Sferie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


EXTRAS + Rychlost XPů

+7
Srubak
George
Wolf
Gran
Puppy
Croden
Nalk
11 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro George Mon Jul 05, 2010 3:57 pm

Croden napsal:Ano.
Jen taková rýpavá otázka...jaký expy má většina tvých postav na EQ?
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Puppy Mon Jul 05, 2010 4:35 pm

myslim ze numericke :) ale byl bych proto aby se treba dostavalo o neco malo min ale pritom se to pomaleji snizovalo :)
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro George Mon Jul 05, 2010 6:12 pm

Puppy napsal:myslim ze numericke :) ale byl bych proto aby se treba dostavalo o neco malo min ale pritom se to pomaleji snizovalo :)
OMG to je to tak těžký to udělat tak, aby si každej mohl vybrat? Očividně Croden zásadně hraje na lidský expy a ty, Puppy, nejspíš občas hraješ s elfíma... Chcete všem nutit tyhle expy?
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Croden Mon Jul 05, 2010 7:38 pm

Nep není to těžký. Jde o to, co hráčům vyhovuje nejvíc. Ještě to zopakuju. Co hráčům vyhovuje nejvíc. Já jen, aby si náhodou tam neslyšel něco jinýho. Jako... co Georgovy vyhovuje nejvíc.
Jinak v tuhle chvíli mi příjde, že takhle to je nejlepší (podle tady názoru ostatních) a až to pojede (sf) a bude tu víc lidí tak se to dá prodiskutovat znova a připadně změnit. Žádnej problém.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Puppy Mon Jul 05, 2010 8:58 pm

prijde mi naprosta blbost aby kazdy mel jine time xp :)
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro George Mon Jul 05, 2010 10:03 pm

Myslím, že se tu nehlasovalo, jestli chcou hráči lidský, elfí nebo trpasličí expy.
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro George Mon Jul 05, 2010 10:17 pm

George napsal:Myslím, že se tu nehlasovalo, jestli chcou hráči lidský, elfí nebo trpasličí expy.
A jestli chceš ten výběr zavézt až někdy po startu, tak jakým způsobem pak jako bude probíhat? Pokud tak, jak na EQ, tak si všichni vemou Elfí, protože jiný se nevyplatí... a nebo si je budeš moct vybrat až na nový postavě, takže si budu muset udělat novou postavu? To mi nepřijde promyšlený.
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Croden Tue Jul 06, 2010 8:52 am

Každej se tady normálně vyjádřil formou komentu a z obsahu těch komentů jsem vysoudil, co je nejlepší - a to jsem bral jako takové to "hlasování". Jinak řečeno, nechal jsem se ovlivnit ostatními.
V každém případě, ten výběr... podej nějakej argument, proč je lepší to vybírání XPů, než aby měli všichni stejný. Jsem ochotný tě poslechnout a změnit to.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro George Tue Jul 06, 2010 9:00 am

Někdo vydrží u jedný postavy celou dobu a jinej to střídá každou chvilu.
Někomu prostě vyhovuje expit pomalu, ale pořád a jinej chce mít hrr hned co nejvíc, i přesto, že se časem zastaví.
Sám uznáš, že pokud si budeš dělat konflitní evilní postavu, asi jí nedáš elfí expy, ale orčí... a pokud uděláš postavu, která má mít budoucnost, kterou myslíš na dlouho, asi jí dáš radši elfí, než lidský....
Levely pro mě jsou důležitý, ne, že ne... ale klidně můžou přibývat pomalu, ale hlavně ať přibývaj a nikde se neseknu, protože upřímně... pokud nebudu dostávat žádný expy (nebo mi budou přibývat po 2, 1) tak mě to prostě bavit nebude.
A pokud chceš hodně hráčů, tak musíš nastavení světa přizpůsobit tak, aby to nevyhovovalo většině, ale co nejvíc hráčům... pokud budou pevný lidský expy, tak to možná bude vyhovovat 70% hráčů, ale pokud dáš tak, aby si mohl každej vybrat, tak to bude vyhovovat 95%, jestli chápeš, co tím myslím.
EDIT: Klidně bych mohl říct... dej pevný elfí expy a budu spokojenej... jo, ke spokojenosti by mi to stačilo, protože já vždy postavy myslím do budoucnosti (proto sem taky nejvyšší lvl ze Znojma, že? :) ), ale není to fér vůči ostatním a o to mi jde.
Pokud budu vědět, že vysokýho lvlu nikdy nedosáhnu, třeba proto, že nehraju moc... tak si chcu ale alespoň trochu zahrát na vyšším lvlu, tak si dám orčí... Ale pokud budu závislačit a budu online 10 hodin denně, tak je blbost, abych se sekl na 15 lvlu a konec.
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Puppy Tue Jul 06, 2010 7:47 pm

Tak možna by to leda nebylo špatně pro subrasy typu ovecka, kostra atd kdy u toho moc neplanujes nějakou dlouhodobou hru ale u normalnich postav mi to přijde blbe.

je lepsi kdyz ma kazdy stejne moznosti, pak by jinak kvuli tomu zbytecne vznikali hadky. takze jsem jedine pro aby byli rychlejsi xp u subras u kterych se nebude ocekvat ze by se hrali dlouhodobe. vsem ostanim normalne lidske xp, kazdy ma stejnou moznost se dostat na urcity levl, Elfi bych uz nedaval jen z toho duvodu ze se pak nekdo dlouhodobou hrou muze dostat nekam pres epic levli a jeho postava je pak neznicitelna ikdyby se spojili vsechny ostatni postavy servru a nikdo jentak jeho levl nemuze dohnat jako je tomu vmnoha pripadech na eq.


Naposledy upravil Puppy dne Wed Jul 07, 2010 11:24 am, celkově upraveno 1 krát
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Croden Wed Jul 07, 2010 8:04 am

Vyjádří se k tomu ještě někdo?
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Gran Wed Jul 07, 2010 12:04 pm

Každému hráči vyhovuje jinej typ expů, tj. mít možnost výběru je výhodné a zároveň trochu nefér. Pořád to je ale lepší než nutit expy podle rasy, v takovém případě jsou totiž někteří hráči znevýhodňováni.
Osobně mě docela zaujala myšlenka (nevím, jestli mě to napadlo, či zda to tu někdo v diskusi zmínil), kdy běžné klasické postavy mají jedny expy ("lidské") a takové ty "odpočinkovky" typu ovce mají "trpasličí" (tj. rychlejší postup, ne tak daleký dosah). Odpočinkovkami myslím postavy, za které se skoro nedá dát nějak vyloženě dlouhodobě jakožto za hlavní postavy. =)
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro George Mon Jul 12, 2010 9:18 pm

Gran napsal:Každému hráči vyhovuje jinej typ expů, tj. mít možnost výběru je výhodné a zároveň trochu nefér. Pořád to je ale lepší než nutit expy podle rasy, v takovém případě jsou totiž někteří hráči znevýhodňováni.
Osobně mě docela zaujala myšlenka (nevím, jestli mě to napadlo, či zda to tu někdo v diskusi zmínil), kdy běžné klasické postavy mají jedny expy ("lidské") a takové ty "odpočinkovky" typu ovce mají "trpasličí" (tj. rychlejší postup, ne tak daleký dosah). Odpočinkovkami myslím postavy, za které se skoro nedá dát nějak vyloženě dlouhodobě jakožto za hlavní postavy. =)
Třeba chce někdo hrát ovečku dlouhodobě :) ...
a k tomu, co napsal Puppy.. co je špatnýho na tom, že je někdo nepřemožitelnej, když do toho dá hodně úsilí a expí dvakrát pomaleji, než ostatní?
George
George

Počet příspěvků : 409
Věk : 31
Den registrace : 15. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Gran Tue Jul 13, 2010 7:40 am

Za prvý, nic mu nebrání hrát ovečku dlouhodobě, jen holt bude mít rychlej start a pomalej konec - a za druhý, chci vidět, jak někdo vydrží hrát jen za ovečku a to se vší vážností, bez kravin a tak. ;)

Jinak jak napsal Croden - ze začátku holt budou jedny expy a časem možná přibudou další. To je dobrej kompromis, ne? .)
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Puppy Tue Jul 13, 2010 8:43 am

nepremozitelny se muze stat i s xp ktere dostavaji vsichni stejne, nechapu proc by mel byt jeste podporovany vlastnim lepsim xp aby pronej bylo jednodusi se stat nepremozitelny pred ostatnimi.
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Srubak Sun Oct 10, 2010 9:17 am

Já osobně souhlasím s Georgem. :))
Jde jen o názor, tak žádný ukamenování, jasné? :P
Srubak
Srubak

Počet příspěvků : 270
Věk : 29
Den registrace : 24. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro DarkPiki Sun Oct 10, 2010 10:51 am

Já osobně jsem pro to aby všechny rasy a subrasy měli stejný expy :) podle mě totiž pak všichni maj možnost postupovat stejně rychle a už je jen na nich jak se k tomu postaví. Abych byl přesnější jsem pro klasický lidský expy a pro všechny :D
DarkPiki
DarkPiki

Počet příspěvků : 78
Věk : 30
Den registrace : 27. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Croden Sun Oct 10, 2010 10:59 am

DarkPiki napsal:Já osobně jsem pro to aby všechny rasy a subrasy měli stejný expy :) podle mě totiž pak všichni maj možnost postupovat stejně rychle a už je jen na nich jak se k tomu postaví. Abych byl přesnější jsem pro klasický lidský expy a pro všechny :D

Přesně tak to je.
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Nalk Sun Oct 10, 2010 1:46 pm

.. a pro všechny :D
Nalk
Nalk

Počet příspěvků : 218
Den registrace : 21. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Akruo Sun Oct 10, 2010 2:18 pm

Nalk napsal:.. a pro všechny :D

Dobře, chtěli jste to, Akruo tu hrát nebude! :-D :-X

ne, dělám si srandu (zkazil jsem ti radost, Nalku? :-D) ... ale v takovém případě, hráči co hrají velmi málo (nemají čas atd.) budou vždycky největší lamky, ale co už.

Akruo

Počet příspěvků : 14
Den registrace : 20. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Nalk Sun Oct 10, 2010 3:09 pm

Akruo: hold se ti hráči budou muset naučit soustředit na jednu postavu ;) pak nebudou lamky :) .. i na EQ jsou lidi co hrají vždy jen jednou za čas (jakože dva měsíce nic, pak měsíc jo) a když hrají, tak celkem málo hodin, ale mají jednu postavu a tu si pomaličku piplají a dneska to jsou lvly 10+ (což je víc než může říct většina Akruů)
Nalk
Nalk

Počet příspěvků : 218
Den registrace : 21. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Kapik Sun Oct 10, 2010 3:19 pm

Akruo napsal:
Nalk napsal:.. a pro všechny :D

Dobře, chtěli jste to, Akruo tu hrát nebude! :-D :-X

ne, dělám si srandu (zkazil jsem ti radost, Nalku? :-D) ... ale v takovém případě, hráči co hrají velmi málo (nemají čas atd.) budou vždycky největší lamky, ale co už.

tak když vim, že nemám čas hrát pořádně, holt si rozjedu postavu koncipovanou tak, která bude hratelná i na nízkém lvlu
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Gran Sun Oct 10, 2010 3:20 pm

Hráči, co hrajou málo, budou mít vždycky lamáčtější (= mín naexpené) postavy než ti, co hrajou hodně, a to bez ohledu na to, jaké rychlosti expů jsou k disposici.
Gran
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Puppy Sun Oct 10, 2010 3:21 pm

tim ze by si kazdy mohl vybrat jaky chce xp by si nevyresil to ze nekdo hraje min a tak je pak lamka. Navic stim ze tu nebudou upravene kouzla apovolani to je stejne jedno :D a ikdyby si hral 24 hodin dene tak budes lamka pokud si neudelas pb.
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Prebehlik Fri Oct 22, 2010 2:52 pm

Já jsem taky pro, aby meli všichni lidský exp. Myslím že to bude spravedlivější.
Prebehlik
Prebehlik

Počet příspěvků : 1
Den registrace : 21. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

EXTRAS + Rychlost XPů - Stránka 2 Empty Re: EXTRAS + Rychlost XPů

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru