Sferie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeSun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeTue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeThu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeTue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeWed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeSun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeWed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeTue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeSun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeFri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeThu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeTue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeSun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 I_icon_minitimeSat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Navrhy uprav povolani a kouzel

+19
xondikus
Morgisek
WooDoo
Dron
Legition
sircervic
sandofime
KaTo
Wolf
Enesek
Pipi_CZ
Kapik
Srubak
George
Vertex
Gran
Nalk
Croden
Puppy
23 posters

Strana 12 z 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro DarkPiki Sun Jan 16, 2011 8:08 pm

Kapik napsal:Opravdu nemůžu hodnotit situaci, ale fakt se mi nezdá, že by zloděj na 3 lvlu, snad eště k tomu hobit, dokázal ukrást 50kilovou zbroj tak, aby si toho nikdo nevšiml.
Jinak, k tomu aby byli věci na postavě neukradnutelný a věci v invu jo. To taky není úplně dokonalej systém, vemte si, že postava IC třeba spoustu věcí ani u sebe nemá, nebo je má na sobě/schované někde kde je fakt neukradnete a systémově je musí mít v invu. Třeba bojovník v kutně, kterej má na sobě tu kutnu, ale IC pod ní třeba zbroj, kterou má v invu.
Imho by teď bylo nejlepší nastavit, že jsou krást jenom peníze (tím by se také zvýšila užitečnost bank) jak říká WooDoo a časem dodělat pořádně systém okrádání.

OT:luciferko, píše se jestli a mezi...

To je sice hezký že by šli okrádat jenom peníze, ale vem si že je to zatím jediný hobití příjem a při tom vysoce riskuje. Člověk si tam chodí na dřevo a je to bezpečný ale hobit si tam udělá zatím pěkný prd. (ještě když je to zloděj). A problém by byl ještě v tom že dávat peníze do banky jen bezplatný , takže nikomu by nedělal problém si tam zajít a prostě okrádání by bylo uplně na nic.

A když se zamyslíš tak by se dalo vymyslet hodně situací kdo a kdy by mohl poznat okrádání. Zatahovat do tohodle NPC je blbost. A ano když je hospodě , nemá na sobě zbroj tak si jí nepoloží asi na klín ale spíše vedle sebe na zem a vem si že by se tam připlížil hobit . Podle mě by dokázal vzít i težkou zbroj tak aby to bylo nenápadný , když do toho nebudeš plést NPC. Ono i hobit dokáže unést kolem 50 liber a ten problém s velikostí hobita....... Myslím že jsme zpátky u toho, že kdyby se vše mělo řídit reálností , tak akorát zařídíte to, že na serveru budou hrát všichni jen pár určitých ras a ostatní budou uplně odstrčené. Podle mě přesně tohle Croden nechtěl (nechci mluvit za něj). Proto udělal to, že některé rasy maj bonusy , aby prostě se za ně dalo hrát a né aby hráči možnost vybírat rasy , které by tady byly zvýhodněný.
DarkPiki
DarkPiki

Počet příspěvků : 78
Věk : 30
Den registrace : 27. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro WooDoo Sun Jan 16, 2011 8:13 pm

Tady je pořád ten největší problém že postava je na 9. levlu, pořád maká, koupí si za to zbroj a meč a pak přijde postava na 3. levlu a všechno mu sebere... to mi přijde dost nefér a tím pádech bych to nějak upravil.
WooDoo
WooDoo

Počet příspěvků : 212
Věk : 34
Den registrace : 23. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Kapik Sun Jan 16, 2011 8:29 pm

Promiň, ale tvrdit, že jedinej příjem je dřevo a hobit nic nemá je docela zcestný. Podle týhle logiky tedy hráč, co nechce hrát hobita zloděje nemůže hrát hobita? Neřekl bych.
Další tvé tvrzení, abychom do toho nezatahovali NPC je taky špatný imho. NPC sice není hráčská postava, ale musíš brát v potaz jeho reakci. Nebo mi snad chceš říct, že krást před stráží(NPC) by se nemělo, ale před obyvatelem je to v pohodě? Popřípadě že i té stráži je to jedno?

EDIT:A ano, stále si stojím za tím, že by se ZATÍM daly ukrást jen peníze. I kdybych akceptoval argument, že by se tím omezily některé rasy, ano, možná, ale server je v počátcích a bylo by to pouze dočasné řešení. Vem si, že sferie jede už pár měsíců a stále není možnost hrát třeba elfy nebo trpaslíky a taky to nijak moc nevadí.
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro DarkPiki Sun Jan 16, 2011 9:12 pm

jo server je v počátcích ale problém je větší že pak doopravdy budou jen lidi na víc jak 15 lvl a pak co? Jen tak si nový postavy neudělaj po předělání okrádání nebo příchodem elfů a trpaslíků
DarkPiki
DarkPiki

Počet příspěvků : 78
Věk : 30
Den registrace : 27. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro WooDoo Sun Jan 16, 2011 10:15 pm

Svoji postavu při dodělání elfů a trpaslíků můžeš pak zrušit a její expy a zlato můžeš převést právě na nějakou novou postavy, aby tyto rosy nebyly v nevýhodě. Doufám, že jsem ti odpověděl na tvůj dotaz, protože moc tomu nerozumím, co jsi napsal DarkPiki.
WooDoo
WooDoo

Počet příspěvků : 212
Věk : 34
Den registrace : 23. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro DarkPiki Sun Jan 16, 2011 10:19 pm

To jsi sice odpověděl , ale pochybuju že to někdo jen tak udělá.
DarkPiki
DarkPiki

Počet příspěvků : 78
Věk : 30
Den registrace : 27. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro DarkPiki Sun Jan 16, 2011 10:24 pm

tady totiž už ani nejde o expy a zlato ale o RP. Když uděláš novou postavu dostaneš itemy i zlato ale RP musíš hrát jiný. A když už někdo rozjede nějaký RP se svojí postavou a je na tom serveru už delší dobu, tak podle mého názoru jen tak rychle svojí rozehranou postavu nezruší. Jak říkám je to MŮJ názor.
DarkPiki
DarkPiki

Počet příspěvků : 78
Věk : 30
Den registrace : 27. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Kapik Sun Jan 16, 2011 10:30 pm

Pokud je ty postavy budou bavit, tak to neudělaj, no a? Tohle opravdu není problém, resp. je to podle mně hledání problému tam kde není. Protože tu sice bude pár postav na vysokejch lvlech, ale pár hráčů si třeba ty nový udělá, ať už s převedním expů nebo bez toho a taky spousta hráčů přibyde, pár jich odejde...ruku na srdce, kolik je tu opravdu aktivních hráčů, kteří pak budou na těch vysokejch lvlech? A krom toho, hráči si už teď i na jinejch serverech vybírají rasy, které se jim hodí, protože vždycky převažují lidi, elfové a trpaslíci a zbytek ras je zastoupen menšinově.
Kapik
Kapik

Počet příspěvků : 333
Den registrace : 06. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro WooDoo Sun Jan 16, 2011 10:37 pm

No o tom pochybuji, že hráči nebudou chtít měnit postavu. Vím o hodně hráčích, kteří se těšej na trpaslíky a oni s tím váhat rozhodně nebudou. To samé elfové. A jinak s převodem expů a peněz neni problém.
WooDoo
WooDoo

Počet příspěvků : 212
Věk : 34
Den registrace : 23. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro sircervic Sun Jan 16, 2011 10:38 pm

DarkPiki napsal:tady totiž už ani nejde o expy a zlato ale o RP. Když uděláš novou postavu dostaneš itemy i zlato ale RP musíš hrát jiný. A když už někdo rozjede nějaký RP se svojí postavou a je na tom serveru už delší dobu, tak podle mého názoru jen tak rychle svojí rozehranou postavu nezruší. Jak říkám je to MŮJ názor.

Jen tak rychle to nezaseknu? :D Já jen čekám až sem Croden napíše přidal sem do hry trpaslíky a moje postavička ve hře se klidně ožere zakopne praští se do hlavy nebo o něčí kladivo a je to.
sircervic
sircervic

Počet příspěvků : 87
Den registrace : 31. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro DarkPiki Sun Jan 16, 2011 11:02 pm

no koukám že taky máte své názory no.... já s tímhle topicem končím :) se nehodlám s nikým hádat. Počkám až na výsledek, když s mým názorem nikdo nesouhlasil :)
DarkPiki
DarkPiki

Počet příspěvků : 78
Věk : 30
Den registrace : 27. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro WooDoo Wed Jan 19, 2011 10:15 am

Magické roucho - napsat, že trvá 1 hodina/levl (ozkoušeno a funguje, jak je v popisku)
Temný plamen - napsat, že trvá 2 tah/levl (ozkoušeno a v popisku je 1 hodina/levl)
Vylepšená magická zbraň - tak to vypadá, že trvá jak má 1 hodina/levl

Buď přepsat dobu trvání, nebo ji nastavit podle toho, co je v popisku, ale všimnul jsem si, že hráče to dost mate, když je to nějak napsané a ve finále to trvá jinak.

EDIT: Tak se omlouvám, ještě se to bude měnit, vyklubalo se, že to bude trvat nakonec úplně jinak.

EDIT 2: Tak tohle opravdu nechápu, někdy mi přijde, že to trvá jen tah na levl a teďka to zas trvá hodinu na levl. Prosím, dyžtak hráče, aby testovali tyhle kouzla. Děkuju =)

Edit 3: Tak to dyžtak někdo ještě vyzkoušejte a teda bych upravil jen ten plamen (buď upravit popisek, nebo prodloužit), asi dělám kolem toho zbytečnou vědu, jen sem byl zmátlej z jiných serverů xD
WooDoo
WooDoo

Počet příspěvků : 212
Věk : 34
Den registrace : 23. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro luciferko Tue Jan 25, 2011 8:26 pm

Při okrádání bych dal že předmět zmizí třeba až se na nej klikne nenbo nejak použije. Po případě po nejaké době. Stává se mi že když nekoho okradu a systémove se to povede dotyčný po me jde. Po tellu mu napíšu že to nemohl videt odpove: Asi vidim když mi zmizí vec z inventáře...snad s tím neco pujde udělat díky :)

luciferko

Počet příspěvků : 97
Den registrace : 13. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro javanes Tue Jan 25, 2011 9:01 pm

luciferko napsal:Při okrádání bych dal že předmět zmizí třeba až se na nej klikne nenbo nejak použije. Po případě po nejaké době. Stává se mi že když nekoho okradu a systémove se to povede dotyčný po me jde. Po tellu mu napíšu že to nemohl videt odpove: Asi vidim když mi zmizí vec z inventáře...snad s tím neco pujde udělat díky :)

jestli máš na mysli 5Okilo vážící zbroje a 20kg vážící sekery zastrčený za opaskem ,tak to musim nesouhlasit. Jsou věci kterejch si nejde nevšimnout. Zkus si dát do batohu přítelkyni a nevšimnout si když tě o ní někdo okrade.
javanes
javanes

Počet příspěvků : 15
Den registrace : 04. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro luciferko Tue Jan 25, 2011 10:11 pm

Ted myslim dřevenej krátkej meč. :)

luciferko

Počet příspěvků : 97
Den registrace : 13. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Wolf Wed Jan 26, 2011 7:01 am

Ja ti nevím. Dal bych, ze se dá okradat jen předmět do váhy 1libry.
Mě se tohle okrádání celkove vůbec nelíbí. Epic zloděj si okrádá mladší a nové postavy jedna báseň. Dost je to od hry odradí. Ano , tohle je sice HCRP, ale to okradani jde tak hezky využít ku spestreni hry jak pro sebe tak i pro okradaneho.
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Enesek Wed Jan 26, 2011 7:45 am

Nejlepší by bylo kdyby si okradenej házel na všimnutí. A když nevšimne, tak by se mu "ztracený předmět: Cihla" vypsala o něco později.
Enesek
Enesek

Počet příspěvků : 309
Den registrace : 22. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro luciferko Wed Jan 26, 2011 9:44 am

No jo, tak nejak sem to myslel...ale spis me sere ze kdyz se mi neco povede tak okradeny reaguje podle toho ze vidi jak mu vec zmizi z inventu. jinak zlodej je moje vedlejsi postava takze nejsem zadnej organizovanej zlocin v Listove :)

luciferko

Počet příspěvků : 97
Den registrace : 13. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Wolf Wed Jan 26, 2011 10:06 am

Enesek napsal:Nejlepší by bylo kdyby si okradenej házel na všimnutí. A když nevšimne, tak by se mu "ztracený předmět: Cihla" vypsala o něco později.

Jednoduše tak, jak je to na Eq.

Organizovaný zločin xD ale třeba to zní fajn.
Jinak podotknu to, co se píše všude. Ono to povolání neni zloděj, ale spíš tulák.
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro WooDoo Wed Jan 26, 2011 11:10 am

Já bych k tomu napsal jednu 2 věci. To, že se ti okrádání povedlo je jedna věc, to, že si toho postava (resp. hráč všimne) je věc druhá. Jasně, buď rád, že se ti to povdle, ale počítaj s tím, že si toho postava všimne, už je jedno jestli hned, nebo za hodinu, ale prostě někdy jo. Takže by s tím měl zloděj počítat.

Taky, když ti něco vypadne z kapsy, tak si toho můžeš všimnou, protože dáš třeba ruku do kapsy a najednou zjistíš, že ten předmět nemáš, co ti vypadl. Nebo postavy kontrolují měšec. Čas od času si na něj sáhnou, a když tam je, tak je to v cajku.

Nevím co se ti na tom nelíbí. Jasně, může se dát okrání, že se to postavě vypíše třeba až za hodinu, co jí zmizelo, ale je tady jeden problém. Ty někomu ukradneš peníze třeba, postava jde do krámu a chce si něco koupit a nemůže, protože si jí peníze sebral, ale hráčovi se to vypíše až za hodinu, že je nemá, to je podle mě blbost.

Takže, když kradeš, tak s tím počítej, že si toho dotyčný může hnedka všimnout.
WooDoo
WooDoo

Počet příspěvků : 212
Věk : 34
Den registrace : 23. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Nalk Wed Jan 26, 2011 11:23 am

Podstata okrádání je v tom, že něco vezmeš a zvládneš s tím zmizet bez větších problémů. Když si toho dotyčný hned všimne a hned reaguje, tak toho moc nezmůžeš.
Nalk
Nalk

Počet příspěvků : 218
Den registrace : 21. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro luciferko Wed Jan 26, 2011 11:39 am

prave, kdyz de postava s otevreny inventarem tak se mi to zda trochu divny. Kdyz vam nekdo v metru ukradne mobil taky si toho nevsimnete hned.

luciferko

Počet příspěvků : 97
Den registrace : 13. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Wolf Wed Jan 26, 2011 11:45 am

A dřevěný meč u pasu? xD
Wolf
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro WooDoo Wed Jan 26, 2011 12:06 pm

Jasně, někdo mi šlohne v metru mobil a chci se podívat kolik je hodin, ale nemůžu, mobil sice jakoby mám (mám ho v inventáři), ale dávno mi ho někdo ukradnul a budu muset počkat, než se mi to za půl hodiny vypíše že ho nemám.

Dobře, když podle tebe Nalku někomu něco vezmeš a ten dotyčný si toho nevšimne, tak je to podle tebe okrádání, ale když třeba jdeš do krámu, šlohneš tam nějaké věci, oni tě uviděj a ty jim s tím zdrhneš, tak to okrádání neni protože si toho všimnuli?
WooDoo
WooDoo

Počet příspěvků : 212
Věk : 34
Den registrace : 23. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Eraentiel Wed Jan 26, 2011 12:25 pm

Tohle je prostě na RP a soudnosti hráčů..
Když mi někdo ukradne 30 kilovou zbroj tak je to blbost...
Když mi někdo ukradne meč....je to blbost.
Nejde to ani reálně...Aniž by si toho dotyčný všiml či by to bylo vůbec možné.
Je to o soudnosti lidí a tak. Já třeba raději udělám to že když se někdo pškně rozepíše co dělá a jak to dělá tak mu to klidně dám sám. Je to o komunikaci a ne o využívání skillů...
Popřípadě když už něco ukradnu musim mít soudnost a ne prostě říct " Sorry skill to vzal tak máš smůlu" ...Prostě věci typu (Zbroj,šaty, meč,sekera ,batoh, čutora a takové ) se ukrást nedají.... ne pokud je postava v pohybu či stojí a všímá si věcí okolo. Něco jiného když ovšem spí nebo někde odpočívá.

Tohle je jen můj osobní názor vycházející i z praxe (co se týká ukradení meče a tak) a nikomu ho nevnucuji.

Eraentiel

Počet příspěvků : 13
Den registrace : 02. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Navrhy uprav povolani a kouzel - Stránka 12 Empty Re: Navrhy uprav povolani a kouzel

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru