bohužel mě nic nenapadá :)
Enesek
Enesek

Počet příspěvků : 309
Den registrace : 22. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Croden Mon Apr 13, 2009 2:02 pm

S tím omráčením to není zas tak špatný nápad...
Není ale taková schopnost už v nwn?
A jinak, jak by to mělo fungovat? Aby to nebylo jak sražení.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Enesek Mon Apr 13, 2009 2:55 pm

čím je Harfeník slavnej krom toho že umí hrát na harfu?
Enesek
Enesek

Počet příspěvků : 309
Den registrace : 22. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Puppy Mon Apr 13, 2009 3:26 pm

Uradin napsal:co takhle barbarovi a zloději dát vlastnost omračení ze zadu?(při plížení samozřejmě) + musí dotyčný mít tupou zbraň
PS:a když už je tam paladin s najdi zlo tak muže byt i černý strážce s najdi dobro :sunny:

nechapu proc by bojovnici a barbari meli mit zrovna nejake omraceni

jinak to ze by BG mel najdi dobro to by bylo good :)

Edit: a nejak bych zesilnil "pány smrti"..treba jako ze druidi mohou uklidnovat zver, tak páni smrti mohou uklidnovat nemrtve :)
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro George Mon Apr 13, 2009 4:20 pm

Smazáno Crodenem
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Croden Mon Apr 13, 2009 4:38 pm

Puppy napsal:
Uradin napsal:co takhle barbarovi a zloději dát vlastnost omračení ze zadu?(při plížení samozřejmě) + musí dotyčný mít tupou zbraň
PS:a když už je tam paladin s najdi zlo tak muže byt i černý strážce s najdi dobro :sunny:

nechapu proc by bojovnici a barbari meli mit zrovna nejake omraceni

jinak to ze by BG mel najdi dobro to by bylo good :)

Edit: a nejak bych zesilnil "pány smrti"..treba jako ze druidi mohou uklidnovat zver, tak páni smrti mohou uklidnovat nemrtve :)

Druidé nemůžou v tuhle chvíli uklidnit zvěř. Nefungují mi tak jak mají frakce, takže to v tuhle chvíli ani nemůžu udělat.

EDIT: BG už může najít dobro.


Naposledy upravil Croden dne Mon Apr 13, 2009 4:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro George Mon Apr 13, 2009 4:41 pm

Tak si NA-SER-TE ... až ..ále, to nemá cenu... vymýšlejte si svoje kraviny dál.... mě tohle teda od hraní na SF odradí....
Nezapomeňte všechny classy škatulkovat.. nj, a běda jak zloděj nebude nic krázt a zaklínač nikoho zaklínat!!
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Croden Mon Apr 13, 2009 4:49 pm

George napsal:Tak si NA-SER-TE ... až ..ále, to nemá cenu... vymýšlejte si svoje kraviny dál.... mě tohle teda od hraní na SF odradí....
Nezapomeňte všechny classy škatulkovat.. nj, a běda jak zloděj nebude nic krázt a zaklínač nikoho zaklínat!!

Georgy. Na co tohle je. Proč tohle děláš?
Jediný co tě tu vidím dělat je rejt a kecat co je špatně, co bude špatně, přičemž neřekneš jak by to mohlo bejt líp.
Na co tohle je? Tak sem nechoď, když neumíš nic jinýho a akorát sou všichni naštvaný.

EDIT: A kraviny to nejsou. Jako lezení po stěnách -> tím se mylsí př. vylezení po břečťanu na hradby - to opravdu každý nedokáže (proto zloděj). Sprint mnicha to je vlastně jen takové popoběhnutí a nijak zvlášť ho to nezvýhodňuje, když to ani nemůže spustit za boje, aby měl víc utoků.

EDIT2: Zas takovej zbytečnej flames se tady rozvíjí.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Puppy Mon Apr 13, 2009 7:43 pm

No lezení postěnách je divné u zloděju.. tim přece vubec nevynikaji. takovy zlodej nemusi vylest ani na bednu. to ybch kdyz tak dal urcite "vrahum" a nebo elfum celkove

A u pána smrti bych to i tak chtelo enco vymyslet na zlepseni
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Enesek Mon Apr 13, 2009 7:52 pm

Puppy napsal:No lezení postěnách je divné u zloděju.. tim přece vubec nevynikaji. takovy zlodej nemusi vylest ani na bednu. to ybch kdyz tak dal urcite "vrahum" a nebo elfum celkove

A u pána smrti bych to i tak chtelo enco vymyslet na zlepseni

No když to tak vemeš tak zloděj je dělanej přes obratnost: Odmikaání, pasti, atd ... tak by možná bylo dobrý u zlodějů dělat hody na obratnost :) jestli se mu povedlo vylézt na stěnu a neuklouzla mu noha nebo neztratil balanc :)
Enesek
Enesek

Počet příspěvků : 309
Den registrace : 22. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Puppy Mon Apr 13, 2009 7:55 pm

Enesek napsal:
Puppy napsal:No lezení postěnách je divné u zloděju.. tim přece vubec nevynikaji. takovy zlodej nemusi vylest ani na bednu. to ybch kdyz tak dal urcite "vrahum" a nebo elfum celkove

A u pána smrti bych to i tak chtelo enco vymyslet na zlepseni

No když to tak vemeš tak zloděj je dělanej přes obratnost: Odmikaání, pasti, atd ... tak by možná bylo dobrý u zlodějů dělat hody na obratnost :) jestli se mu povedlo vylézt na stěnu a neuklouzla mu noha nebo neztratil balanc :)

no ale myslim ze takovy Vrah a elf to vzladne mnohem lepe :) a zlodej se hlavne spoleha na nenapadnost, scim souvisy obratrnost, proto ji ma tak vysokou
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro George Mon Apr 13, 2009 7:55 pm

Měl by ses zamyslet Crodene, každej příspěvek, co se ti nelíbí nemůžeš smazat.. pokud chceš jen pochvaly jak je všechno IMBA, tak se neptej na názor ostatních.
Já nevím, co všechno si chcete tam dávat za vymoženosti a nechce se mi je vymýšlet, ale na první pohled vidím, když je něco špatně....
Proč má lozit jen zloděj?! .. lození by mělo být přístupný UPLNĚ VŠEM i tupým barbarům půlorkům.. proč???? protože stejně hovno vylezou, protože by to mělo být výzaný třeba na akrobacii nebo zvláštní skill lezení!
Sprint u mnicha?? proč? nechápu důvod, každá postava umí sprintovat (ikdyž to nwn vpodstatě neumožňuje)... chceš dát sprint? dej ho všem, s tím, že je to třeba trošku vyčerpá.. to, že bude mnich jak raketa už je jen věc toho, že rychle běhá!

Místo toho, aby si se nad tím zamyslel a neškatulkoval povolání, tak raději smažeš nasranej můj příspěvek a čekáš až ti tvoje nápady někdo pochválí (no offense... no, možná trošičku).
Já vím, že je krásný poslouchat pochvaly a další skvělý návrhy, ale kurva chtěl jsi názor, tak nedržkuj.

A aby si měl alespoň nějakej návrh ode mě na něco novýho.. udělej skákání (ano, i to jde udělat v NWN, ikdyž ne nejlíp) ... a nezapomeň to dát jen mnichům, protože oni jediní mají dost velkej rozběh na to, aby něco přeskočili... ikdyž mají obratnost 6-2.. ale jsou to přece mniši, oni si poradí (můžeš to brát jako narážku :) )

EDIT: teď tu řešíte, co je a co není přes obratnost a co by to lezení mělo mít a nemělo.. hele, RDD, bojovník,vrah, SD, mnich, bard, ... no.. a vlastně každej, kdo se rozhodne být přes obratnost je přes obratnost.... co takhle to zaměřit na obratnost?... a vůbec.. co takhle nevymýšlet si vlastní pravidla a neházet si na skilly přes vlastnosti? co?... možná by bylo lepší přes nějakou dovednost podle pravidel DnD, co říkáte?... myslím, že ty, co budou mít vraha půlorka se stejnou obratností jako člověk to bude docela mrzet, že nevyleze ani na kašnu.
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Enesek Mon Apr 13, 2009 8:06 pm

George napsal:Měl by ses zamyslet Crodene, každej příspěvek, co se ti nelíbí nemůžeš smazat.. pokud chceš jen pochvaly jak je všechno IMBA, tak se neptej na názor ostatních.
Já nevím, co všechno si chcete tam dávat za vymoženosti a nechce se mi je vymýšlet, ale na první pohled vidím, když je něco špatně....
Proč má lozit jen zloděj?! .. lození by mělo být přístupný UPLNĚ VŠEM i tupým barbarům půlorkům.. proč???? protože stejně hovno vylezou, protože by to mělo být výzaný třeba na akrobacii nebo zvláštní skill lezení!
Sprint u mnicha?? proč? nechápu důvod, každá postava umí sprintovat (ikdyž to nwn vpodstatě neumožňuje)... chceš dát sprint? dej ho všem, s tím, že je to třeba trošku vyčerpá.. to, že bude mnich jak raketa už je jen věc toho, že rychle běhá!

Místo toho, aby si se nad tím zamyslel a neškatulkoval povolání, tak raději smažeš nasranej můj příspěvek a čekáš až ti tvoje nápady někdo pochválí (no offense... no, možná trošičku).
Já vím, že je krásný poslouchat pochvaly a další skvělý návrhy, ale kurva chtěl jsi názor, tak nedržkuj.

A aby si měl alespoň nějakej návrh ode mě na něco novýho.. udělej skákání (ano, i to jde udělat v NWN, ikdyž ne nejlíp) ... a nezapomeň to dát jen mnichům, protože oni jediní mají dost velkej rozběh na to, aby něco přeskočili... ikdyž mají obratnost 6-2.. ale jsou to přece mniši, oni si poradí (můžeš to brát jako narážku :) )

EDIT: teď tu řešíte, co je a co není přes obratnost a co by to lezení mělo mít a nemělo.. hele, RDD, bojovník,vrah, SD, mnich, bard, ... no.. a vlastně každej, kdo se rozhodne být přes obratnost je přes obratnost.... co takhle to zaměřit na obratnost?... a vůbec.. co takhle nevymýšlet si vlastní pravidla a neházet si na skilly přes vlastnosti? co?... možná by bylo lepší přes nějakou dovednost podle pravidel DnD, co říkáte?... myslím, že ty, co budou mít vraha půlorka se stejnou obratností jako člověk to bude docela mrzet, že nevyleze ani na kašnu.

no ono to je trošku divný když uvidíme obrovskýho pulorka jak skáče ze střechy na střechu ... jak veverka :suspect:

EDIT: Proto bych to udělal jak Puppy, elf, člověk, hobit přes obratnost
Enesek
Enesek

Počet příspěvků : 309
Den registrace : 22. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Croden Mon Apr 13, 2009 8:12 pm

První věc s tím lezením. V tuhle chvíli se hází na obratnost + na level zloděje a je to děláno ze základu DrD.

A další věc k tobě Georgy...
Slyšet pochvaly. Naopak, stále slyším jak je všecko na hovno a jak si každej na něco stěžuje, jak by mohlo bejt něco navíc, jak by mohlo bejt něco lepší, všichni furt rejou, ale na druhou stranu samozřejmě ano - máš pravdu, člověk je rád, když je pozitivně motivován, než negativně.
Sem jenom člověk, tak mě tak berte a né jen jak nějakýho robota, kterej splní všechno co řeknete, u všeho bude spravedlivej a nenechá se vytočit.
Dělám už na Sferii víc jak 4 měsíce a není to žádná sranda - je to jak normální práce (myslíte, že mě baví furt něco skriptovat?), ale jsem rád, když se mi něco povede a ostatním se to líbí -> všichni sou spokojený. Ale když člověk na něčem dělá a pak ostatní akorát do toho dloubou... mno vobčas se nedivím "proč se Labir chová, tak jak se chová".

Jen tak... PM s Labirem - příjde mi todiž, že ač nerad se až do týhle situace dostávám z druhého pohledu:
...
Croden:
Tím, že foro zamkneš tak hráče nezastavíš - a ani je neuklidníš.
Jede proti tobě tank a logout nepomůže.
Labir:
To je výhrůžka? Víš ono logout pomůže. Když budete chcít víc tak prostě vypnu Equilibrii jako celek a bude. Řekni mi jeden důvod proč bych měl utrácet dost vysoké prostředky a spousty času a ještě poslouchat urážky, výhrůžky a osočování? A odpovídat nemusíš.
...
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro George Mon Apr 13, 2009 8:23 pm

Croden napsal:
Klerik
-Bitevní modlitba
Druid
-Souznění s přírodou
--Taková druidská modlitba
Zaklínač
-Meditace
-Runy
Čaroděj
-Meditace
-Runy
Zloděj
-Prozkoumej
--Může prozkoumat určitou bytost v blízkosti a vyhodnotit ji
-Lezení po stěnách
Bard
-Útěk
Hraničář
-Hledej
--Může vyhledat stopy v lokaci a určit kdo v ní je (ne jen zvířat)
Paladin
-Najdi zlo
Mnich
-Sprint
Černý strážce
-Najdi dobro

Schopnosti, které se plánují:
Hraničář
-Založit ohniště
Bard
-Založit ohniště
Zvěř
-Volání stejný druh mezi sebou (rituál páření)
Výtvor
-Příkazy (pár jich je hotových, ale nejsou hotový)
--restart, vypnout, zapnout, bojový mód, atp.

A abych tě ještě víc nasral Crodene.. zhodnotím ti všechno :)

1. Klerik má podobný kouzlo, krom toho ne každej klerik je PB bojovník, jak bývá zvykem
2. Souznění s přírodou... hmm, nemáme tu snad už jednotu s přírodou? ty brďo! to je změna.
3. Zaklínač ... hmm meditace.. meditovat můžu i já IR a nejsem zaklínač.. může to i zloděj, ne každej zloděj je vychytralej kapsářek.
4. To samý
5. Zloděj skilla, ne každej umí zhodnotit, jak kdo je silnej.. jasně no.. pokud se to nevymyslí dobře, tuhle možnost bych tam vůbec nedával (a já bych byl pro to aby se to tam vůbec nedávalo, je na každým, jestli zahraje půlorka ze kterýho jde strach, nebo Kathy Phoenix, která má pěstěný nehty a bílý šaty a přitom je PB vrah)
6. Odkdy je bard senař utíkač? (btw spěšnej ústup, slyšel jsi to někdy?... ty brďo, bard ho dokonce má.. úůůů)
7. Hledání stop u hraníčáře souhlas.. ale možná bych to dal raději jako skill.. ne každej zálesák chce mít rangera jako OOC class.
8. Paladin a najdi zlo??. jak se pozná zlo? hmm.. no ale budiž, řekněme, že vidí ostatním do hlavy a kouká na jejich přesvědčování (spíš bych to ale udělal podle činů... někoho zabil, lhal, vyvolával nemrtvý apod.)
9. Sprint.. hm, sám běhá pomalu a ani vlastně nemá žádný buffy, nějaký by měl dostat (chtít rychle běhat, osobně bych si dal spíš lvl do čaroděje nebo zaklínače)
10. Viz. paladin


A ty schopnosti, to bych bral jako volitelný featy, např. založení ohniště- požadavky:moudrost min. 13... postava je schopná jednou za den rozdělat ohniště... založit ohniště se může naučit i tupej barbar, jen nemá znalosti divočiny (moudrost 8), tak to není schopnej pochopit.. jak proč co...
No a ta zvěř a výtvor... to je jasný, to nejsou classy, to jsou rasy a jako takový maj svoje specifika...
Ale zavolat na zvěř se může naučit každej... zase například požadavky:nic... postava se může pokusit zavolat zvěř, kterou už někdy ovládla (porozumění zvířatům) a to hodem 1k20+porozumění zvířatům(popř. +1/2 lvlu hraničáře, ať má nějakou výhodu)... zvířata budou moct zavolat jen svoje soudruhy a to s bonusem +2* jejich lvl .. třeba.
No a výtvory, nemám nic proti a líbí se mi to, jen bych upozornil na to, že ne každej výtvor je robot (jestli se nemýlím, třeba takovej golem z masa se těžko může vypnout ;) )
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Enesek Mon Apr 13, 2009 8:26 pm

Připadne mi že se nějak moc pokoušíš o Flame Georgi ... nevím proč ... Croden dělá co umí a zkouší, piluje, a ptá se na ostatní názory ... ale ty mu všechno převrácíš na ruby a odsuzuješ, že to je na pytel ... kdybys mu raději pomoh jak to, co se ti nelíbí vyřešit a tu chybu odstranit, tak přispěješ nejen jemu ale i ostatním ... do hry a i sobě ... třeba by ti taky něco poradil až budeš mít problém ty ... :rendeer: *skočí Crodenovi do prdelky* je to tak, třeba teď co sem s Crodenem měl soukromej Test tak sem čuměl co všechno dokázal, jakože sem smekal :cyclops:
Enesek
Enesek

Počet příspěvků : 309
Den registrace : 22. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro George Mon Apr 13, 2009 8:28 pm

Enesek napsal:
George napsal:EDIT: teď tu řešíte, co je a co není přes obratnost a co by to lezení mělo mít a nemělo.. hele, RDD, bojovník,vrah, SD, mnich, bard, ... no.. a vlastně každej, kdo se rozhodne být přes obratnost je přes obratnost.... co takhle to zaměřit na obratnost?... a vůbec.. co takhle nevymýšlet si vlastní pravidla a neházet si na skilly přes vlastnosti? co?... možná by bylo lepší přes nějakou dovednost podle pravidel DnD, co říkáte?... myslím, že ty, co budou mít vraha půlorka se stejnou obratností jako člověk to bude docela mrzet, že nevyleze ani na kašnu.

no ono to je trošku divný když uvidíme obrovskýho pulorka jak skáče ze střechy na střechu ... jak veverka :suspect:

EDIT: Proto bych to udělal jak Puppy, elf, člověk, hobit přes obratnost
Hmm, jak říkám, škatulkování... to je tím, že znáte jen tupýho silnýho půlorka... přitom půlork může být klidně úspěšnej klerik nebo čaroděj.. klidně, proč ne? PB to nebude, ale půjde to... stejně tak se dá předpokládat, že pokud má půlork postih k obratnosti, tak nebude umět tak skákat jak elf (samozřejmě elf může být uplně levej čaroděj a půlork mnich a najednou se role uplně obrací)

Enesek napsal:Připadne mi že se nějak moc pokoušíš o Flame Georgi ... nevím proč ... Croden dělá co umí a zkouší, piluje, a ptá se na ostatní názory ... ale ty mu všechno převrácíš na ruby a odsuzuješ, že to je na pytel ... kdybys mu raději pomoh jak to, co se ti nelíbí vyřešit a tu chybu odstranit, tak přispěješ nejen jemu ale i ostatním ... do hry a i sobě ... třeba by ti taky něco poradil až budeš mít problém ty ... :rendeer: *skočí Crodenovi do prdelky* je to tak, třeba teď co sem s Crodenem měl soukromej Test tak sem čuměl co všechno dokázal, jakože sem smekal :cyclops:
Já se pokouším o flame? teď jsem se rozepsal proč si myslím, že by to tak nemělo být atd.... to, že chci něco zrušit neznamená, že je Croden debil a že to uplně posral... to, že je něco navíc neznamená, že je to dobře!
... chápete to? to, že odsoudím něco je to samý, jako bych to navrhl....
Crodenovu reakci beru jako momentální podráždění (pokud bych něco vymýšlel a dělal bych se stím a pak by to někdo zavrhl, taky bych se nasral, ale nemůžu hned názor druhýho odsoudit)

Croden napsal:První věc s tím lezením. V tuhle chvíli se hází na obratnost + na level zloděje a je to děláno ze základu DrD.
No právě, ze základu DrD (DrD=Dračí doupě), ale NWN je ze základu DnD (Dungeons & Dragons)... což jsou dvě odlišný hry s odlišnýma pravidlama, snažíš se spojit Lineage s WoWem.


Abyste mě pochopili, nekoukám se na ty návrhy z pohledu toho, jak jsou dobrý atd... koukám se na ně z pohledu vyváženosti a toho, jak jsou podle pravidel DnD (a to proto, že kombinovat svoje pravidla a jinýma není dobrej nápad)

BTW: Mezi těma všema narážkama jsou i návrhy, zkuste se tím překousat a možná uvidíte smysl mých příspěvků :)
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Street_cz Mon Apr 13, 2009 8:47 pm

musíme vzít v úvahu, že ork vážící 150 liber asi po břečťanu nevyleze ani s obratností 100/+45 protože se utrhne... za to hobit co váží málo nemusí mít ani tak velkou obratnost aby to vylezl... tak pokud už to chce škatulkovat tak podle ras a vlastností, rozhodně ne podle povolání
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Kapik Mon Apr 13, 2009 9:31 pm

Ačkoliv mám flamíky rád, číst se mi to nechce....takže můj pohled na věc:

Ať chcete či nechcete, ste v NWN kde se prostě na classy škatulkovat MUSÍ! I bojovník ti může dobře vyjednávat, proč teda nemá podvádění a přesvědčování jako class skill? Nemusim bejt druid, i když mám to OOC povolání a nejsem elf, proč tedy nemůžu používat dlouhej luk? Na kytaru ti zahraje každej druhej, proč ji maj teda jenom bardové? A tak dále...je to hra, je to nedokonalej systém, taks e přes to přeneste. Kdo bude chtít lezení, obětuje jeden lvl do zloděje, co se děje tak strašnýho?
Jak říkal Labir, nejraději by to udělal že by každej začínal s lvlem Obyčejný člověk a podle hry by se přizpůsobil....ale naskriptujte si to, že jo.
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro George Mon Apr 13, 2009 9:32 pm

Street_cz napsal:musíme vzít v úvahu, že ork vážící 150 liber asi po břečťanu nevyleze ani s obratností 100/+45 protože se utrhne... za to hobit co váží málo nemusí mít ani tak velkou obratnost aby to vylezl... tak pokud už to chce škatulkovat tak podle ras a vlastností, rozhodně ne podle povolání
Ovšem tohle je pravda, ale tam už bych dal spíš nějaký DC podle váhy rasy (já myslel spíš jak na screenu barák a tak... něco, co se hned tak neutrhne)... ale dobrej postřeh.

Kapik napsal:Ačkoliv mám flamíky rád, číst se mi to nechce....takže můj pohled na věc:

Ať chcete či nechcete, ste v NWN kde se prostě na classy škatulkovat MUSÍ! I bojovník ti může dobře vyjednávat, proč teda nemá podvádění a přesvědčování jako class skill? Nemusim bejt druid, i když mám to OOC povolání a nejsem elf, proč tedy nemůžu používat dlouhej luk? Na kytaru ti zahraje každej druhej, proč ji maj teda jenom bardové? A tak dále...je to hra, je to nedokonalej systém, taks e přes to přeneste. Kdo bude chtít lezení, obětuje jeden lvl do zloděje, co se děje tak strašnýho?
Jak říkal Labir, nejraději by to udělal že by každej začínal s lvlem Obyčejný člověk a podle hry by se přizpůsobil....ale naskriptujte si to, že jo.
Tak to pozor, neříkám, že by to neměly mít nějaký povolání jako cross-class skill, ale měli by to mít... jsem ochotnej uznat některý věci jen některým povoláním (přecejen je to hra a opravdu podle pravidel DnD by to tak u některých věcí mělo být) ale skákat umí každej ;)
Chtělo by to se třeba podívat do nových edicí DnD a z toho něco vytáhnout.


Naposledy upravil George dne Mon Apr 13, 2009 9:36 pm, celkově upraveno 1 krát
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Street_cz Mon Apr 13, 2009 9:35 pm

Kapik napsal:Ačkoliv mám flamíky rád, číst se mi to nechce....takže můj pohled na věc:

Ať chcete či nechcete, ste v NWN kde se prostě na classy škatulkovat MUSÍ! I bojovník ti může dobře vyjednávat, proč teda nemá podvádění a přesvědčování jako class skill? Nemusim bejt druid, i když mám to OOC povolání a nejsem elf, proč tedy nemůžu používat dlouhej luk? Na kytaru ti zahraje každej druhej, proč ji maj teda jenom bardové? A tak dále...je to hra, je to nedokonalej systém, taks e přes to přeneste. Kdo bude chtít lezení, obětuje jeden lvl do zloděje, co se děje tak strašnýho?
přijde na to... jak chceš narvat jeden lvl do zloděje když jedeš sor/fight/rdd ? nebo prostě přes 3 povolání... a nemusí to bejt zloděj na to, aby dokázal vylézt po blbým břečťanu... a což na to ten 150 librovej ork co si dá 1 lvl zloděje aby to vylezl? něco mi na to nesedí..
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Puppy Tue Apr 14, 2009 6:45 am

Ne Croden udělal velkou práci. Je skvělé, že by povolání měli ještě nejaké další vyhody, problém je v tom že to Croden nekonzultoval s ostatními, předtím něž něco začne dělat a pak je jasné, že se objeví zpousty negativ. Stejné jako semnou, dělal sem loadscreny, neprobral jsem to předtím s ostatními a čekal jsme že se to všem bude líbit.

Lezení po zdech tedy nejde hodit podle povolaní a udělal bych to tedy na rasu s hodem na obratnost.

Bytevní modlidba - opravdu divné pro ty co budou hrát priesty. kdyz tak bych to udělal čistě jako modlidbu, kterou musi klerik provést třeba jednou do měsíce. Nebo mu dal něco jako "Božská bla bla bla" kdy mu buh bud zcela plnou silou pomuže, nebo to kněze zraní až zabije.

Meditace -to je vpohodě, myslim že bude težko meditovat někdo jiny kdyz neumí ovládat kouzla, a tudiž ani nemá páru otom jak meditovat

zlodej - tato schopnost rozhodně mezi zloděje patři, pokud by to neuměl tak to neni zloděj, a kdo jiný by to vubec měl umět. rozhodně je to velke spestreni toho povolaní.

Bard - nevim

Hraničář - pokud by ho někdo měl jako ooc class tak at tu schopnost nepoužívá

Paladin - rozhodně by mel poznat zlo už od prvního pohledu ale omezil bych to jen na zakone a neutrální zlo stejne tak u BG

Sprint? no nevim je to takove cele divné, to bych dal kdyžtak určitě elfum, ale ne monkum ktery jsou rychli sami o sobě

Edit: ktomu sprintu, možná bych ho dal trpaslikum :) na kratkou chvili, přece trpaslici jsou nebezpecni sprinteři na krátké vzalenosti =P
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Street_cz Tue Apr 14, 2009 12:27 pm

Puppy napsal:
Edit: ktomu sprintu, možná bych ho dal trpaslikum :) na kratkou chvili, přece trpaslici jsou nebezpecni sprinteři na krátké vzalenosti =P
prauda, přecjen sa tej vobjevilo haj v Pánu prstenů, kaj brach Gimly poudal "trpaslíci sů vodjakživa dobří sprinteři" dyž běželi cez hory zachránit půlčíky ha von nestíhal špiclouchého Legolase a ogara Aragorna (bp tak ňák)
Street_cz
Street_cz

Počet příspěvků : 459
Den registrace : 07. 10. 08

https://www.youtube.com/user/TheOKapal

Návrat nahoru Goto down

Nové schopnosti povolání / ras Empty Re: Nové schopnosti povolání / ras

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru