Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Připojení
Sun Feb 17, 2013 5:12 pm pro Gran

» Nemožno se připojit na Sferii (connection timed out)
Sat Feb 02, 2013 6:54 pm pro Novas

» Pád serveru
Fri Jun 08, 2012 1:56 pm pro Gran

» Dotaz
Fri Apr 13, 2012 11:04 pm pro Croden

» Sferie a Hráči (kdy tam jsme)
Tue Feb 28, 2012 11:12 am pro Eraentiel

» Rychlootazník
Thu Feb 23, 2012 12:49 pm pro Pipi_CZ

» Chléb nám vezdejší dej
Tue Feb 21, 2012 8:36 am pro jeronymo

» Teleportace
Wed Feb 08, 2012 8:38 am pro Legition

» Zabil mě vlastní zvířecí společník
Sun Feb 05, 2012 9:20 pm pro Eurius

» Čeho si mohou lidé v poslední době všimnout?
Sun Feb 05, 2012 8:48 am pro Ragmon

» Výdělek
Wed Feb 01, 2012 2:11 pm pro Ragmon

» Problém s první lokace
Tue Jan 31, 2012 2:36 pm pro Srubak

» Povolání
Sun Jan 29, 2012 8:31 am pro Legition

» Nejde vařit medovina
Sun Jan 29, 2012 8:28 am pro Legition

» Oblečení
Fri Jan 27, 2012 12:46 pm pro Sarky

» Novinky a změny
Thu Jan 26, 2012 2:07 pm pro Legition

» Nové zajímavé hry
Tue Jan 24, 2012 12:58 pm pro Croden

» Omluvy
Tue Jan 24, 2012 10:57 am pro Srubak

» Rychlé chybky
Sun Jan 22, 2012 10:50 pm pro Eraentiel

» Jméno
Sat Jan 14, 2012 7:59 pm pro Legition

Affiliates
free forum


Detailní popisy postav

Goto down

Detailní popisy postav

Příspěvek pro Gran za Fri Sep 17, 2010 3:38 pm

Detailní popisy postav

Do této diskuse můžete zasílat propracované popisy vašich postav, aby si je ostatní mohli přečíst. Ve hře je délka popisu omezená, zde se ale meze nekladou. Je také možné k popisu přiložit různé související obrázky.

_________________
what the-
avatar
Gran

Počet příspěvků : 873
Den registrace : 19. 10. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Detailní popisy postav

Příspěvek pro WooDoo za Tue Nov 02, 2010 1:52 pm

Naelie
(čti: Nejly)Vyšší postava, lehce zakulacené boky, delší nohy a o trochu větší poprsí k jejímu tělu. Podle jejích rysů postavy lze usoudit, že se již nejedná o dívku, nýbrž o ženu. Je pohledná a štíhlá, což ještě více upozorní na její půvabné vnady.

Její pokožka zdá se být jemná a je lehce do hněda opálená. Nejsou na ni vidět žádné pihy. Své světlé lesklé vlasy má většinou rozpuštěné a sahají malinko pod ramena, ale někdy je má jen smotané do drdolu. Rty jsou jemně zbarvené do růžova a nejčastěji se na nich rýsuje milý úsměv. Oči mají tmavější modrou barvu.

O svoji postavu očividně dost dbá, protože je kolem ní cítit lehká vůně šeříku a také si člověk může všimnout, že je hezky nalíčená. Její chůze je jistá, ale zároveň i ladná. Má na sobě nemálo šperků, které mají především stříbrnou barvu a pěkně se lesknout. Nejčastěji chodí v růžovobílých šatech s lodičkami.
avatar
WooDoo

Počet příspěvků : 212
Věk : 29
Den registrace : 23. 09. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Detailní popisy postav

Příspěvek pro Wolf za Thu Nov 04, 2010 3:46 pm

Niki Nottiams


Niki je na pohled obyčejná usměvavá mladá dívka s delšími světle hnědými vlasy dlouhými až pod lopatky, které lemují její něžný obličejík s hnědýma očima. Působí velice příjemným a sympatickým dojmem. Její věk lze odhadnout okolo 18ti let. Na zádech ji nikdy nechybí dřevěná hůl, která pro některé může nabýt dojmu, že je to kus klacku co našla na cestě.

Při bližším poznání je ale obdivuhodné, jak moc Niki kypí optimismem.
Často vynáší svá slova bez velkého rozmyslu a často to jsou také nesmysly, které se jí zdají velice vtipné a něčím jsou pro ni "užasné". Zdá se, že je uzavřená ve svém vlastním světe. Ve světe, kde se všichni máme rádi ,kde všichni mají rádi přírodu, jsme čestní, hodní a neubližujeme si. Z jejího chování a slov lze říct, že je jaksi "mimo".
Co je na ni obzvláště pozoruhodné je to, že ji nevadí smrt blízkých. Bere to naprosto jako každou jinou běžnou záležitost. Vůbec ji to netrápí a v klidu o tom klidně hovoří.

Někdo se muže z jejího chování domnívat, že je opravdu cvok.... kdo ví jak tomu je.


Naposledy upravil Wolf dne Sat Jan 08, 2011 10:34 am, celkově upraveno 2 krát
avatar
Wolf

Počet příspěvků : 212
Den registrace : 24. 08. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Detailní popisy postav

Příspěvek pro Legition za Fri Nov 05, 2010 10:10 am

Legitiona
Obrázek

Mladá dívka které by jste více jak 20 let nehádali. Není nijak extrémně okouzlující vzhledově, ale ošklivá taky není. Má lesklé modré oči které jsou relativně zvláštní stejně jako její jméno. Delší hnědé lechce se lesknouci vlasy částečně zakrývají její uši a to tak že je vidět jejich spodní část, která není na první pohled nijak zajímavá, ale pozonějšímu zraku neujde že v ušních boltcích je menší dírka nejspíše po naušnicích které ještě nedávno nosívala.

Její výška je v porovnání s jinými děvčaty o něco větší. Zdá se že se rychle učí a má hbité prsty. Její pomalejší mluva budí dojem upřímnosti. Její ruce vypadjí vyzaáble, soudě podle toho nejspíš nebude nejsilnější. Její nohy jsou dlouhé a tenké, ale šlachovitého charakteru.

Péče o její tělo je zaostalá, přesto má hebkou a světlejší pokožku. Je svěží přestože její ruce jsou často v blízkosti ohně není vysušená.

Okrasné šaty moc nenosí, nejčastěji je vidět v kuchařských šatech na které je hrdá. Mají po okrajích rukávů okrasné ornamenty. Nejsou sice nijak honosné, ale mají pro ní nejspíše nějakou bližší citovou vazbu. Přesto je potěšena jakoukoliv ozdůbkou kterou si může obléknout a nevadí jí v její práci. Podle všeho Má ráda zvířata a zají má se o vaření a lukostřelbu. Někdy jí můžete zahlédnout jak se cvičí s lukem a někdy ho dokonce nosí i jen tak po mněstě.

Má ladný krok a když nechce nemusíte si jí vůbec všimnout neboť se umí, nejspíše instiktivně, pohybovat vy stínech a její krok je lechký a tichý. Vzhledem k tomu že za ní nejsou žádné stopy lze usuzovat že je i lehká.

Nerada vidí smrt a je velmi schovívavá. Díky tomu se může někdy zachovat impulzivně až nerozumně.


Naposledy upravil Legition dne Sat Feb 19, 2011 5:57 pm, celkově upraveno 3 krát
avatar
Legition

Počet příspěvků : 185
Věk : 25
Den registrace : 28. 10. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Detailní popisy postav

Příspěvek pro Snakeman za Sat Nov 06, 2010 11:24 pm

Pacifica

Pacifica Grifin je mladší dívka menšího vzrůstu, odhadem 20 let stará, i když do křehkosti jí ještě něco chybí, postavu má velmi štíhlou. Vlasy, které má platinově blond jí spadají jí volně dolů přes celá záda a jen málokdy se dá zahlédnou lehce zašpičatělé ucho. Její oblyčej má jemné rysy a na svět se dívá většíma šedo zelenýma očima mezi kterými je menší nos a pod ním rty nedotčené líčidlem. Často mívá na tváři lehce zadumaný výraz a jen málo kdy je vidět s úsměvem na rtech. A pokud není zrovna zamyšlená sama do sebe budí plachý dojem.
Ladná šíje přechází v její ramena a záda, která se snaží držet napřímená, což na druhou stranou dává vyniknout jejím ženským křivkám, i když se nedá mluvit o dechberoucích mírách. Pokud by měl někdo příležitost vidět ji bez oblčení a nebo v oblečením odhalujícím dostatek z jejích zad, mohl by si všimnou několika podlouhlých jizev. Krom toho většinou se snaží tyto své vlastnosti skrývat pod volným oblečení. Když jej ale nemá zrovna na sobě má každý možnost si všimnout její štíhlé postavy a ladných boků, přecházejících ve štíhlé, na její výšku, dlouhé nohy.
avatar
Snakeman

Počet příspěvků : 58
Věk : 33
Den registrace : 02. 11. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Flora Notten

Příspěvek pro hoodedskull za Sun Nov 07, 2010 9:27 amFlora Notten

Je velice půvabnou mladou ženou, odhadem okolo 23 let věku. Na první pohled vás zaujmou její smaragdově zelené oči a do zelenkava laděné stíny. Taktéž středně dlouhé vlasy mají zelenkavý nádech. Působí velice příjemně a vyrovnaně. Obvykle nosí šaty s poodhaleným dekoltem, kde ukazuje své další přednosti.

hoodedskull

Počet příspěvků : 10
Věk : 39
Den registrace : 27. 10. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Detailní popisy postav

Příspěvek pro WooDoo za Tue Dec 21, 2010 6:27 pmLisa

Na první pohled obyčejná dívka, které se od ostatních dívek liší akorát tím, že je velmi vysoká. I někteří urostlí muži ve srovnání s ní jsou menší. Je vysoká téměř dva metry. Její věk by se dal odhadovat něco málo přes dvacet.

Štíhlé tělo, které je lehce vypracované a při fyzické námaze působí někdy až malinko šlachovitě. Má dlouhé nohy a její poprsí oproti ostatním ženám je větší. Možná to bude tím, že na rozdíl od nich pije pivo, ale k její velikosti je to akorát. Na první pohled je jasné, že její poprsí a zadeček je pevný. Je lehce opálená a tvář má ošlehanou od větru.

Její rezavo-červené vlasy jsou lehce vlnité a sahají jí až do půlky lopatek. Nosí je především volně rozpuštěné, a jak si s nimi občas vítr pohrává, tak jsou někdy trochu rozcuchané.

Očka mají tmavě hnědou barvu a neustále někde pokukují po okolí. Rty jsou zbarvené lehce do ruda. Rysy obličeje můžou přijít malinko ostré, ale možná je to tím, že je tak vysoká. Je vidět, že se nějak nelíčí,ale zase se nedá říct, že by o sebe nepečovala. Je přirozeně hezké, ale jak je velká, tak jí to ubírá na kráse, protože vypadá tak trochu výhružně.

Většinou se chová tak trochu od rány a na každého se hned tak neusmívá, ale když se usměje, tak její úsměv je hezký a upřímný. Její chůze je sebejistá a rázná.
avatar
WooDoo

Počet příspěvků : 212
Věk : 29
Den registrace : 23. 09. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Detailní popisy postav

Příspěvek pro Legition za Thu Dec 23, 2010 11:21 am


Legodie

Je to asi 18 leté děvče. Její kůže je trošku tmavší než u ostatních děvčat. Je v modrém oblečku, který je vkontrastu s bílou. Na její ruce si můžete všimnout prstenu, jehož ozdoba jsou černé okvětní lístky, které představují růži. Ten prsten nevypadá zrovna nějak lacině.

Její pěkné hnědé delší vlasy se jí jemně houpou na zádech. Má menší rtíky, které jsou o to plnější. Má hebkou kůži a její oči mají krásnou modrou barvu. Její obličej na člověka působí jakoby ho pořád sledovala, i když tomu tak třeba není. Přesto je velmi hezká. Je vidět že je zvyklá se usmívat, ale i mračit. její úsměv je příjemný, a když se usmívá jsou vydět krásné bílé zoubky, což nasvědčuje, že se o své tělo zajímá, ale přesto to není nějaká "Šlechtična", která se bojí projít blátem či jít za tmy. Jeji poprsí je větších rozměrů.

Nevypadá, že by se nějak něčeho styděla či moc bála. Přesto je rozumná, a když ví, že má ustoupit, tak ustoupí. Raději uteče z beznadějné bitvy, aby mohla pomoct v té další, než aby tam zemnřela zbytečnou smrtí.

V ruce drží svoji hůl. Nevypadá, že by na ní byla moc zvyklá, ale asi by nebylo vhodné to pokoušet. Přesto její ruce prozradí, že asi moc síly nemá. Něco ti ale říká, že v tom asi nebude její umění.

Je často cítit růžemi a někdy to může vonět až moc. Tato vúně může ovšem působit velmi uklidňujícím způsobem.


Naposledy upravil Legition dne Sat Feb 19, 2011 5:59 pm, celkově upraveno 4 krát
avatar
Legition

Počet příspěvků : 185
Věk : 25
Den registrace : 28. 10. 10

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Detailní popisy postav

Příspěvek pro xondikus za Fri Jan 07, 2011 10:22 pmAranka je zhruba 20ti letá, středně vysoká slečna, nejčastěji nosí šaty nebo kutnu. Její hlas je příjemný, má delší hnědé vlasy, většinou smotané do dvou culíků, světle fialové oči a trochu odstáté uši. Upřostřed obličeje se vyjímá její roztomilý malý nosík a pod ním pusu zbarvenou lehce do ruda. Jednou z jejich předností je poměrně velké poprsí, nějaká ta síla v pažích jí také nechybí a je celkem hubená. Je vidět, že o sebe často pečuje, avšak že se nemaluje.

Její chování se zdá být klidné a milé, nehrne se moc do slovních či fyzických potyček, není výbušná ani náladová a není ani moc bojácná. Snaží se vystupovat způsobile, občas však na ní zahlídnete zkroušený výraz, nejspíš proto, že se ještě nevyrovnala z její ztrátou a nebo přemýšlí co bude dál.
avatar
xondikus

Počet příspěvků : 56
Den registrace : 06. 01. 11

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Detailní popisy postav

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru