Sferie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Server I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Server I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Server I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Server I_icon_minitimeFri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Server I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Server I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Server I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Server I_icon_minitimeWed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Server I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Server I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Server I_icon_minitimeWed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Server I_icon_minitimeTue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Server I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Server I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Server I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Server I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Server I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Server I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Server I_icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Server I_icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Server

+12
mottlis
Dron
Snakeman
sircervic
Turiel
Srubak
Wolf
Puppy
Enesek
Croden
Gran
DarkPiki
16 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Server Empty Server

Příspěvek pro DarkPiki Thu Apr 15, 2010 2:22 pm

Hele jako nechci nic říkat ale i když vím že je určo těžké to vše udělat , tak na to že se slibovalo jak do letnich prazdin to bude hotove jak si všici zahrajem pak see začlo řikat že to bude do začátku roku a furt nic tak docela se teším ale furt nic a nic. Jako podle mě se tady více vymýšlí než dělá. Jako vymýšlet taký maličkosti jako jména NPC který se dají přejmenovat už když bude server hotový tak mi to příde zbytečný. Featy se mužou taky upravovat postupem času ale když server nepoběží tak nebude nic z toho a vlastně čekáme marně protože vždy někdo příde s novým nápadem. Tak prosím aby ste se nějak pokusily rozběhnutí funkčního serveru trochu urychlit.

Ale určo se těším :D :D
DarkPiki
DarkPiki

Počet příspěvků : 78
Věk : 30
Den registrace : 27. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Gran Thu Apr 15, 2010 3:14 pm

Možná sis nevšiml, ale projekt byl před "začátkem roku" ukončen.
Teprve před dvěma měsíci (cca) se rozjel znovu na trošku jiném základě a co tak můžu odhadnout (podle toho, jak práce pokračují), měl by být bez problémů spuštěn někdy o letošních letních prázdninách.
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro DarkPiki Thu Apr 15, 2010 4:08 pm

no jako všiml sem si že byl ukončen a zase se rozjel ale stejnak se tu řeší zbytečnosti podle mě.

jako promiň nechci do toho moc kecat protože sam nevim jak bych mohl s tim pomoci ale třeba jmena NPC , craft a takýhle věci se mužou postupem času do serveru doělávat. Podle mě je nejdůležitější aby ten server jel.
DarkPiki
DarkPiki

Počet příspěvků : 78
Věk : 30
Den registrace : 27. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Croden Thu Apr 15, 2010 7:15 pm

Nemáš ani ponětí jak mě to štve, jak dlouho to dělám.
V každém případě. Stále na tom dělám a už jsem hodně pokročil - potřebuju jména npcček, protože NPCčka dělám. Craft už mám hotovej. To, aby server jel - když tam nic nebude tak na co to je. Aby jsem ujasnil jak je na tom Sferie...
Dělám teďka lokačky + npcčka a dodělávám skripty (přidávám další věci, opravuju, upravuju atp.) ale většinu už mám. Opravdu, do prázdnin by mohlo bejt hotovo. Když se zeptáš třeba Eneska nebo Grana, tak ti (jelikož testujou semnou) ti můžou potvrdit, že na tom dělám každej víkend, kdykoliv mám jenom čas a už je toho spousta hotovo. Chápu, je to náročné, ale ještě chvíli se Sf vydrž. V tuhle chvíli, se na Sf dá přežít - jsou tam obchody důležitý, dá se tam craftit, dá se utrácet kde peníze (třeba v kasínu), ale ještě stále není hotovo...
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Enesek Thu Apr 15, 2010 7:46 pm

Potvrzuji, že Sf hodně pokročila a že je už velký kus práce odveden.

Koukám, všichni sou už natěšění tak ať vám to vydrží!!!

Edit:
Všechno má svoji úroveň důležitosti i jména, už kvůli historii a realiím světa.
Enesek
Enesek

Počet příspěvků : 309
Den registrace : 22. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Puppy Fri Apr 16, 2010 7:36 am

No musi jeste vyresit tu jebaci vodnici, aby nebyla tak nadrzena :)
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Wolf Fri Apr 16, 2010 12:35 pm

Dělejte na tom v klidu dál. Je fuk za jak dlouho to bude hotové. Hlavně, že se na tom pracuje, že to bude a že se těším! =)
Hezky si s tím pohrajte a propracujte ať se těším o to víc =D
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Croden Fri Apr 16, 2010 2:10 pm

Puppy napsal:No musi jeste vyresit tu jebaci vodnici, aby nebyla tak nadrzena :)

vyřešeno. Fatální uspěch =P
Dokázal jsem i přidat nový polohy do sexuální interakce a nový emoce přidat.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Wolf Fri Apr 16, 2010 2:51 pm

Croden napsal:

vyřešeno. Fatální uspěch =P
Dokázal jsem i přidat nový polohy do sexuální interakce a nový emoce přidat.

Nikdy by mě ale chlapci nenapadlo, že na tom budete pracovat až do takových ... drobností =D
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Enesek Fri Apr 16, 2010 3:33 pm

Tak to budš překvapenej jaký drobnosti tam jsou, hlavně s craftem. ;)
Enesek
Enesek

Počet příspěvků : 309
Den registrace : 22. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Wolf Fri Apr 16, 2010 3:44 pm

Muhahá!!!! Sem se Sf! Hned! =D
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Puppy Fri Apr 16, 2010 6:28 pm

Croden napsal:
Puppy napsal:No musi jeste vyresit tu jebaci vodnici, aby nebyla tak nadrzena :)

vyřešeno. Fatální uspěch =P
Dokázal jsem i přidat nový polohy do sexuální interakce a nový emoce přidat.

nove emoce a polohy? jako i jine nez jsem ti posilal ja?
a ty romanticke animace ty asi nechame nekdy hodne na pozdeji co? bude snimi asi dost prace, to mas radost co? xD
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro DarkPiki Fri Apr 16, 2010 10:28 pm

Croden : jako netvrdim že se na tom nepracuje protože sám obdivuju jak to někdo muže vše udělat :D
jen mi příjde zbytečný řešit jména NPC když stačí je tam dát a pojmenovat je mužeš kdykoliv.
a myslím že ještě je řešit s hráči a způsobem ankety nebo názorů vem si že než všichni řeknou svůj názor tak by mohlo byt hotovo spoustu dalších věcí.
DarkPiki
DarkPiki

Počet příspěvků : 78
Věk : 30
Den registrace : 27. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Srubak Sat Apr 17, 2010 7:53 am

Hmm, já myslel že už nebudou žádný veřejný testy =P
Srubak
Srubak

Počet příspěvků : 270
Věk : 29
Den registrace : 24. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Wolf Sat Apr 17, 2010 8:10 am

DarkPiki napsal:Croden : jako netvrdim že se na tom nepracuje protože sám obdivuju jak to někdo muže vše udělat :D
jen mi příjde zbytečný řešit jména NPC když stačí je tam dát a pojmenovat je mužeš kdykoliv.
a myslím že ještě je řešit s hráči a způsobem ankety nebo názorů vem si že než všichni řeknou svůj názor tak by mohlo byt hotovo spoustu dalších věcí.

A díky za to že se s tebou mužu domluvit třeba na testu protože fakt se teším až všechny věci vyzkoušim :D

Mě příjde lepší si počkat a pak jít do hry s tím, že je (skoro) vše hotovo. Než začít hrát už teď s tím, že se tam bude muset všechno ještě dořešit a dodělat atp. Vydrž Prťka vydrž...
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Gran Sat Apr 17, 2010 8:39 am

Hele tak jasně, některý věci se daj dodělat časem, ale jména NPC? To by dost rušilo atmosféru, kdyby se to přejmenovávalo... a fakt nevadí, když se ta jména budou veřejně a pomaličku vymejšlet, když to nic nezdržuje. Kdyby se čekalo jen na to, tak to nemá smysl, ale ve skrytejch sekcích a tak vývoj normálně běží...
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Croden Sat Apr 17, 2010 8:48 am

Puppy napsal:
Croden napsal:
Puppy napsal:No musi jeste vyresit tu jebaci vodnici, aby nebyla tak nadrzena :)

vyřešeno. Fatální uspěch =P
Dokázal jsem i přidat nový polohy do sexuální interakce a nový emoce přidat.

nove emoce a polohy? jako i jine nez jsem ti posilal ja?
a ty romanticke animace ty asi nechame nekdy hodne na pozdeji co? bude snimi asi dost prace, to mas radost co? xD
Vůbec nevím o jaký jde, takže krčím rameny. Vůbec nevím ani cos mi posílal. A vůbec nevím jestli něco ještě budu přidávat. Takže vůbec nevím, jestli mám radost =P. Musíš mi to poslat znovu, abys mi osvěžil pamět.


srubak napsal:Hmm, já myslel že už nebudou žádný veřejný testy =P
Nejsou veřejný testy.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Turiel Tue Mar 01, 2011 7:42 pm

*
*
* Odpovědět s citátem
*
*
*
*

Re: Novinky a změny

Příspěvek pro Croden Today at 7:50 pm
Ač to mnohé z vás zklame, ukončuji vývoj Sferie do hry Neverwinter Nights a do pár dní vypnu i server.
Důvodů je hned několik. Není tolik času se tomu věnovat (resp. jsou jiné věci a priority čemu se věnovat), projekt je nevýdělečný a akorát žere čas a bohužel ani lidé co tam hrají, z nich nejsem úplně nadšený. Zbytečně si nwn serverem přidávám stres. Když jsem začal před pár lety do nwn dělat, nikdy bych neřek, že to bude takové, jaké to je a naprosto jsem si změnil názor např. na Labira z konkurenčního serveru. Jsem rád, že jsem se na nwn (Sferii) naučil řádně programovat a doufám, že teďka uplatním znalosti i jinde. Pokusím se rozjet další projekty (né už ale do nwn).

Omlouvam se za mozna hloupy dotaz ale Crodene to jsi netusil co te vsechno ceka? Prijde mi to jako neprimerena reakce na neci kritiku, rozhodne to neni rozhodnuti ucinene po zrale uvaze. Zkus jeste popremyslet jestli stoji zato zahodit veskerou praci a cas co jsi dotoho vlozil. A ze hraci nejsou podle mych predstav?!
?! No to snad nemyslis vazne? Oni ani lidi okolo tebe nejsou vzdy akorat podle tvych predstav a bohuzel nikdy nebudou. Ze je servr nevydelecny ?! Koukni se na mnohem starsi a propracovanejsi nerikam lepsi servr Thalie myslis si snad ze ten vydelava jedna basen? Tenhle sevr jede pul roku co bys chtel po tak kratke dobe? Treba by stacilo sem na forum nekam dat cislo konta kam muzou hraci posilat dobrovolne prispevky na provoz servru. Pokud se mi neco nelibi nebo snecim nejsem spokojen a budu mlcet nemuzu cekat nejake zlepseni nebo napravu. A jestli ti vadi ze se tu na Sferii dres a nikdo to neoceni tak to jsi vedle myslim ze vsichni hraci co tu jsou si ceni a vazi si toho jen to nikdo nerika nahlas a nikoho neplaca po rameni . Tak to ale vetsinou je neverejny obdiv a uznani. Nevimco dal k tomuto Crodenovo prizpevku napsat . Snad jen dekuji i za ten kratky cas co jsem tu ztravila s ostatnimi hraci bylo mi tu fajn. :)
Turiel
Turiel

Počet příspěvků : 4
Den registrace : 19. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Croden Tue Mar 01, 2011 9:40 pm

Turiel napsal:Omlouvam se za mozna hloupy dotaz ale Crodene to jsi netusil co te vsechno ceka? Prijde mi to jako neprimerena reakce na neci kritiku, rozhodne to neni rozhodnuti ucinene po zrale uvaze. Zkus jeste popremyslet jestli stoji zato zahodit veskerou praci a cas co jsi dotoho vlozil. A ze hraci nejsou podle mych predstav?!
?! No to snad nemyslis vazne? Oni ani lidi okolo tebe nejsou vzdy akorat podle tvych predstav a bohuzel nikdy nebudou. Ze je servr nevydelecny ?! Koukni se na mnohem starsi a propracovanejsi nerikam lepsi servr Thalie myslis si snad ze ten vydelava jedna basen? Tenhle sevr jede pul roku co bys chtel po tak kratke dobe? Treba by stacilo sem na forum nekam dat cislo konta kam muzou hraci posilat dobrovolne prispevky na provoz servru. Pokud se mi neco nelibi nebo snecim nejsem spokojen a budu mlcet nemuzu cekat nejake zlepseni nebo napravu. A jestli ti vadi ze se tu na Sferii dres a nikdo to neoceni tak to jsi vedle myslim ze vsichni hraci co tu jsou si ceni a vazi si toho jen to nikdo nerika nahlas a nikoho neplaca po rameni . Tak to ale vetsinou je neverejny obdiv a uznani. Nevimco dal k tomuto Crodenovo prizpevku napsat . Snad jen dekuji i za ten kratky cas co jsem tu ztravila s ostatnimi hraci bylo mi tu fajn. :)

Popravdě řečeno, ne netušil. Když jsem to začal dělat, tak jsem si naivně myslel, že to bude třeba do půl roku. A né, že to bude chtít 1000c (nevím přesné číslo, je to víc jak 1000) hodin práce a furt to chce víc (denně musím strávit min. 3 hoďky, aby bylo furt aktivno). Poměrně dlouho jsem nad tím přemýšlel a nakonec jsem dospěl k názoru, že mi stojí za to, to "zahodit". Ono jinak se neposunu dál. K těm hráčům není moc co napsat, chápeš mě trošku špatně v tomhle. Tady se hlavně jedná o to, že jsem poznal vyloženě i OOC hráče a navíc prasení některých, je tak hrozné, že pak se vyskytujou opravdu důvody pro Labirův neuznávaný placos. K tomu nevýdělečnému serveru jen jedno = chci nahradit nevýdělečnou Sferii, výdělečným programováním. Ne nemyslím si, že jakýkoliv nwn server vydělává nebo nějak může vydělávat. Jsem rád, že se ti na Sferii líbilo. Ono fakt nejhorší je, že to stojí strašně moc volného času tak, že abych vše stíhal, tak u compu nestrávím na ničem jiném, než na Sf pomalu. A když furt takhle dělám a pak vidím, tak mi příjde, že mi to za to nestojí a bohužel, už mě nebaví dělat do tak moc staré hry. Mám nejvíc vytuněnou grafiku nwn a stejně, když to někomu nwn neznalci ukážu, tak se směje, co to je (a to prosím, už nemáme rovné povrchy ;-))
Přemýšlel jsem i nad tím, že bych to někomu předal, ale to je dost nereálné, aby se v tom zorientoval. Ještě popřemýšlím, jestli nezveřejnit modul a nebo neposlat někomu z jiného serveru, kvůli tomu, aby si vzali mnohé vychytávky, co Sferie nabízí.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro sircervic Tue Mar 01, 2011 10:07 pm

Ono to celý stojí a padá jen n jednom WB kterej musí odedřít všechno :D a ty žádný další WB ani nechceš... mě jen mrzí že sem se vždycky ty věci dozvěděl až když už bylo pozdě... když už sem měl napaříno.... a pak i naděláne a strávil sem uplně zbytečně čas zevlováním u toho.
edit: viz EQ tam byl taky jen labir ale rozdíl je votm že on to dotáh a vyj*bal si stim díru do hlavy tak že ikdyž tam rok nic neudělá tak tam furt hraje hodně lidí. :D
Jinak ono nezáleží kde a co a že je mrzácká grafika atd. ono záleží spíš ským :D
sircervic
sircervic

Počet příspěvků : 87
Den registrace : 31. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Croden Tue Mar 01, 2011 10:49 pm

sircervic napsal:Ono to celý stojí a padá jen n jednom WB kterej musí odedřít všechno :D a ty žádný další WB ani nechceš...

To tak úplně není pravda. Já jen chtěl plnohodnoté WB a né jen někoho, kdo s tím neumí a potřebuje zaučit úplně na všem.

sircervic napsal:mě jen mrzí že sem se vždycky ty věci dozvěděl až když už bylo pozdě... když už sem měl napaříno.... a pak i naděláne a strávil sem uplně zbytečně čas zevlováním u toho.

Tak je to přecejenom hra. Ono opravdu je zbytečné hrát, když tě to ani nebaví. V tom případě se omlouvám.

sircervic napsal:edit: viz EQ tam byl taky jen labir ale rozdíl je votm že on to dotáh a vyj*bal si stim díru do hlavy tak že ikdyž tam rok nic neudělá tak tam furt hraje hodně lidí. :D
Jinak ono nezáleží kde a co a že je mrzácká grafika atd. ono záleží spíš ským :D

Já beru za dotažení to, že jsem dokázal svůj server udělat a funkčně spustit. To si myslím, že je dost dobrý.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Snakeman Wed Mar 02, 2011 6:34 pm

Tak co dodat že jo... snad jen se rozloučit citátem z Red Dwarfa "Díky za tu vzpomínku."
A hodně štěstí do budoucna.
Snakeman
Snakeman

Počet příspěvků : 58
Věk : 38
Den registrace : 02. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Dron Wed Mar 02, 2011 7:31 pm

Tak jestli je to pravda, tož nezbývá se než rozloučit a poděkovat Crodenovi za ten čas, co tomu věnoval a co jsme tady mohli hrát...
Dron
Dron

Počet příspěvků : 132
Den registrace : 26. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro mottlis Wed Mar 02, 2011 9:17 pm

Tak jo bylo to s váma všema hezký, děkuju za hezkou hru. děkuji opravdu všem. Jinak jsem si to tady užil a nedá se nic dělat. Děkuji Crodenovi že na tom stravil tolik času. Přal bych si jeste hrát ale co se dá delat....

mottlis

Počet příspěvků : 1
Den registrace : 19. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Morgisek Thu Mar 03, 2011 9:34 am

Tak to mě mrzí. :/

Sferie vypadala hodně slibně, co se teamu i provedení týče.
Věřila jsem, že s dalšími novinkami sem přijde i víc lidí, hrála jsem tady i přes nepohodlné pády při přechodech mezi lokacemi / :D /, protože to za to stálo.

Kéž by WBčkování někdo převzal. Definitivní konec je nepříjemný.



EDIT:
Samozřejmě taky děkuju!
Díky hráčům i teamu.
Za všechno možné, co jsme stihli společně zahrát.


Naposledy upravil Morgisek dne Thu Mar 03, 2011 4:15 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : ...doplnění)
Morgisek
Morgisek

Počet příspěvků : 65
Věk : 44
Den registrace : 21. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Server Empty Re: Server

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru