Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Sun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Sat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Fri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Fri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Tue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Thu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Tue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Wed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Sun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Sun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Wed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Tue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Sun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Sun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Fri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Thu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Tue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Tue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Sun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Sat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Chyby fora

Sferie :: OOC fóra :: Koš :: Ostatní :: Chyby

Goto down

Chyby fora

Příspěvek pro Croden za Wed May 27, 2009 7:45 pm

Zde hlašte chyby, které naleznete na foru.
avatar
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Chyby fora

Příspěvek pro Croden za Sat May 30, 2009 4:13 pm

Chyby:
-Nejsou vloženy smajlíci
-Špatné barvy v tabulce, v uživatelých, seřadit dle


Naposledy upravil Croden dne Wed Jul 22, 2009 5:30 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Chyby fora

Příspěvek pro Croden za Thu Oct 29, 2009 9:03 am

-Opraveno několik drobných chyb
avatar
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Chyby fora

Příspěvek pro Wolf za Thu Oct 29, 2009 9:21 am

hm.. je to jen u mě? nevidím u nikoho obrázke u jeho profilu na forum
avatar
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Chyby fora

Příspěvek pro Croden za Thu Oct 29, 2009 11:19 am

Máš pravdu, všem se smazali - nevím ale čím to je.
Každý (pokud chce obrázek u jeho profilu) si ho musí nastavit znovu.
avatar
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Chyby fora

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


Sferie :: OOC fóra :: Koš :: Ostatní :: Chyby

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru