Sferie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Vtipy I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Vtipy I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Vtipy I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Vtipy I_icon_minitimeFri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Vtipy I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Vtipy I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Vtipy I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Vtipy I_icon_minitimeWed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Vtipy I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Vtipy I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Vtipy I_icon_minitimeWed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Vtipy I_icon_minitimeTue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Vtipy I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Vtipy I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Vtipy I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Vtipy I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Vtipy I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Vtipy I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Vtipy I_icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Vtipy I_icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Vtipy

+6
Legition
Croden
FroziKk
Anatheres
Srubak
Wolf
10 posters

Goto down

Vtipy Empty Vtipy

Příspěvek pro Wolf Mon Oct 25, 2010 8:03 pm

Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Vtipy Empty Re: Vtipy

Příspěvek pro Srubak Mon Oct 25, 2010 8:06 pm

Nejvíc libovka! :P
Srubak
Srubak

Počet příspěvků : 270
Věk : 29
Den registrace : 24. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Vtipy Empty Re: Vtipy

Příspěvek pro Anatheres Mon Oct 25, 2010 8:19 pm

Áá ... klasika :-D doporučuju skouknout pár dílů "malé Velké Británie v USA" (Little Britain USA)
Sice ten humor je takovy trapnejsi, ale snad se zasmejete :-P , třeba ...
https://www.youtube.com/watch?v=rgeChCrKkiE
https://www.youtube.com/watch?v=kccInPBI4zM&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=l4NpXR2ESnA

Anatheres

Počet příspěvků : 61
Věk : 113
Den registrace : 14. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Vtipy Empty Re: Vtipy

Příspěvek pro FroziKk Sat Nov 06, 2010 11:07 am


FroziKk

Počet příspěvků : 5
Den registrace : 27. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Vtipy Empty Re: Vtipy

Příspěvek pro Croden Sat Nov 06, 2010 12:44 pm

Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Vtipy Empty Re: Vtipy

Příspěvek pro Srubak Sat Nov 06, 2010 2:32 pm


Tohle není vtip, tohle je nechutné! :D
Srubak
Srubak

Počet příspěvků : 270
Věk : 29
Den registrace : 24. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Vtipy Empty Re: Vtipy

Příspěvek pro Legition Tue Nov 09, 2010 7:36 am

Legition
Legition

Počet příspěvků : 185
Věk : 30
Den registrace : 28. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Vtipy Empty Re: Vtipy

Příspěvek pro Legition Sun Dec 12, 2010 4:34 am

Bug ve Windowsu 7 Ultimate (86x) zúůsobil, že se mi nechtěl spsusti žádný program (včetně exploreru a vše kolem systému) Krom černé obrazovky po přihlášení a pár hlášek že nastala chyba jsem se nikam nedostal. Asi Hodinu jsem se stím sral, pak jsem přes instalační CD nižšího systému Win7 dostál hlážku v TxT. Díky příkazu otevřít v poznámkovém bloku jsem se dostal do uživatelsky rychlého prostředí (procházet to v dosu je fakt na hodiny, dny) Tam jsem kopíroval a obnovoval manuálně zálohy (nemohl jsem dát ani bod obnovy). Systém naskočil a já konečně zjistil co se stalo za chybu. Úprava vzhledu plochy a oken špatně zapsala/ukočila systémoví soubor (Shell32.dll) díky tomu krachoval každý program. proč to tu píšu? Zdá se mi vtipné jak se Windows sám ničí, a navíc ještě mi příjde vtipnější že hnám myšlenkou "Musím to zprovoznit kvůli nwn" jsem byl celou noc vzhůru...

Ať žije windows....
Legition
Legition

Počet příspěvků : 185
Věk : 30
Den registrace : 28. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Vtipy Empty Re: Vtipy

Příspěvek pro Vaultmaster Thu Jan 13, 2011 9:39 pm

Legition napsal:Bug ve Windowsu 7 Ultimate (86x) zúůsobil, že se mi nechtěl spsusti žádný program (včetně exploreru a vše kolem systému) Krom černé obrazovky po přihlášení a pár hlášek že nastala chyba jsem se nikam nedostal. Asi Hodinu jsem se stím sral, pak jsem přes instalační CD nižšího systému Win7 dostál hlážku v TxT. Díky příkazu otevřít v poznámkovém bloku jsem se dostal do uživatelsky rychlého prostředí (procházet to v dosu je fakt na hodiny, dny) Tam jsem kopíroval a obnovoval manuálně zálohy (nemohl jsem dát ani bod obnovy). Systém naskočil a já konečně zjistil co se stalo za chybu. Úprava vzhledu plochy a oken špatně zapsala/ukočila systémoví soubor (Shell32.dll) díky tomu krachoval každý program. proč to tu píšu? Zdá se mi vtipné jak se Windows sám ničí, a navíc ještě mi příjde vtipnější že hnám myšlenkou "Musím to zprovoznit kvůli nwn" jsem byl celou noc vzhůru...

Ať žije windows....
xD xD xD

Vaultmaster

Počet příspěvků : 12
Den registrace : 06. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Vtipy Empty Re: Vtipy

Příspěvek pro Wolf Fri Jan 14, 2011 6:49 am

Legition napsal:Bug ve Windowsu 7 Ultimate (86x) zúůsobil, že se mi nechtěl spsusti žádný program (včetně exploreru a vše kolem systému) Krom černé obrazovky po přihlášení a pár hlášek že nastala chyba jsem se nikam nedostal. Asi Hodinu jsem se stím sral, pak jsem přes instalační CD nižšího systému Win7 dostál hlážku v TxT. Díky příkazu otevřít v poznámkovém bloku jsem se dostal do uživatelsky rychlého prostředí (procházet to v dosu je fakt na hodiny, dny) Tam jsem kopíroval a obnovoval manuálně zálohy (nemohl jsem dát ani bod obnovy). Systém naskočil a já konečně zjistil co se stalo za chybu. Úprava vzhledu plochy a oken špatně zapsala/ukočila systémoví soubor (Shell32.dll) díky tomu krachoval každý program. proč to tu píšu? Zdá se mi vtipné jak se Windows sám ničí, a navíc ještě mi příjde vtipnější že hnám myšlenkou "Musím to zprovoznit kvůli nwn" jsem byl celou noc vzhůru...

Ať žije windows....
xD
Vy jste fakt všichni děsně závislí na NWN xD
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Vtipy Empty Re: Vtipy

Příspěvek pro Pipi_CZ Fri Jan 14, 2011 7:25 pm

Wolf napsal:
Legition napsal:Bug ve Windowsu 7 Ultimate (86x) zúůsobil, že se mi nechtěl spsusti žádný program (včetně exploreru a vše kolem systému) Krom černé obrazovky po přihlášení a pár hlášek že nastala chyba jsem se nikam nedostal. Asi Hodinu jsem se stím sral, pak jsem přes instalační CD nižšího systému Win7 dostál hlážku v TxT. Díky příkazu otevřít v poznámkovém bloku jsem se dostal do uživatelsky rychlého prostředí (procházet to v dosu je fakt na hodiny, dny) Tam jsem kopíroval a obnovoval manuálně zálohy (nemohl jsem dát ani bod obnovy). Systém naskočil a já konečně zjistil co se stalo za chybu. Úprava vzhledu plochy a oken špatně zapsala/ukočila systémoví soubor (Shell32.dll) díky tomu krachoval každý program. proč to tu píšu? Zdá se mi vtipné jak se Windows sám ničí, a navíc ještě mi příjde vtipnější že hnám myšlenkou "Musím to zprovoznit kvůli nwn" jsem byl celou noc vzhůru...

Ať žije windows....
xD
Vy jste fakt všichni děsně závislí na NWN xD

A ty jsi blesk.
Pipi_CZ
Pipi_CZ

Počet příspěvků : 96
Den registrace : 02. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Vtipy Empty Re: Vtipy

Příspěvek pro Wolf Fri Jan 14, 2011 9:17 pm

Pipi_CZ napsal:

A ty jsi blesk.

Já si toho všímám už dlouho :D
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Vtipy Empty Re: Vtipy

Příspěvek pro sircervic Fri Jan 14, 2011 9:19 pm

Wolf napsal:
Legition napsal:Bug ve Windowsu 7 Ultimate (86x) zúůsobil, že se mi nechtěl spsusti žádný program (včetně exploreru a vše kolem systému) Krom černé obrazovky po přihlášení a pár hlášek že nastala chyba jsem se nikam nedostal. Asi Hodinu jsem se stím sral, pak jsem přes instalační CD nižšího systému Win7 dostál hlážku v TxT. Díky příkazu otevřít v poznámkovém bloku jsem se dostal do uživatelsky rychlého prostředí (procházet to v dosu je fakt na hodiny, dny) Tam jsem kopíroval a obnovoval manuálně zálohy (nemohl jsem dát ani bod obnovy). Systém naskočil a já konečně zjistil co se stalo za chybu. Úprava vzhledu plochy a oken špatně zapsala/ukočila systémoví soubor (Shell32.dll) díky tomu krachoval každý program. proč to tu píšu? Zdá se mi vtipné jak se Windows sám ničí, a navíc ještě mi příjde vtipnější že hnám myšlenkou "Musím to zprovoznit kvůli nwn" jsem byl celou noc vzhůru...

Ať žije windows....
xD
Vy jste fakt všichni děsně závislí na NWN xD

Hej netušíš jak mě kdyby zavřely někam do vězení/blázince. Tak si udělám postavičku z chleba. a počítal bych jí minutový xp. udělal bych si z dalšího chleba dungy. chodil bych dungy. Klidně bych nejed...
sircervic
sircervic

Počet příspěvků : 87
Den registrace : 31. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Vtipy Empty Re: Vtipy

Příspěvek pro luciferko Fri Jan 14, 2011 11:23 pm

To je už fakt moc

luciferko

Počet příspěvků : 97
Den registrace : 13. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Vtipy Empty Re: Vtipy

Příspěvek pro Vaultmaster Sat Jan 15, 2011 12:50 am

sircervic napsal:
Wolf napsal:
Legition napsal:Bug ve Windowsu 7 Ultimate (86x) zúůsobil, že se mi nechtěl spsusti žádný program (včetně exploreru a vše kolem systému) Krom černé obrazovky po přihlášení a pár hlášek že nastala chyba jsem se nikam nedostal. Asi Hodinu jsem se stím sral, pak jsem přes instalační CD nižšího systému Win7 dostál hlážku v TxT. Díky příkazu otevřít v poznámkovém bloku jsem se dostal do uživatelsky rychlého prostředí (procházet to v dosu je fakt na hodiny, dny) Tam jsem kopíroval a obnovoval manuálně zálohy (nemohl jsem dát ani bod obnovy). Systém naskočil a já konečně zjistil co se stalo za chybu. Úprava vzhledu plochy a oken špatně zapsala/ukočila systémoví soubor (Shell32.dll) díky tomu krachoval každý program. proč to tu píšu? Zdá se mi vtipné jak se Windows sám ničí, a navíc ještě mi příjde vtipnější že hnám myšlenkou "Musím to zprovoznit kvůli nwn" jsem byl celou noc vzhůru...

Ať žije windows....
xD
Vy jste fakt všichni děsně závislí na NWN xD

Hej netušíš jak mě kdyby zavřely někam do vězení/blázince. Tak si udělám postavičku z chleba. a počítal bych jí minutový xp. udělal bych si z dalšího chleba dungy. chodil bych dungy. Klidně bych nejed...
no tak tomu se nedivim :D

Vaultmaster

Počet příspěvků : 12
Den registrace : 06. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Vtipy Empty Re: Vtipy

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru