Sferie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeFri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeWed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeWed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeTue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Test 11.10 Gamma test Sferie I_icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Test 11.10 Gamma test Sferie

4 posters

Goto down

Test 11.10 Gamma test Sferie Empty Test 11.10 Gamma test Sferie

Příspěvek pro Kapik Sat Oct 11, 2008 4:18 pm

rád bych napsal několik poznatků k dnešnímu testu:

až na to padání to bylo fajn,užil sem si to :) k tomu interaktivnímu systému....stále zastávám názor že u něčeho ne a u něčeho jo...konkrétně bych to nedával u tý židle,postava se zvedne aby se mohla systémově napít a pak znova psát *sedne si* by bylo divný. Dále, ta vodnice je supr, jen bych to změnil tak, že by se po potáhnutí zobrazil jen efekt kouře-ty kecy by asi moc zahlcovali probíhající rozhovor u vodnice, navíc to že to bublá si každej přečte v popisku, a jak postava vypouští kouř bych nechal na tom jak to chce uhrát hráč(takhle odpadá moje oblíbený vypouštění koleček/plachetnic/letadlovejch lodí:)
dále pak ty šachy....byly fajn,hezky sem si zahrál ale chce to asi nějakou nápovědu, notnou chvíli sme vůbec netušili co dělat
jo a ještě, štve mě že když projdu do portálu "proměna zpět" tak mi to odebere všechno včetně původní barvy vlasů(z červený se stane takovej špinavej blond,aspoň u elfky)

a to je asi tak vše :)
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Test 11.10 Gamma test Sferie Empty Re: Test 11.10 Gamma test Sferie

Příspěvek pro Puppy Sat Oct 11, 2008 5:50 pm

Ktěm hádankám, už jsem tady zminoval ze by se ve svete vytvorili moznosti kde ziskat mnoho napovedi. takze to je vpoho. taky je to dobre ze se to hned neuhadne, kazdopadne kdyz sem prisel jak nato tak sem nemohl uverit tomu jak je to vlastne primitivni xD. ktem emocim: interaktivni bych nechal jen u vyjmečných věcí...jako jsou treba lampy, svicky asi i ta postel {idkyz u postele bych radci nani vlezl s postavou a klikl nejakou emoci :)} a dalsi veci nas treba napadnou :)..
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Test 11.10 Gamma test Sferie Empty Re: Test 11.10 Gamma test Sferie

Příspěvek pro Croden Sat Oct 11, 2008 6:06 pm

Kouknu na HxH, na tu proměnu zpádky, u tý vodnice teda zruším ty keci a s těma kolečkama a tak DÁM možnost je dělat (ale jako takovou skritou emotiku) x). Test už na hrad hádanek nebude - aby se zas neprozradilo vše. Jinak ano, v jiných dungeonech nápovědy budou.
Napište mi jestli jste objevili ješt nějakej bug lebo co si o dnešním myslíte ,).

Příští test vidím za déle. Až asi udělám paletu a to by byl nejdřív test a pak "WAR". Tedy to co jsme hrály teď nakonci ale vychytané =).
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Test 11.10 Gamma test Sferie Empty Re: Test 11.10 Gamma test Sferie

Příspěvek pro Kapik Sat Oct 11, 2008 9:43 pm

Docela mě dostalo že mě ta proměna zpátky proměnila v trpaslici :)
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Test 11.10 Gamma test Sferie Empty test

Příspěvek pro Paklic Mon Oct 13, 2008 7:19 am

Takže k testu... no, děs a hrůza. Chtělo se po nás RP a přitom všude okolo pobíhalo OOC. A co bylo snad nejhorší, byl ten konec. Když se pan DM (obchodník) chtěl už nejak ukázat, tak mohl mít stánek se vším připravenej a ne jen tak před očima mý postavy to tam skládat vedle sebe. Ty šachy mohly taky dopadnout jinak, kdyby k nim byl nějakej popisek, co se s nima má dělat. Těším se na ostrý spuštění, i za běhu se snad dají řešit chyby. No, jsem na to zvědavej, no.

Paklic

Počet příspěvků : 23
Věk : 38
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Test 11.10 Gamma test Sferie Empty Re: Test 11.10 Gamma test Sferie

Příspěvek pro Puppy Mon Oct 13, 2008 11:49 am

Myslím že by bylo lepší aby se dělali jen ooc testy, zatim se dela modul tak mi prijde nejake hrani rp zbytecne to bych nechal ciste az na spusteni servru. U tech sach je urcite dobre ze tam neni zadny popisek, to by pak nebyla hadanka a kazdy by to vyresil za chvili. Takhle nadtim musi sakra premýšlet co vlastne ponem chteji a nevyresi to za par minutek. taky by mi prislo i divne ze bys dosel do nejake kripty kde by byly tyhle sachy a ten nejakej dotycnej je tam dal, aby tam jentak nekdo nevesel a ktomu mu tam dal popisek co ma delat :)
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Test 11.10 Gamma test Sferie Empty Re: Test 11.10 Gamma test Sferie

Příspěvek pro Paklic Mon Oct 13, 2008 11:53 am

No jo, dobře, ale nebyly tam už žádný dveře, který by to otevíralo. Prostě, dohraj šachy a ...a pak běž třeba na pívo.

Paklic

Počet příspěvků : 23
Věk : 38
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Test 11.10 Gamma test Sferie Empty Re: Test 11.10 Gamma test Sferie

Příspěvek pro Puppy Mon Oct 13, 2008 12:22 pm

xD no jasny, normalne by ses ve svete dostal k nejakemu pokladu, ale tady slo jen o testy
Puppy
Puppy

Počet příspěvků : 728
Věk : 35
Den registrace : 04. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Test 11.10 Gamma test Sferie Empty Re: Test 11.10 Gamma test Sferie

Příspěvek pro Croden Mon Oct 13, 2008 12:24 pm

Toho obchodníka ved Enesek a bylo to proto, že už některé postavy (hráče) už šachy nebavili nebo je nechtěli dělat.
To RP ber s rezervou -> ten svět vážně není absolutně udělanej tak tam pořádně nešlo, jen sem nechtěl, aby to bylo jako minule, kdy Saf u hádanky s časem vyprávěla vo nějakym poštěváčkovy.

Ty šachy otevíraly dveře ne, že ne. Byli tam dvě "čínské" brány, ve kterých byl skript, který dělal, že když někdo do toho skriptu vejde, portne ho to zpádky -> Bioware chyba, že stačilo myškou kliknout za něj. Samozřejmě VŠICHNI to udělali. Kdyby tu ta chyba nebyla, po té, co uděláš hádanku s šachama, teleport skript zmizí.

Ale rozhodně Paklici jasně. Ostrý spuštění bude konečně pořádný, ale jde o to, že to nebude za tejden za dva a ty věci potřebuju otestovat "s ostatníma". Protože když sem to v singlu zkoušel sám -> já sem na to nepřišel.

Je mi trochu líto, že seš nespokojenej =(. Věř mi, že sem se snažil a i kvůli tobě sem řek, at se ten hrad hraje RP (původně to bylo OOC kdy jeli na vlastní pěst a to se ti nelíbilo)...

EDIT: Jo jasně. ALe na co ti je při testu poklad =P
Croden
Croden

Počet příspěvků : 1309
Den registrace : 04. 10. 08

http://sferie.wz.cz

Návrat nahoru Goto down

Test 11.10 Gamma test Sferie Empty Re: Test 11.10 Gamma test Sferie

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru